Sredstvo za dezinfekciju sa zaštitnim imenom Bagatin Medical

U posljednjih nekoliko mjeseci život nam se u puno segmenata promijenio pod utjecajem nevidljivog neprijatelja, virusa COVID-19.

Novi Belotero Revive skin booster za vraćanje hidratacije koži

Stres, promjene u bioritmu spavanja, prehrana i životne navike ostavljaju posljedice na našoj koži koje se najjasnije odražavaju na koži lica.

Posebne pogodnosti za Vas povodom otvaranja Poliklinike!

Dani koje smo proveli u izolaciji i odvojeni od svakodnevice na koju smo navikli sada su iza nas.

MJERE SIGURNOSTI KOJE SMO UVELI U SVAKODNEVNO POSLOVANJE

Sigurnost i zdravlje vas - naših klijenata i pacijenata te svih naših medicinskih i nemedicinskih djelatnika, oduvijek je naša prva briga.

Davines - drugo ime za održivu ljepotu

Ponuda našeg Bagatin Medical Beauty Webshopa bogatija je za još jedan vrhunski svjetski brand za njegu kose, Davines. Davines je sinonim za ljepotu i održivost koja je povezana s prirodom i društvom čime dijelimo istu viziju.

Elizabeth Arden – novi brand u ponudi našeg webshopa

„Biti lijepa i prirodna, pravo je koje s rođenjem stječe svaka žena” mantra je kojom se tijekom cijelog svog života vodila Elizabeth Arden. Istu filozofiju nastavili su i njeni nasljednici, a mnogima omiljeni proizvodi dostupni su i u našem webshopu.

Od danas su vam na raspolaganju online konzultacije!

Sigurnost, ugoda i zdravlje vas - naših klijenata, pacijenata te svih naših medicinskih i nemedicinskih djelatnika, oduvijek je naša prva briga.

Ponosno najavljujemo European Patient Experience & Innovation Congress – EPIC

Od 19. - 21. ožujka u Dubrovniku, Poliklinika Bagatin organizira kongres pod nazivom European Patient Experience & Innovation Congress – EPIC, u suradnji s Cleveland Clinic, svjetski poznatom klinikom u pružanju najviše razine zdravstvene skrbi o pacijentima.

Poliklinika Bagatin primila dvije međunarodne akreditacije za izvrsnost i kvalitetu u medicinskom turizmu

Poliklinika Bagatin uspješno je prošla TEMOS akreditacijski proces te službeno primila dva certifikata – Quality in International Patient Care i Excellence in Medical Tourism.

Novi automobil za SOS Dječje selo

Kao 'točka na i' još jednoj godini iza nas, vrhunac naših brojnih božićnih aktivnosti nanovo je došao u obliku novog automobila kojeg smo poklonili SOS Dječjem selu Hrvatska.

I ovog prosinca dijelili smo zajedništvo, prijateljstvo i ljubav

S najvećim osmjehom na licu započeo je najveseliji mjesec u godini za Polikliniku Bagatin. Ova dugogodišnja tradicija ne veseli samo naše male i velike prijatelje, već i nas same.

Najbolji liječnici su u Poliklinici Bagatin

Čak 11 liječnika Poliklinike Bagatin i ove je godine ponijelo laskavu titulu najboljih liječnika u Republici Hrvatskoj i to prema odluci najstrožeg žirija – samih pacijenata.