Elizabeth Arden – novi brand u ponudi našeg webshopa

„Biti lijepa i prirodna, pravo je koje s rođenjem stječe svaka žena” mantra je kojom se tijekom cijelog svog života vodila Elizabeth Arden. Istu filozofiju nastavili su i njeni nasljednici, a mnogima omiljeni proizvodi dostupni su i u našem webshopu.

Od danas su vam na raspolaganju online konzultacije!

Sigurnost, ugoda i zdravlje vas - naših klijenata, pacijenata te svih naših medicinskih i nemedicinskih djelatnika, oduvijek je naša prva briga.

Ponosno najavljujemo European Patient Experience & Innovation Congress – EPIC

Od 19. - 21. ožujka u Dubrovniku, Poliklinika Bagatin organizira kongres pod nazivom European Patient Experience & Innovation Congress – EPIC, u suradnji s Cleveland Clinic, svjetski poznatom klinikom u pružanju najviše razine zdravstvene skrbi o pacijentima.

Poliklinika Bagatin primila dvije međunarodne akreditacije za izvrsnost i kvalitetu u medicinskom turizmu

Poliklinika Bagatin uspješno je prošla TEMOS akreditacijski proces te službeno primila dva certifikata – Quality in International Patient Care i Excellence in Medical Tourism.

Novi automobil za SOS Dječje selo

Kao 'točka na i' još jednoj godini iza nas, vrhunac naših brojnih božićnih aktivnosti nanovo je došao u obliku novog automobila kojeg smo poklonili SOS Dječjem selu Hrvatska.

I ovog prosinca dijelili smo zajedništvo, prijateljstvo i ljubav

S najvećim osmjehom na licu započeo je najveseliji mjesec u godini za Polikliniku Bagatin. Ova dugogodišnja tradicija ne veseli samo naše male i velike prijatelje, već i nas same.

Najbolji liječnici su u Poliklinici Bagatin

Čak 11 liječnika Poliklinike Bagatin i ove je godine ponijelo laskavu titulu najboljih liječnika u Republici Hrvatskoj i to prema odluci najstrožeg žirija – samih pacijenata.

Poliklinika Bagatin proglašena najboljom klinikom za estetsku kirurgiju na svijetu

Poliklinika Bagatin po drugi put je osvojila nagradu i veliko priznanje za najbolju međunarodnu kliniku za estetsku kirurgiju u 2019. godini, prema vodećoj organizaciji za zdravstveni turizam.

Hijaluronski dermalni filer, skin booster i mezoterapija u jednom proizvodu

Profhilo je inovativni '3 u 1 proizvod', kojeg od ovog tjedna možete pronaći u ponudi Poliklinike Bagatin.

Tim Poliklinike Bagatin na Kongresu estetske medicine u Dubrovniku

Ponosni smo što smo i ove godine bili dio međunarodnog Kongresa estetske medicine (TAMC 2019). Tim Poliklinike Bagatin našao se i u ulozi sudionika, ali i cijenjenih predavača. Kroz predavanja, svoj stručni doprinos dali su dr. Tomica Bagatin, dr. Josip Lovrić,  Kristina Ukalović te ravnatelj Ognjen Bagatin.

Poliklinika Bagatin ponovo je nominirana za najbolju međunarodnu kliniku za estetsku kirurgiju

Već treću godinu za redom Poliklinika Bagatin našla se u prestižnom društvu najboljih poliklinika na svijetu prema IMTJ-u, a ovoga puta nominirani smo u dvije kategorije.

Press event povodom predstavljanja nove anti-age kampanje

Nova kampanja uvijek je i nova prilika za omiljeno druženje s prijateljima i ambasadorima Poliklinike te cijenjenim predstavnicima hrvatskih medija, nešto čemu težimo barem jednom godišnje. A upravo je anti-age kampanja 'Povezani iskustvom' bila povod za još jedan opušteni press event