Poliklinika Bagatin u novoj sezoni ekstremnih makeovera

Na vašim malim ekranima kreće još jedna sezona ekstremnih makeovera, odnosno, velikih životnih transformacija pet žena u suradnji Poliklinike Bagatin i televizijske kuće Nova TV.

Poliklinika Bagatin otvara svoja vrata u Splitu

Novu godinu započeli smo s ostvarenjem jednog od naših najvećih planova, ali i dugogodišnje želje.

Darovali smo dva nova vozila onima kojima najviše treba

Nova vozila namijenjena su Centru za odgoj i obrazovanje Vinko Bek i SOS Dječjem selu Ladimirevci.

Plava boja Poliklinike Bagatin obojila Zagreb Advent Run

U duhu blagdanskog darivanja i veselja, Poliklinika Bagatin ove je godine bila ponosni sponzor, ali i sudionik Zagreb Advent Run utrke.

Liječnici Poliklinike Bagatin ponovno proglašeni najboljima

Popis najboljih liječnica i liječnika po izboru pacijenata u 2018. godini objavljen je od strane portala najdoktor.com, a po izboru pacijenata iz cijele Hrvatske.

REVIDERM Beauty Break – učinkoviti tretmani do 30 min

U današnjem užurbanom stilu života, vrijeme je postalo iznimno dragocjeno. Stoga smo za vas osmislili vrlo efikasne tretmane lica u trajanju do svega 30 minuta!

Abeceda laserskih tretmana

Laserski tretmani zasigurno su jedno od najvećih otkrića u medicini i estetici.

Predstavili smo novu kampanju našeg Laser centra

U ugodnom ambijentu jednog zagrebačkog lounge bara predstavili smo novu kampanju našeg Laser centra pod imenom 'Lijepo samo na slici'.

Reviderm tretmani dobili su novo lice ljepote

REVIDERM linija dermokozmetike visoko su kvalitetni proizvodi s velikim udjelom aktivnih sastojaka koji su na granici između medicinskog proizvoda i kozmetičkog preparata.

DNA analiza kože – nova jedinstvena usluga Poliklinike Bagatin

Tehnologija ljepote napreduje impresivnom brzinom te, zahvaljujući našoj globalnoj fascinaciji u potrazi za vječnom mladošću, tretmani i procesi pomlađivanja danas su učinkovitiji nego ikada.