Nova REVIDERM Neuro Sensitive linija - za dehidriranu i suhu kožu

Svaka koža je jedinstvena te joj tako treba i pristupiti! Uz novu REVIDERM Neuro liniju budite sigurni da će vaša koža dobiti točno ono što joj je potrebno i što zaslužuje.

Z WavePro tretman protiv celulita i masnih naslaga

Celulit, strije, opuštena koža i ožiljci su samo neki od problema s kojima se većina naših klijenata susreće.

Juvederm Volux - revolucionarni novi filer za oblikovanje brade i čeljusti

Novi Allerganov proizvod – dermalni filer Volux namijenjen za oblikovanje brade te čeljusti ovoga je vikenda službeno predstavljen u slovenskom Portorožu u sklopu Regionalnog estetskog kongresa. I već je dostupan u ponudi Poliklinike Bagatin!

Novi tretman CoolSculpting protiv sala i masnoća

Poliklinika Bagatin teži tomu da svojim klijentima pruži samo najbolje – najkvalitetniju uslugu koju pomoću vrhunskih uređaja obavljaju educirani stručnjaci. Podatak da je uređajem CoolSculpting odrađeno više od sedam milijuna tretmana u svijetu, bio je dovoljan da znamo da je kriolipoliza tretman koji jednostavno moramo imati u ponudi našeg Centra za oblikovanje tijela!

Nova adresa Poliklinike specijalizirane za estetsku kirurgiju

Estetska kirurgija Poliklinike Bagatin, nakon gotovo 25 godina rada u samom centru Zagreba, preselila se u novu, veću, prostraniju zagrebačku lokaciju – na adresu Frana Folnegovića 1c!

Belotero Hydro dermalni filer za hidrataciju kože

Belotero Hydro dio je Belotero linije hijaluronskih dermalnih filera koji se prilagođavaju potrebama kože i daju odlične rezultate.

Novi Belotero Lips fileri za oblikovanje usana u našoj ponudi

Usne su ogledalo emocija svakog čovjek baš kao što su i oči ogledalo duše.

Tjedan zdravlja u Poliklinici Bagatin

Kako bi podigli svijest o važnosti brige o svom tijelu, povodom Svjetskog dana zdravlja, pripremili smo razne pogodnosti za naše klijente. Jer u zdravom tijelu – zdrav je duh!

Planmeca Viso™ - najnaprednije digitalno snimanje glave i vrata

Digitalni rendgen, odnosno, rendgenske snimke zuba i čeljusti početak su i osnova svake stomatološke terapije liječnika Poliklinike Bagatin.

Riješite se celulita, masnih naslaga i opuštene kože do ljeta

Kako se riješiti celulita, masnih naslaga i opuštene kože do ljeta?

Gala event povodom otvorenja Poliklinike Bagatin u Splitu

Sinoć smo u prekrasnom ambijentu hotela Dioklecijan Hotel & Residence održali gala event povodom otvorenja naše nove Poliklinike u Splitu.

Mikropigmentacija – nova usluga u ponudi

Voljeli biste uvijek izgledati dotjerano i njegovano?

Odaberite datoteku