Gratis konzultacije za tijelo

Naručite se

Novi paketi za zdravo mršavljenje

O pretilosti često razgovaramo kao o estetskom problemu. Nažalost, pretilost je puno više od toga  - riječ je o bolesti koja je jedan od glavnih javnozdravstvenih problema današnjice.

Zo Skin Health - ekskluzivna prodaja u Poliklinici u Zagrebu

Nova filozofija njege kože vodećeg dermatologa hollywoodskih zvijezda s Beverly Hillsa, dr. Zeina Obagia, zove se ZO Skin Health, a sada je dostupna u slobodnoj prodaji u našoj Poliklinici u Zagrebu.

U Centru za oblikovanje tijela u najboljim ste rukama

Moderne i sofisticirane tehnologije doprinijele su razvoju neinvazivnih tretmana koji će rezultirati onim što želite – zategnutom kožom, redukcijom celulita, smanjenjem obujma struka pa i istaknutim mišićima, bezbolno i lako, u našim Centrima za oblikovanje tijela u Zagrebu i Splitu.

Upoznajte nove ZO Signature Peels profesionalne tretmane u našoj ponudi

Pilinzi lica među omiljenim su tretmanima brojnih liječnika, medicinskih kozmetologa i stručnjaka diljem svijeta kad je u pitanju tretiranje znakova starenja, hiperpigmentacija i oštećenja od sunca.

SkinPen microneedling novi je tretman za njegu vašeg lica

Našu smo ponudu anti-age tretmana obogatili novim, svjetskim hit tretmanom za uklanjanje ožiljaka od akni, bora, hiperpigmentacija – SkinPen terapijom mikroiglicama.

Božićni paketi za lice i tijelo – vi darujete svoju osobu, mi darujemo vas!

Ovog prosinca stavljamo dodatan naglasak na darivanje i okrećemo se samo lijepim stvarima, ispunjenim trenucima, dobrim djelima, osmijesima i sreći!

Izvrsni stručnjaci iz Poliklinike Bagatin ponijeli titulu NAJdoktora

Poliklinika Bagatin u 2020. godini s ponosom predstavlja devet liječnika izabranih da nose titulu najboljih liječnika u Republici Hrvatskoj.

Black Friday – 50 % popusta na odabrane tretmane

Iskoristite poseban popust na naše top tretmane i izaberite svoj omiljeni za lice, tijelo ili savršen osmijeh!

Sinergija Anti age tretmana opravdala je moje povjerenje u Polikliniku

Lijepa Splićanka Maja (47) uspješna je poslovna žena, majka i supruga. Uz sve obveze prema obitelji i karijeri uvijek je pronašla vrijeme za sebe kako bi sačuvala svoju prirodnu, mladenačku ljepotu.

Suradnja Poliklinike Bagatin i tvrtke Samsung

U suradnji s partnerima tvrtke Samsung, najvećeg svjetskog konglomerata i proizvođača elektronike, našim klijentima donosimo mogućnost upoznavanja s najnovijim inovacijama u području mobilne tehnologije.

Uvjerila sam se u stručnost svog tima za pomlađivanje

Tanja je šarmantna ekonomistica, koja svakodnevno bira 'zdraviji izbor', bilo da je riječ o prehrani, odlukama koje mogu utjecati na njezino zdravlje ili o njezi kože lica te očuvanju mladenačkog izgleda.

Ostavite poruku

Odaberite datoteku (nije obavezno)

Ispunjenjem ove forme će Vas, u roku od 24h, kontaktirati naš pozivni centar za dogovor Vašeg termina.

Telefon:* +385 1 46 10 225
* Jedinstven broj za sve Poliklinike