Belotero Hydro dermalni filer za hidrataciju kože

Belotero Hydro dio je Belotero linije hijaluronskih dermalnih filera koji se prilagođavaju potrebama kože i daju odlične rezultate.

Novi Belotero Lips fileri za oblikovanje usana u našoj ponudi

Usne su ogledalo emocija svakog čovjek baš kao što su i oči ogledalo duše.

Tjedan zdravlja u Poliklinici Bagatin

Kako bi podigli svijest o važnosti brige o svom tijelu, povodom Svjetskog dana zdravlja, pripremili smo razne pogodnosti za naše klijente. Jer u zdravom tijelu – zdrav je duh!

Planmeca Viso™ - najnaprednije digitalno snimanje glave i vrata

Digitalni rendgen, odnosno, rendgenske snimke zuba i čeljusti početak su i osnova svake stomatološke terapije liječnika Poliklinike Bagatin.

Riješite se celulita, masnih naslaga i opuštene kože do ljeta

Kako se riješiti celulita, masnih naslaga i opuštene kože do ljeta?

Gala event povodom otvorenja Poliklinike Bagatin u Splitu

Sinoć smo u prekrasnom ambijentu hotela Dioklecijan Hotel & Residence održali gala event povodom otvorenja naše nove Poliklinike u Splitu.

Mikropigmentacija – nova usluga u ponudi

Voljeli biste uvijek izgledati dotjerano i njegovano?

Poliklinika Bagatin i Nova TV u novoj sezoni ekstremnih makeovera

Na vašim malim ekranima kreće još jedna sezona ekstremnih makeovera, odnosno, velikih životnih transformacija pet žena u suradnji Poliklinike Bagatin i televizijske kuće Nova TV.

Poliklinika Bagatin otvara svoja vrata u Splitu

Novu godinu započeli smo s ostvarenjem jednog od naših najvećih planova, ali i dugogodišnje želje.

Darovali smo dva nova vozila onima kojima najviše treba

Nova vozila namijenjena su Centru za odgoj i obrazovanje Vinko Bek i SOS Dječjem selu Ladimirevci.

Plava boja Poliklinike Bagatin obojila Zagreb Advent Run

U duhu blagdanskog darivanja i veselja, Poliklinika Bagatin ove je godine bila ponosni sponzor, ali i sudionik Zagreb Advent Run utrke.

Odaberite datoteku