Gratis dental pregled

Naručite se

Održana Allergan Train the Trainer radionica za aplikaciju dermalnih filera

Kao dio velikog eventa, predstavljanja Allergan Aestheticsa ovog vikenda u Zagrebu, održana je i Train the Trainer radionica na kojoj je sudjelovao i naš ravnatelj, doktor Tomica Bagatin.

TAJNA LJEPOTE KOJA TRAJE

Ljetna sezona sinonim je za povećanu izloženost suncu, vrućinama, vjetru te intenzivnijem znojenju, što vidljivo može pogoršati određena stanja kože i dovesti do dehidriranosti na prvome mjestu, hiperpigmentacija, pojačanog crvenila, pa čak i akni.

Izrada individualnog plana pomlađivanja

Mi u Poliklinici Bagatin vjerujemo u sinergijski pristup u svemu što činimo, pa tako i u pomlađivanju kože. Kako bismo pružali samo najbolju uslugu svojim klijentima, osmislili smo ekskluzivno savjetovanje u kojem sudjeluju dva naša stručnjaka istovremeno.

Novi paketi za zdravo mršavljenje

O pretilosti često razgovaramo kao o estetskom problemu. Nažalost, pretilost je puno više od toga  - riječ je o bolesti koja je jedan od glavnih javnozdravstvenih problema današnjice.

Zo Skin Health - ekskluzivna prodaja u Poliklinici u Zagrebu

Nova filozofija njege kože vodećeg dermatologa hollywoodskih zvijezda s Beverly Hillsa, dr. Zeina Obagia, zove se ZO Skin Health, a sada je dostupna u slobodnoj prodaji u našoj Poliklinici u Zagrebu.

U Centru za oblikovanje tijela u najboljim ste rukama

Moderne i sofisticirane tehnologije doprinijele su razvoju neinvazivnih tretmana koji će rezultirati onim što želite – zategnutom kožom, redukcijom celulita, smanjenjem obujma struka pa i istaknutim mišićima, bezbolno i lako, u našim Centrima za oblikovanje tijela u Zagrebu i Splitu.

Upoznajte nove ZO Signature Peels profesionalne tretmane u našoj ponudi

Pilinzi lica među omiljenim su tretmanima brojnih liječnika, medicinskih kozmetologa i stručnjaka diljem svijeta kad je u pitanju tretiranje znakova starenja, hiperpigmentacija i oštećenja od sunca.

SkinPen microneedling novi je tretman za njegu vašeg lica

Našu smo ponudu anti-age tretmana obogatili novim, svjetskim hit tretmanom za uklanjanje ožiljaka od akni, bora, hiperpigmentacija – SkinPen terapijom mikroiglicama.

Božićni paketi za lice i tijelo – vi darujete svoju osobu, mi darujemo vas!

Ovog prosinca stavljamo dodatan naglasak na darivanje i okrećemo se samo lijepim stvarima, ispunjenim trenucima, dobrim djelima, osmijesima i sreći!

Izvrsni stručnjaci iz Poliklinike Bagatin ponijeli titulu NAJdoktora

Poliklinika Bagatin u 2020. godini s ponosom predstavlja devet liječnika izabranih da nose titulu najboljih liječnika u Republici Hrvatskoj.

Black Friday – 50 % popusta na odabrane tretmane

Iskoristite poseban popust na naše top tretmane i izaberite svoj omiljeni za lice, tijelo ili savršen osmijeh!

Ostavite poruku

Odaberite datoteku (nije obavezno)

Ispunjenjem ove forme će Vas, u roku od 24h, kontaktirati naš pozivni centar za dogovor Vašeg termina.

Telefon:* +385 1 46 10 225
* Jedinstven broj za sve Poliklinike