PRE-SUMMER SALE ▪ popusti do 30%

Saznajte više

Dermatološki pregled dostupan u Splitu

S ciljem da klijentima u Splitu omogućimo kvalitetan dermatološki pregled, ponosno predstavljamo specijalisticu, dr. Mateju Jelaču Cicović!

Poliklinika Bagatin u Dubrovniku

Na zahtjev naših klijenata, Poliklinika Bagatin stiže 7. lipnja i 4. srpnja u Dubrovnik! Saznajte koje tretmane možete napraviti i naručite se na vrijeme.

Pre-Summer sale ➡ do 30 % popusta!

Iskoristite Pre-Summer sale pogodnosti na najtraženije tretmane lica!

Zapratite naše doktore Dinka i Tomicu Bagatina na Instagramu!

Naše dr. Tomicu i dr. Dinka od danas potražite na Instagram profilima @tomicabagatinmd@dinkobagatinmd

Najpopularniji tretman za hidrataciju lica dostupan u Splitu

Svjetski popularan tretman lica - HydraFacial, koji je oduševio brojne Hrvatice, od sada je dostupan u Poliklinici Bagatin u Splitu. Naručite se već danas jer će vam vaša koža biti zahvalna.

BEGO implantati - Sinonim za kvalitetu i dugovječnost

U dentalno implantološku ponudu Poliklinike Bagatin uvrstili smo visoko kvalitetne implantate renomirane njemačke kompanije BEGO.

Pričama stvarnih žena predstavljena nova kampanja 'Oblikuj svoje tijelo'

Stvarna i moderna žena sama oblikuje svoje tijelo – za sebe i zbog sebe, glavna je poruka nove kampanje za tijelo Poliklinike Bagatin.

Popust na ekskulzivan tretman povodom Međunarodnog dana žena

Od 1. do 11. ožujka, ususret Međunarodnom danu žena i u čast svim našim divnim damama, donosimo Bagatin Special by REVIDERM tretman uz čak 550 kuna uštede!

Dr. Radina Denkova u Poliklinici u Zagrebu održala je naprednu Allerganovu radionicu

Ovog vikenda u Poliklinici Bagatin u Zagrebu održana je napredna Allerganova „Lower face contouring with MD Codes“ radionica, vođena vještom rukom svjetski poznate doktorice dr. Radine Denkove.

Tim estetskih kirurga dobio novo pojačanje

Upoznajte dr.med. Dejana Šimičevića, specijalista opće kirurgije te subspecijalista plastične, rekonstruktivne i estetske kirurgije, koji je novo pojačanje Poliklinici Bagatin!

Novi ekskluzivni REVIDERM tretmani lica

Upoznajte REVIDERM tretmane uz koje ćete lako kožu lica „vratiti na mjesto“

Dermatološki tim Poliklinike Bagatin najveći u regiji

Dermatološki tim Poliklinike Bagatin, koji je najveći u regiji, dobio je pojačanje - dermatovenerologinju rodom iz Argentine, Adrianu Mariu Carmino Varelu.

Ostavite poruku

Odaberite datoteku (nije obavezno)

Ispunjenjem ove forme će Vas, u roku od 24h, kontaktirati naš pozivni centar za dogovor Vašeg termina.

Telefon:* +385 1 46 10 225
* Jedinstven broj za sve Poliklinike