info telefon +385 1 46 10 225 * * Jedinstven broj za sve Poliklinike

Mi znamo tajnu mladolikog izgleda kože

Dehidriranost, sitne linije i bore oko očiju, koža koja gubi elastičnost i tonus samo su neki od prvih znakova starenja kože. Prepustite se rukama vrhunskih stručnjaka Poliklinike Bagatin i tretmanima koji su oduševili žene diljem svijeta.

Poliklinika Bagatin u Dubrovniku

Na zahtjev naših klijenata, Poliklinika Bagatin stiže 26. rujna u Dubrovnik! Saznajte koje tretmane možete napraviti i naručite se na vrijeme.

ZO Signature Peels profesionalni tretmani odsad dostupni i u Poliklinici Bagatin u Splitu

Pilinzi lica među omiljenim su tretmanima brojnih liječnika, medicinskih kozmetologa i stručnjaka diljem svijeta kad je u pitanju tretiranje znakova starenja, hiperpigmentacija i oštećenja od sunca. Idealni su nakon ljetnih mjeseci kada koži lica treba hidratacija i obnova. Osim u Zagrebu gdje su jedni od omiljenih tretmana naših klijenata, ovi su tretmani dostupni i u Poliklinici Bagatin u Splitu.

Profhilo Body - tajna zategnute i zdrave kože u jednoj kutijici.

Do 31.8. iskoristite 15% popusta i upoznajte Profhilo Body – novi injekcijski tretman koji tretira opuštenu kožu na tijelu.

Upoznajte svoje lice uz Observ - najnoviji sustav za individualnu analizu lica

Uz pomoć vrhunske tehnologije zavirite u dublje slojeve svoje kože i otkrijte rješenja za brojne problematike. Naručite se na besplatnu Observ individualnu analizu lica do 31.8. i prepustite rukama stručnjaka Poliklinike Bagatin!

Summer sale ➡ 20 % popusta!

Zbog velikog interesa naših klijenata, odlučili smo produžiti Summer sale pogodnosti do kraja lipnja! Iskoristite odlične popuste na najtraženije tretmane lica.

Dentalni tim dobio novo pojačanje

Upoznajte doktoricu dentalne medicine Mateu Bogdanić, novo pojačanje dentalnom timu Poliklinike Bagatin!

Dermatološki pregled dostupan u Splitu

S ciljem da klijentima u Splitu omogućimo kvalitetan dermatološki pregled, ponosno predstavljamo specijalisticu, dr. Mateju Jelaču Cicović!

Zapratite naše doktore Dinka i Tomicu Bagatina na Instagramu!

Naše dr. Tomicu i dr. Dinka od danas potražite na Instagram profilima @tomicabagatinmd@dinkobagatinmd

Najpopularniji tretman za hidrataciju lica dostupan u Splitu

Svjetski popularan tretman lica - HydraFacial, koji je oduševio brojne Hrvatice, od sada je dostupan u Poliklinici Bagatin u Splitu. Naručite se već danas jer će vam vaša koža biti zahvalna.

BEGO implantati - Sinonim za kvalitetu i dugovječnost

U dentalno implantološku ponudu Poliklinike Bagatin uvrstili smo visoko kvalitetne implantate renomirane njemačke kompanije BEGO.

Pričama stvarnih žena predstavljena nova kampanja 'Oblikuj svoje tijelo'

Stvarna i moderna žena sama oblikuje svoje tijelo – za sebe i zbog sebe, glavna je poruka nove kampanje za tijelo Poliklinike Bagatin.

Ostavite poruku

Odaberite datoteku (nije obavezno)

Ispunjenjem ove forme će Vas, u roku od 24h, kontaktirati naš pozivni centar za dogovor Vašeg termina.

Telefon:* +385 1 46 10 225
* Jedinstven broj za sve Poliklinike