50% popusta na epilaciju

Naručite se

Božićni paketi za lice i tijelo – vi darujete svoju osobu, mi darujemo vas!

Ovog prosinca stavljamo dodatan naglasak na darivanje i okrećemo se samo lijepim stvarima, ispunjenim trenucima, dobrim djelima, osmijesima i sreći!

Izvrsni stručnjaci iz Poliklinike Bagatin ponijeli titulu NAJdoktora

Poliklinika Bagatin u 2020. godini s ponosom predstavlja devet liječnika izabranih da nose titulu najboljih liječnika u Republici Hrvatskoj.

Black Friday – 50 % popusta na odabrane tretmane

Iskoristite poseban popust na naše top tretmane i izaberite svoj omiljeni za lice, tijelo ili savršen osmijeh!

Sinergija Anti age tretmana opravdala je moje povjerenje u Polikliniku

Lijepa Splićanka Maja (47) uspješna je poslovna žena, majka i supruga. Uz sve obveze prema obitelji i karijeri uvijek je pronašla vrijeme za sebe kako bi sačuvala svoju prirodnu, mladenačku ljepotu.

Suradnja Poliklinike Bagatin i tvrtke Samsung

U suradnji s partnerima tvrtke Samsung, najvećeg svjetskog konglomerata i proizvođača elektronike, našim klijentima donosimo mogućnost upoznavanja s najnovijim inovacijama u području mobilne tehnologije.

Uvjerila sam se u stručnost svog tima za pomlađivanje

Tanja je šarmantna ekonomistica, koja svakodnevno bira 'zdraviji izbor', bilo da je riječ o prehrani, odlukama koje mogu utjecati na njezino zdravlje ili o njezi kože lica te očuvanju mladenačkog izgleda.

Anti-age savjetovanje – sinergijski pristup pomlađivanju

Mi u Poliklinici Bagatin vjerujemo u sinergijski pristup u svemu što činimo, pa tako i u pomlađivanju kože.

Hit Gold i Silver tretmani dostupni i u našoj Poliklinici

Omiljen tretman influencerica diljem svijeta dostupan je i u našim Poliklinikama!

HydraFacial Keravive – novi inovativni tretman za zdravo vlasište i bujnu kosu

Zdravo i čisto vlasište preduvjet je za bujnu i snažnu kosu, zato je od danas u našoj ponudi dostupan jedinstven i inovativan tretman za vlasište – HydraFacial Keravive.

Novi paket za smanjenje pretilosti

O pretilosti često razgovaramo kao o estetskom problemu. Nažalost, pretilost je puno više od toga  - riječ je o bolesti koja je jedan od glavnih javnozdravstvenih problema današnjice.

Rezultati brisanja tragova starenja na mome licu su me očarali

Zanosna Stanka (58) je liječnica, majka troje djece, uspješna žena i supruga. A uza sve to izgleda sjajno i odiše energijom osobe koja život živi punim plućima.

Ostavite poruku

Odaberite datoteku (nije obavezno)

Ispunjenjem ove forme će Vas, u roku od 24h, kontaktirati naš pozivni centar za dogovor Vašeg termina.

Telefon:* +385 1 46 10 225
* Jedinstven broj za sve Poliklinike