Ljetno radno vrijeme naše Poliklinike

Saznajte kako radimo i kako nas možete kontaktirati tijekom ljeta.

Zlatni sponzor prestižne IMTJ konferencije u Ateni

Vodeći događaj u industriji zdravstva i turizma IMTJ Medical Travel Summit 2018 održan je ove godine u Ateni od 21.-24. svibnja

Invisalign® nevidljivi aparatić za vaš novi osmijeh

Najnapredniji prozirni aparatić za zube Invisalign® odnedavno se našao i u našoj ponudi!

Ortodoncija – nova specijalizacija našeg Dental centra

Vrhunska stomatološka terapija za zdrav i lijep osmijeh

Najbolja dermatološka klinika u Europi

Poliklinika Bagatin proglašena je vodećom dermatološkom klinikom u Europi prema najnovijoj analizi europskih dermatoloških klinika.

Doktor Josip Lovrić na prestižnoj konferenciji u Australiji

Na prestižnoj Cosmedicon konferenciji u Sydneyu okupili su se ponajbolji estetski liječnici iz cijelog svijeta.

Nova kampanja Centra za oblikovanje tijela

'U najboljim rukama' – nova kampanja Poliklinike Bagatin s poznatim glumicama kao zaštitnim licima

Anti-age paketi za svaku problematiku kože

Vaše je lice vaša najdragocjenija imovina, zar ne? Imajući to na umu za vas smo osmislili posebne pakete za određene problematike na vašoj koži lica!

Kako starimo, postajemo sve iskusniji i samopouzdaniji, no pritom gubimo jednu stvar: mladolik izgled kože.

Ponedjeljak - Petak 08:00 - 20:00h