Reviderm tretmani dobili su novo lice ljepote

REVIDERM linija dermokozmetike visoko su kvalitetni proizvodi s velikim udjelom aktivnih sastojaka koji su na granici između medicinskog proizvoda i kozmetičkog preparata.

DNA analiza kože – nova jedinstvena usluga Poliklinike Bagatin

Tehnologija ljepote napreduje impresivnom brzinom te, zahvaljujući našoj globalnoj fascinaciji u potrazi za vječnom mladošću, tretmani i procesi pomlađivanja danas su učinkovitiji nego ikada.

Laser Serum Infusion

Novi tretman za baršunasto i zategnuto lice!

Ljetno radno vrijeme naše Poliklinike

Saznajte kako radimo i kako nas možete kontaktirati tijekom ljeta.

Zlatni sponzor prestižne IMTJ konferencije u Ateni

Vodeći događaj u industriji zdravstva i turizma IMTJ Medical Travel Summit 2018 održan je ove godine u Ateni od 21.-24. svibnja

Invisalign® nevidljivi aparatić za vaš novi osmijeh

Najnapredniji prozirni aparatić za zube Invisalign® odnedavno se našao i u našoj ponudi!

Ortodoncija – nova specijalizacija našeg Dental centra

Vrhunska stomatološka terapija za zdrav i lijep osmijeh

Najbolja dermatološka klinika u Europi

Poliklinika Bagatin proglašena je vodećom dermatološkom klinikom u Europi prema najnovijoj analizi europskih dermatoloških klinika.

Doktor Josip Lovrić na prestižnoj konferenciji u Australiji

Na prestižnoj Cosmedicon konferenciji u Sydneyu okupili su se ponajbolji estetski liječnici iz cijelog svijeta.

Donji grad - Centar