info telefon +385 1 46 10 225 * * Jedinstven broj za sve Poliklinike

Slavimo ljubav brojnim pogodnostima u Poliklinici Bagatin

Bliži se Dan zaljubljenih te smo vam u mjesecu ljubavi i darivanja pripremili odlične pogodnosti.

Poliklinika Bagatin u Dubrovniku

Na zahtjev naših klijenata, Poliklinika Bagatin stiže 17.02. u Dubrovnik! Saznajte koje tretmane možete napraviti i naručite se na vrijeme.

Splitski tim Poliklinike Bagatin dobio pojačanje

Upoznajte dr. Harisa Varupu, specijalista dermatovenerologije i novo pojačanje Poliklinike Bagatin u Splitu

STRUČNJACI POLIKLINIKE BAGATIN PONOVO PONIJELI TITULU NAJDOKTORA

S ponosom predstavljamo 11 naših liječnika izabranih da nose titulu najboljih liječnika u Republici Hrvatskoj.

Jedinstveni REVIDERM tretmani lica za sjaj i dubinsku njegu

U Polikliniku Bagatin stigli su novi REVIDERM tretmani lica koji će se u potpunosti prilagoditi potrebama vaše kože.

Božićne pogodnosti u Poliklinici Bagatin

Stiglo nam je najljepše vrijeme u godini, a kako bismo razveselili sve vas, donosimo vam bogate adventske pogodnosti koje možete očekivati u prosincu u Poliklinici Bagatin.

Black Friday – popusti do 50 % na najtraženije tretmane

Hvala vam na interesu, Black Friday pogodnosti su završile!

Iskoristite popuste na naše najtraženije tretmane lica u Zagrebu i Splitu!

Trinity facial - cjelovit anti-age tretman u samo jednom dolasku

Osjećate kako vaše lice treba dubinsku hidrataciju, lifting i uklanjanje mrlja i pigmentacija - ali želite rezultate čim prije, idealno vidljive već nakon prvog dolaska na tretman? Za vas je Trinity Facial, set tretmana koji će vaše lice dubinski nahraniti, blago zategnuti i osvježiti.

Mi znamo tajnu mladolikog izgleda kože

Dehidriranost, sitne linije i bore oko očiju, koža koja gubi elastičnost i tonus samo su neki od prvih znakova starenja kože. Prepustite se rukama vrhunskih stručnjaka Poliklinike Bagatin i tretmanima koji su oduševili žene diljem svijeta.

ZO Signature Peels profesionalni tretmani odsad dostupni i u Poliklinici Bagatin u Splitu

Pilinzi lica među omiljenim su tretmanima brojnih liječnika, medicinskih kozmetologa i stručnjaka diljem svijeta kad je u pitanju tretiranje znakova starenja, hiperpigmentacija i oštećenja od sunca. Idealni su nakon ljetnih mjeseci kada koži lica treba hidratacija i obnova. Osim u Zagrebu gdje su jedni od omiljenih tretmana naših klijenata, ovi su tretmani dostupni i u Poliklinici Bagatin u Splitu.

Profhilo Body - tajna zategnute i zdrave kože u jednoj kutijici.

Do 31.8. iskoristite 15% popusta i upoznajte Profhilo Body – novi injekcijski tretman koji tretira opuštenu kožu na tijelu.

Upoznajte svoje lice uz Observ - najnoviji sustav za individualnu analizu lica

Uz pomoć vrhunske tehnologije zavirite u dublje slojeve svoje kože i otkrijte rješenja za brojne problematike. Naručite se na Observ individualnu analizu lica i prepustite rukama stručnjaka Poliklinike Bagatin!

Ostavite poruku

Odaberite datoteku (nije obavezno)

Ispunjenjem ove forme će Vas, u roku od 24h, kontaktirati naš pozivni centar za dogovor Vašeg termina.

Telefon:* +385 1 46 10 225
* Jedinstven broj za sve Poliklinike