Posebne pogodnosti za Vas povodom otvaranja Poliklinike! 24. travanj 2020.

Posebne pogodnosti za Vas povodom otvaranja Poliklinike!

Dani koje smo proveli u izolaciji i odvojeni od svakodnevice na koju smo navikli sada su iza nas.

Iako nova stvarnost nije ista kao ona od ranije, pomalo se svi vraćamo u svoje rutine na koje smo navikli i koje smo voljeli.

Jedno od vaših omiljenih mjesta, Poliklinika Bagatin, svoja vrata otvara 4. svibnja i tom prilikom pripremili smo posebne ponude za sve naše vjerne klijente i pacijente!

otvorenje Poliklinike

POSEBNE POGODNOSTI

Povodom otvaranja Poliklinike pripremili smo posebne pakete pogodnosti i dodatne tretmane za tretmane lica i tretmane tijela kojima želimo nagraditi vjernost i nadoknaditi propuštene tretmane zbog izvanrednih okolnosti koje su nas snašle.

Tretmani za lice

Boravak u zatvorenim prostorima, dehidracija, povećan unos kofeina i alkohola, nedostatak vitamina D te druge promjene u načinu i kvaliteti ishrane i sna utjecali su na izgled naše kože, naše cjelokupno stanje organizma, ali i zdravlje.

zadovoljstvo klijenata

Naša apsolutna preporuka je Trinity Facial tretman koji ima sve što je koži potrebno da se obnovi u samo jednom dolasku -  relaksacija, obnova kože, dubinsko vraćanje hidratacije te lifting efekt. Elementi Trinity Facial tretmana koji sinergijski djelovanjem postižu iznimno kvalitetne i odmah vidljive rezultate su: Reviderm SkinPeeler mikrodermoabrazija za nježno čišćenje površinskog sloja kože, Cell Jet ultrazvuk čija je funkcija potaknuti lifting lica, laser rejuvenacije koji će odstraniti sitne kapilare i mrlje te dodatno potaknuti lifting lica i vratiti licu mladenački sjaj. I na koncu, lice se hrani posebnom kolagenskom maskom za područje lica, vrata i dekoltea.

Trinity Facial tretman dostupan je po posebnoj cijeni od 1950 kn (redovna cijena je 2700 kn).

Također, po posebnoj cijeni dostupan je još jedan vaš omiljeni tretman za pomlađivanje i obnovu kože:

Mini Anti Age Hydro po posebnoj cijeni od 1950 kn (redovna cijena 2700 kn).

Po preporuci naših stručnjaka, iz naše smo ponude izdvojili i Anti Ox tretman namijenjen koži izloženoj stresu i negativnim okolišnim faktorima koji smo, zbog potrebe kože nakon izolacije, odlučili nadograditi još sa Cell Jet ultrazvukom. Cijena Anti Ox tretmana je 1100 kn, a ultrazvuk je gratis!

ultrazvuk

Kako bi koža bila revitalizirana i hidratizirana te nahranjena, uz kupnju paketa tretmana za lice 5 + 1, još jedan tretman vam poklanjamo gratis!

Tako da vaši omiljeni paketi tretmana sada izgledaju ovako:

Med Visage 5 + 2 gratis

Venus Legacy 5 + 2 gratis

Dermapen i SkinNeedler 5 + 2 gratis

Tretmani za tijelo

Oblikovanje tijela i postizanje željene figure dolaze u posebnim paketima gdje vam na svaki plaćeni tretman mi darujemo jedan dodatan tretman besplatno i sada paketi izgledaju ovako:

Med Contour Multipower 3 + 3 gratis

Venus Legacy 3 + 3 gratis

Zerona 3 + 3 gratis

Više informacija o cijenama potražite u našem cjeniku.

Happy Hour za lasersku epilaciju sa čak 60% popusta

20. svibnja vraća se naš dobropoznati Happy Hour za online uplate na pakete laserske epilacije uz posebnu uštedu od 60 %! Uplatom 20. 05. štedite, a svoje tretmane epilacije iskoristite po želji i u dogovoru s našim medicinskim kozmetolozima u periodu koji je pred nama.

uklanjanje dlačica

Online konzultacije su i dalje na raspolaganju

Iako smo održavali fizičku distancu, nismo vas zaboravili i cijelo vrijeme smo brinuli o vama. Besplatne online konzultacije brojni su iskoristili kako bi se informirali o problematikama vezanim uz stanje kože, uklanjanje tetovaža, odabir pravilne njege za lice i tijelo, savjetima za pravilnu prehranu, ali i stomatološke poteškoće.

online konzultacije

Unatoč tome što je Poliklinika otvorena, mogućnost online konzultacija ostaje vam i dalje na raspolaganju! Iz udobnosti svoga doma možete kontaktirati naše stručnjake po posebno povoljnim cijenama kako biste bili informirani i sigurni u svoj odabir.

Naručite se već danas mailom na info@bagatin.hr, telefonski na broj +385 1 46 10 225 ili prijavom na naš online obrazac!