Zo Skin Health - ekskluzivna prodaja u Poliklinici u Zagrebu

Nova filozofija njege kože vodećeg dermatologa hollywoodskih zvijezda s Beverly Hillsa, dr. Zeina Obagia, zove se ZO Skin Health, a sada je dostupna u slobodnoj prodaji u našoj Poliklinici u Zagrebu.

U Centru za oblikovanje tijela u najboljim ste rukama

Moderne i sofisticirane tehnologije doprinijele su razvoju neinvazivnih tretmana koji će rezultirati onim što želite – zategnutom kožom, redukcijom celulita, smanjenjem obujma struka pa i istaknutim mišićima, bezbolno i lako, u našim Centrima za oblikovanje tijela u Zagrebu i Splitu.

SkinPen microneedling novi je tretman za njegu vašeg lica

Našu smo ponudu anti-age tretmana obogatili novim, svjetskim hit tretmanom za uklanjanje ožiljaka od akni, bora, hiperpigmentacija – SkinPen terapijom mikroiglicama.

Božićni paketi za lice i tijelo – vi darujete svoju osobu, mi darujemo vas!

Ovog prosinca stavljamo dodatan naglasak na darivanje i okrećemo se samo lijepim stvarima, ispunjenim trenucima, dobrim djelima, osmijesima i sreći!

Izvrsni stručnjaci iz Poliklinike Bagatin ponijeli titulu NAJdoktora

Poliklinika Bagatin u 2020. godini s ponosom predstavlja devet liječnika izabranih da nose titulu najboljih liječnika u Republici Hrvatskoj.

Sinergija Anti age tretmana opravdala je moje povjerenje u Polikliniku

Lijepa Splićanka Maja (47) uspješna je poslovna žena, majka i supruga. Uz sve obveze prema obitelji i karijeri uvijek je pronašla vrijeme za sebe kako bi sačuvala svoju prirodnu, mladenačku ljepotu.

Suradnja Poliklinike Bagatin i tvrtke Samsung

U suradnji s partnerima tvrtke Samsung, najvećeg svjetskog konglomerata i proizvođača elektronike, našim klijentima donosimo mogućnost upoznavanja s najnovijim inovacijama u području mobilne tehnologije.

Uvjerila sam se u stručnost svog tima za pomlađivanje

Tanja je šarmantna ekonomistica, koja svakodnevno bira 'zdraviji izbor', bilo da je riječ o prehrani, odlukama koje mogu utjecati na njezino zdravlje ili o njezi kože lica te očuvanju mladenačkog izgleda.

Hit Gold i Silver tretmani dostupni i u našoj Poliklinici

Omiljen tretman influencerica diljem svijeta dostupan je i u našim Poliklinikama!

HydraFacial Keravive – novi inovativni tretman za zdravo vlasište i bujnu kosu

Zdravo i čisto vlasište preduvjet je za bujnu i snažnu kosu, zato je od danas u našoj ponudi dostupan jedinstven i inovativan tretman za vlasište – HydraFacial Keravive.

Rezultati brisanja tragova starenja na mome licu su me očarali

Zanosna Stanka (58) je liječnica, majka troje djece, uspješna žena i supruga. A uza sve to izgleda sjajno i odiše energijom osobe koja život živi punim plućima.