Elizabeth Arden – novi brand u ponudi našeg webshopa 09. travanj 2020.

Elizabeth Arden – novi brand u ponudi našeg webshopa

„Biti lijepa i prirodna, pravo je koje s rođenjem stječe svaka žena” mantra je kojom se tijekom cijelog svog života vodila Elizabeth Arden. Istu filozofiju nastavili su i njeni nasljednici, a mnogima omiljeni proizvodi dostupni su i u našem webshopu.

Paletu proizvoda na Bagatin Medical Beauty webshopu čine samo provjereni i ekskluzivni brandovi kako bismo našim klijentima ponudili one proizvode kojima i sami vjerujemo, a koji nisu lako dostupni. Težnja za napretkom i kvalitetom koju pružamo svojim klijentima potaknula nas je na uvođenje novog branda.

Legendarna inovatorica i neumorna poduzetnica, Elizabeth Arden prije stotinu godina osnovala je američku industriju ljepote, gdje je već 1910. godine otvorila prvi Red Door salon na poznatoj Petoj aveniji.

Elizabeth Arden

Filozofija i vizija branda

Temeljno uvjerenje Elizabeth Arden bilo je da ljepota ne bi trebala biti furnir šminke, već inteligentna suradnja znanosti i prirode kako bi se do punog potencijala pokazala prirodna ljepota žene. Živjela je po vlastitoj mantri - „Biti lijepa i prirodna, pravo je koje s rođenjem stječe svaka žena.”

Elizabeth Arden bila je beskompromisna u svojoj viziji stvaranja novih i apsolutno najboljih proizvoda, ambalaže i usluga koje ženama nisu samo potrebne, već i željene; bilo da se radi o kultnoj klasičnoj Eight Hour kremi, njezinom legendarnom mirisu Blue Grass ili žarko crvenom ružu koji je bio usklađen s uniformama žena koje su služile u oružanim snagama tijekom Drugog svjetskog rata.

Eight Hour krema

Brojne inovacije u službi ženske ljepote

Lista ljepote inovacija Elizabeth Arden poprilično je dugačka. Bila je prva koja je ženama u Americi predstavila šminku za oči te uvela pojam makeovera, ali i prva koja je u ime proizvoda uključila svoje ime. Arden je razvila i prve kozmetičke proizvode putničke veličine, a prva je i kozmetička tvrtka koja je obučila i poslala tim putujućih demonstranata i prodavača diljem SAD-a.

Nova industrija

Do 1930-ih Arden je otvorila Red Door salone u većini modnih prijestolnica širom svijeta i ponosno je priznala svoja dostignuća izjavivši da su u svakom kutku svijeta poznata samo tri američka imena: Singer šivaće mašine, Coca- Cola i Elizabeth Arden.

Uz sva svoja postignuća, Elizabeth Arden stvorila je svoje carstvo i novu beauty industriju kakvu poznajemo danas. Njezin poduzetnički duh i predanost inovacijama, kvaliteti i izvrsnosti ostaju duša tvrtke i do današnjih dana.

Kultna krema koja i danas oduševljava

Eight Hour Cream Skin protectant poznata je kao i „originalna Eight Hour krema”. Kreirana daleke 1930. godine od same Elizabeth Arden kako bi liječila kožu, postigla je nadmoćan uspjeh koji ne jenjava posljednjih 90 godina. Ono što ju čini toliko efikasnom je kombinacija petrolatuma, umirujući beta-hidroksid i vitamin E. Omiljen je proizvod i klijentica i vizažista za različite svrhe – od uloge primera do pojačavanja highlighta.

Elizabeth Arden – novi brand u ponudi našeg webshopa

Ceramide kapsule – zlatni standard anti-aginga

Iako se u prošlosti ime branda najčešće vezivalo uz dekorativnu kozmetiku po kojoj je i danas poznata, svjetske nagrade danas se vežu uz visokokvalitetne proizvode za prevenciju starenja dokazane uspješnosti. Povezujući znanost s prirodom razvili su djelotvorne Ceramide kapsule, inovativnu metodu pohrane seruma, kako bi se svakim nanošenjem koži pružila jednaka količina hranjivih tvari.

Starenjem razina ceramida u koži drastično opada - nakon 40–te većina će izgubiti 60 % ceramida čime će se pojaviti bore, suhoća kože i gubitak čvrstoće. Danas, s više od 25 godina istraživanja, Elizabeth Arden postala je vodeća kozmetička kuća u tehnologiji ceramida i postavila „zlatni standard“ u anti-aging njezi lica s intenzivnim tretmanom za lice i vrat. Čisti koncentrat snažnog djelovanja uz dodatak antioksidansa podupire prirodni kolagen, dajući čvršći izgled koži te smanjuje vidljivost finih linija i bora.

Cjelokupna linija Ceramide Capsula dostupna je na webshopu, kao i PREVAGE® linija sa zaštitnim i djelotvornim anti-age učinkom.

Za sva pitanja kontaktirajte nas i putem besplatnih online konzultacija saznajte sve o njezi vaše kože!