VECTRA XT 3D konzultacije za nos

Danas prije same operacije u 3D simulaciji možete vidjeti kako biste izgledali nakon korekcije nosa. Taj uređaj se naziva VECTRA XT 3D i u regiji je dostupan samo u našoj Poliklinici. Na uređaju VECTRA XT 3D naši klijenti prvo vide realno, postojeće stanje na određenom dijelu tijela, a zatim se mapiranjem anatomije te stvaranjem simulirane fotografije, temeljene na zahvatu kojeg želi, dolazi do krajnjeg rezultata, odnosno izgleda nakon estetskog zahvata.

Za vrijeme konzultacija razgovarat ćemo o vašim ciljevima te koje značajke zahvata vam se sviđaju, a koje ne.

Dr. Bagatin će vas prije zahvata fotografirati koristeći Vectru XT 3D uz pomoć medicinskog osoblja naše Poliklinike.

Doktor će potom kompjuterski izmijeniti obilježja vašeg nosa stvarajući na taj način simulaciju kako biste trebali izgledati nakon zahvata.

U ovom postupku istraživanja, Vectra XT 3D stvara fotografije koje pomažu vama i dr. Bagatinu otkriti krećete li se u željenom smjeru.

VECTRA XT 3D konzultacije za nos
Fotografije prikazuju stvarno stanje promjene prije i nakon izvođenja predmetnog zahvata. Rezultati svakog zahvata su individualni te se razlikuju od osobe do osobe, a slijedom čega Poliklinika Bagatin ne može jamčiti jednake rezultate kod svakog pojedinog klijenta.

Tijekom kontrola nakon zahvata ponovo ćemo vas fotografirati uz pomoć Vectre XT 3D kako bismo usporedili rezultate prije i poslije zahvata.

Vectra XT 3D kompjuterski sustav je simulacijski alat koji vam omogućuje vizualnu prezentaciju vašeg potencijalnog izgleda nakon zahvata. Također pomaže u povećanju sigurnosti, vizualno vam potvrđujući da su vaše potrebe shvaćene.

VECTRA XT 3D ima izvanredne performanse. Visoka rezolucija snimanja osigurava realističnu verziju najsitnijih detalja, a stvarni rezultati bit će vrlo slični simulaciji koju je kirurg izradio.

Ne postoji bojazan od ponavljanja fotografiranja i gubljenja dragocjenog vremena jer je sustav imun na pokrete. Naime, vrijeme potrebno za snimanje je fascinantnih 3,5 milisekundi.

Vectra 3D konzultacije

Prednosti za klijente

• Sada je moguće vizualizirati korekcije na vašem licu i tijelu za zahvate poput povećanja grudipodizanja smanjenja grudiliposukcijeabdominoplastikekorekcije podbratkakorekcije nosa ili apliciranje dermalnih filera i Vistabel terapije protiv bora kako bi uskladili proporcije vašeg tijela ili lica.
  • više mogućnosti - bolja edukacija o rezultatima, jasne informacije o ograničenjima i definirana realna očekivanja
  • mogućnost prikazivanja projekcije rezultata kod kombinacije nekoliko zahvata te paralelne usporedbe
  • automatizirano mjerenje opsega i volumena tijela uz vizualizaciju 360º
  • mogućnost prikaza fotografija u sivim tonovima, odnosno, prikaz dobivenih fotografija koji otkriva konture te predstavlja bolje mogućnosti za korektivne postupke