Vrhunska anti-age kozmetika Filorga dostupna na našem webshopu 20. svibanj 2020.

Vrhunska anti-age kozmetika Filorga dostupna na našem webshopu

Na našem Bagatin Medical Beauty webshopu pronađite omiljeni svjetski brand dokazane učinkovitosti – Filorga.

Filorga je vrhunska, francuska anti-age kozmetika te jedna od prvih kozmetika na svijetu nadahnuta estetskom medicinom. Vodeći se načelom Medi-cosmetique®, kombinira učinkovitost estetske medicine i zadovoljstvo korištenja neinvazivnih kozmetičkih rješenja.

Svojim klijentima želimo približiti samo vrhunske brandove čija je kvaliteta neupitna, zato predstavljamo francuski brand dermokozmetike koji se nalazi na skin-care popisu svih onih koji žele istinske anti-age rezultate na svome licu.

Vrhunska anti-age kozmetika Filorga

Brand Filorga osnovan je 1978. godine kao prvi francuski laboratorij estetske medicine koji je za svoju prvotnu namjenu imao dizajn, razvoj i proizvodnju injektibilnih preparata koje su koristili vodeći medicinski stručnjaci diljem svijeta.

2007. godine brand je proširio svoju ekspertizu u estetskoj medicini pruživši široj javnosti niz revolucionarnih kozmetičkih proizvoda s NCEF-om, jedinstvenim spojem stvorenim u Filorginim laboratorijima, koji je zamijenio NCTF spoj, patentiran i ključan sastojak svih proizvoda koji se do tada nalazio samo u injektivnim preparatima.

S vremenom svoju su ponudu proširili na više od pedeset kozmetičkih preparata s istim principom: kombinacija optimalne i klinički dokazane učinkovitosti vidljive unutar tjedan dana u vrhunskim pakiranjima.

NCTF kompleks

Aktivni sastojci Filorga proizvoda

Filorgini proizvodi sadrže čestice s postupnim vremenskim otpuštanjem koje postepenom razgradnjom oslobađaju revitalizirajući sadržaj u tkivo – hijaluronsku kiselinu i NCTF sfere koje se koriste u mezoterapiji. Time se postiže optimalan, ciljani učinak dugotrajnog djelovanja.

Filorga hijaluronska kiselina

Hijaluronska kiselina prirodno je prisutna u koži i igra važnu ulogu u održavanju njezine vlage kako bi bila popunjena i mladolika, a s vremenom je gubi. Filorgina hijaluronska kiselina koja se nalazi u sastavu svih Filorginih proizvoda, ima molekularnu težinu sličnu prirodnoj, što osigurava optimalnu apsorpciju i odličan afinitet s kožom. Rezultati borbe protiv gubitka hijaluronske kiseline vidljivi su  i dugotrajni – koža je hidratizirana, obnovljena, a bore popunjene.

NCTF kompleks

Vrhunska anti-age kozmetika Filorga

NCTF je ekskluzivan kompleks, patentiran i ključan sastojak svih Filorga proizvoda, odgovoran za restrukturiranje tkiva, a djeluje na sve parametre starenja kože: stimulira staničnu energiju i fibroblaste, štiti od slobodnih radikala, obnavlja i učvršćuje kolagen, obnavlja i jača elasticitet kože.

Također sadrži 12 vitamina koji stimuliraju stanične funkcije, 23 aminokiseline koje potiču izgradnju elastina i kolagena, 6 koenzima koji djeluju kao katalizator biokemijskih reakcija, 5 nukleinskih baza koje potiču staničnu komunikaciju, 6 minerala koji djeluju protiv nedostataka kože te antioksidans koji djeluje protiv sinteze slobodnih radikala.

Vrhunska kozmetika Filorga

Potpuni ritual njege

U Filorga laboratorijima neprestano se traga za inovativnim rješenjima u borbi protiv svih znakova starenja, pri tome brižljivo vodeći računa o specifičnim potrebama kože, kao što je gubljenje tonusa, bore, hiperpigmentacija, nedostatak sjaja i vlažnosti.

Posebna NCEF® linija  koju možete pronaći i na našem webshopu sadrži 4 proizvoda za potpuni ritual njege.

NCEF-ESSENCE® losion

Esencija koja priprema kožu prije nanošenja proizvoda za njegu. Nanosi se odmah po skidanju make upa, a prije nanošenja seruma, a svojom AQUA-MX tehnologije trenutačno osigurava dugotrajnu hidrataciju.

NCEF-ESSENCE® losion

NCEF-INTENSIVE® serum

Intenzivan je regenerirajući serum visoke koncentracije ovog kompleksa za regeneraciju i anti-age učinak. Koncentracija NCEF®-a u serumu jednaka je onoj koja se koristi u anti-age injekcijskim tretmanima mezoterapije. U kombinaciji s DNK kompleksom i vitaminom C pruža izvanredne rezultate u vidljivom pomlađivanju kože. Djeluje na bore, čvrstoću i zdravi sjaj kože.

NCEF –REVERSE® krema i NCEF-REVERSE MAT® fluid za masnu i mješovitu kožu

NCEF –REVERSE® krema

Krema je namijenjena normalnoj i suhoj koži, a sadrži obnavljajuću formulu s visokom koncentracijom NCEF®-a za obnovu kože i pojačano anti-age djelovanje.

Kombinacija najboljih anti-age sastojaka (hijaluronska kiselina, kolagen, vitamini A, H i E) zaglađuje bore, ujednačava boju kože i vraća joj zdravi sjaj. Ugodnu teksturu kremi daje shea maslac, dok je fluid lagane teksture s matirajućim efektom.

Osim NCEF linije, potražite i druge Filorga učinkovite proizvode i make up na našem webshopu i uvjerite se u njihovu djelotvornost.