info telefon +385 1 46 10 225 * * Jedinstven broj za sve Poliklinike

Sredstvo za dezinfekciju sa zaštitnim imenom Bagatin Medical 12. svibanj 2020.

Sredstvo za dezinfekciju sa zaštitnim imenom Bagatin Medical

U posljednjih nekoliko mjeseci život nam se u puno segmenata promijenio pod utjecajem nevidljivog neprijatelja, virusa COVID-19.

Tako su nam neizbježan dio svakodnevne higijene postala i dezinfekcijska sredstva koja su od danas dostupna i pod zaštitnim imenom Bagatin Medical.

Provodeći sve sigurnosne i higijenske mjere kako bismo zaštitili sve naše zaposlenike i vjerne klijente, svoje smo Poliklinike opremili dezinfekcijskim sredstvima za ruke na svakom koraku. S obzirom na to da smo zdravstvena i medicinska ustanova kojoj su takva sredstva neophodna za rad i trebamo ih u velikim količinama, odlučili smo svoje resurse usmjeriti u proizvodnju prvog u nizu proizvoda pod brandom Bagatin Medical -  a to je linija proizvoda za zaštitu ruku, točnije gel za dezinfekciju.

gel za ruke

Vodeći se uvijek samo najvišim standardima i brigom o našim klijentima, naše dezinfekcijsko sredstvo Bagatin Medical gel za dezinfekciju ruku dostupan je i u slobodnoj prodaji preko Bagatin Medical Beauty webshopa, u pakiranjima od 50, 100, 400 i 500 mililitara, a kako bi vam bili na dohvat ruke.

Hrvatski tim stručnjaka i domaća proizvodnja

Odabir pouzdanog partnera najvažnija je odluka svakog projekta. Sam Bagatin Medical brend zamišljen je u sinergiji najboljih suradnika na tržištu. Po pitanju ovog, trenutnog projekta izabrali smo domaću tvrtku Elda d.o.o. koja je u kratkom roku prenamijenila dio svog proizvodnog pogona i laboratorij kako bi počela s proizvodnjom. Naš je tim stručnjaka u suradnji s njihovim laborantima u vrlo kratkom roku postigao vrhunsku proizvodnju kojom smo osigurali dostatna sredstva za naše Poliklinike u Zagrebu i Splitu, ali i mogućnost daljnje distribucije.

Važnost higijene ruku

Pravilna higijena ruku uključuje pranje ruku sapunom uz korištenje dezinfekcijskog sredstva kako bi se smanjila mogućnost za infekcije virusima i bakterijama.

pranje ruku

Kako često i nesvjesno dodirujemo površine, svoje lice i druge ljude, zaraza se brže širi, dok korištenjem zaštitnih dezinfekcijskih sredstava sprječavamo transmisiju.

Što je gel za ruke?

Dezinfekcijska sredstva ubijaju mikroorganizme i koriste se kako za tijelo, tako i za čišćenje neživih površina, npr. rukohvata ili namještaja.

Dezinficijensi sadrže kemijska sredstva koja se nazivaju biocidi, čiji je svrha uklanjanje i smanjenje broja mikroorganizama. U slučaju Bagatin Medical proizvoda, biocid koji smo koristili je etilni alkohol.

njega ruku

Što se tiče samih sastojaka proizvoda, gel za dezinfekciju ruku na bazi je etilnog alkohola (70 %) te još sadrži aromu i 2-amino-2-metilpropanol (što upućuje na veću koncentraciju biocida). Važno je i napomenuti da dezinfekcijski gel uništava 99,9 % bakterija i virusa!

Dostupna pakiranja

Proizvod je na raspolaganju u četiri veličine pakiranja od 50 ml, 100 ml, 400 ml i 500 ml.

bagatin gel za ruke

Manja pakiranja, od 50 i 100 ml, idealne su veličine za svačiji džep, torbicu ili pretinac u autu za svakodnevnu upotrebu i zaštitu pri svakom koraku, dok će se veća nalaziti i koristiti na lokacijama Poliklinike Bagatin. Sva pakiranja dostupna su za kupnju u našem Bagatin Medical Beauty webshopu.

Budimo odgovorni zajedno!

Tijekom borbe s epidemijom uviđa se je da je hrvatsko zdravstvo vrlo snažno, a Hrvati pažljivi kad se treba pomoći starijima, djeci, ugroženima i bolesnima. Zato zajedničkim odgovornim ponašanjem Poliklinika Bagatin dio će zarade od prodaje Bagatin Medical proizvoda u razdoblju od 1. svibnja do 30. lipnja donirati Klinici za infektivne bolesti „Dr. Fran Mihaljević“.

Podržite hrvatsku proizvodnju, zaštitite sebe i druge te zajedničkim snagama spriječimo širenje zaraze.

Ostavite poruku

Odaberite datoteku (nije obavezno)

Ispunjenjem ove forme će Vas, u roku od 24h, kontaktirati naš pozivni centar za dogovor Vašeg termina.

Telefon:* +385 1 46 10 225
* Jedinstven broj za sve Poliklinike