Najbolji hrvatski stručnjaci za pomlađivanje odaju svoje tajne

U eri u kojoj živimo čini se kako svi imaju isti cilj – besprijekorna koža. Stoga ne čudi da je velikoj većini ljudi upravo zdrava, sjajna i blistava koža lica visoko na ljestvici prioriteta kako bi to i dokazali.

Finalisti smo u čak dvije kategorije za IMTJ međunarodna priznanja izvrsnosti!

Četvrtu godinu zaredom smo u finalu za laskavu titulu najbolje međunarodne klinike za estetsku kirurgiju, ali i prvi put za jednu specifičnu kategoriju - izniman odgovor na okolnosti vezane uz virus COVID-19, prema IMTJ-u.

Upitnik zadovoljstva provedenih zaštitnih mjera u našoj Poliklinici

U Poliklinici Bagatin oduvijek se trudimo stvoriti oazu mira i ljepote u kojoj ćete se osjećati sigurno i zaštićeno.

HydraFacial – novi tretman za čišćenje, ekstrakciju i hidrataciju kože

Ujednačen ten, čiste pore i ublažene hiperpigmentacije u samo jednom tretmanu.

Novi Zerona Emerald hladni laser za preoblikovanje tijela

Najsuvremenijom neinvazivnom tehnologijom do željene figure.

Vrhunska anti-age kozmetika Filorga dostupna na našem webshopu

Na našem Bagatin Medical Beauty webshopu pronađite omiljeni svjetski brand dokazane učinkovitosti – Filorga.

Sredstvo za dezinfekciju sa zaštitnim imenom Bagatin Medical

U posljednjih nekoliko mjeseci život nam se u puno segmenata promijenio pod utjecajem nevidljivog neprijatelja, virusa COVID-19.

Novi Belotero Revive skin booster za vraćanje hidratacije koži

Stres, promjene u bioritmu spavanja, prehrana i životne navike ostavljaju posljedice na našoj koži koje se najjasnije odražavaju na koži lica.

Posebne pogodnosti za Vas povodom otvaranja Poliklinike!

Dani koje smo proveli u izolaciji i odvojeni od svakodnevice na koju smo navikli sada su iza nas.

MJERE SIGURNOSTI KOJE SMO UVELI U SVAKODNEVNO POSLOVANJE

Sigurnost i zdravlje vas - naših klijenata i pacijenata te svih naših medicinskih i nemedicinskih djelatnika, oduvijek je naša prva briga.

Davines - drugo ime za održivu ljepotu

Ponuda našeg Bagatin Medical Beauty Webshopa bogatija je za još jedan vrhunski svjetski brand za njegu kose, Davines. Davines je sinonim za ljepotu i održivost koja je povezana s prirodom i društvom čime dijelimo istu viziju.