Riješite se celulita, masnih naslaga i opuštene kože do ljeta 04. ožujak 2019.

Riješite se celulita, masnih naslaga i opuštene kože do ljeta

Kako se riješiti celulita, masnih naslaga i opuštene kože do ljeta?

Pod sloganom 'U najboljim rukama' Centar za oblikovanje tijela Poliklinike Bagatin zajedno s vama, s prvim zrakama proljetnog sunca, kreće u borbu protiv omraženog celulita, opuštene kože i tvrdokornih masnih naslaga.

Poliklinika Bagatin

Svaka žena vidi neku malu nepravilnost na svome tijelu koju želi riješiti kako bi se osjećala bolje i slobodnije, kako bi se osjećala lijepo i bezbrižno u svome tijelu tijekom toplijih dana koji dolaze. Jer topliji dani znače i oskudnije odijevanje.

Za sve te sitne nepravilnosti danas, srećom, postoje brza i efikasna rješenja u obliku vrhunskih uređaja i najučinkovitijih tretmana na tržištu.

Zatezanje kože tijela, redukcija neželjenog, tvrdokornog celulita i smanjenje obujma kritičnih područja moguće je pomoću najboljih neinvazivnih tretmana na tržištu, a koje možete pronaći u našoj ponudi. Koje je to naše oružje za najbolju figuru ovog ljeta? Pročitajte u nastavku.

tretman tijela

Kako se riješiti celulita i postići lijepo tijelo bez narančine kore?

Uređaj broj 1 u svijetu za redukciju celulita, Med Contour Multipower, kombinira ultrazvuk i radiofrekvenciju u cilju efikasnog, sigurnog, bezbolnog i nekirurškog preoblikovanja tijela, redukciju neželjenog celulita i zatezanja kože.

Uređaj posjeduje čak četiri aplikatora: 'Body Shape' za uklanjanje masnih nakupina i razbijanje celulita, 'Body shape & tight' za zatezanje i učvršćivanje kože, 'Drainage' za limfnu drenažu i poseban aplikator za tretiranje kože lica, tzv.'Face lifting'.

Web-novosti_PB_848x364px_620

U radu zajedno djeluju snage ultrazvučne terapije, radiofrekvencije, limfne drenaže i vakuuma, koje uništavaju masne stanice u međustaničnoj tekućini  i eliminiraju ih iz tijela.

Lijepo tijelo bez narančine kore postiže se kroz nekoliko tjedana redovitih dolazaka. Više o tretmanu kod kojeg ćete prve rezultate vidjeti već nakon prvog tretmana, pročitajte ovdje.

Kako zategnuti opuštenu kožu na tijelu?

Venus Legacy multipolarna radiofrekvencija inovativan je tretman koji prvenstveno zateže opuštenu kožu, ali i oblikuje vaše tijelo, smanjuje masne nakupine i celulit.

Uređaj kombinira čak četiri vrhunske tehnologije - multipolarnu radiofrekvenciju, pulsirajuća elektromagnetska polja te VariPulse i RealTime Feedback tehnologiju, zahvaljujući kojima su rezultati vidljivi već nakon prvog tretmana.

Bez boli, nelagode, fizičkog napora i vremena potrebnog za oporavak, učinkovito se postiže poboljšanje cjelokupnog izgleda kože te željena, zategnuta figura tijela.

Web-novosti_PB_848x364px_621

Sve dodatne informacije o Venus Legacy tretmanu kojeg obožavaju i slavne hollywoodske zvijezde, pronađite ovdje.

Kako ukloniti masne naslage na tijelu?

Zerona neinvazivni hladni laser jedinstven je način za smanjenje ili potpunu eliminaciju masnih naslaga na kritičnim područjima te istovremeno smanjuje centimetre na vašem trbuhu, stražnjici ili bokovima.

Zerona

Tretman je u potpunosti neinvazivan, nema nuspojava, nema osjećaja nelagode, a odmah nakon tretmana možete nastaviti sa svojim svakodnevnim aktivnostima. Željeni rezultat vidljiv je već kroz dva tjedna, a svaka će odjeća stajati kao salivena.

Zerona hladni laser među prvima je bio dostupan u Poliklinici Bagatin, a uskoro najavljujemo i ovaj uređaj novije generacije. Više o njegovim prednostima pročitajte ovdje.

Cjelovit i individualan pristup svakom klijentu

Kao veliki zagovornici cjelovitog i potpuno personaliziranog pristupa, uvijek koristimo kombinaciju tretmana i usluga iz naše bogate ponude. Različite tehnologije i pristupi oblikovanju tijela dat će najbolje i, još važnije, dugotrajne rezultate.

Web-novosti_PB_848x364px_619

Najmodernija tehnologija koju koristimo u Centru za oblikovanje tijela omogućava definiranje idealne kombinacije tretmana za svakog pojedinog klijenta. Baza svega su konzultacije s nutricionisticom i medicinskim kozmetolozima, a pod nadzorom estetskog kirurga.

U daljnjim koracima slijede mjerenja, točnije, Seca mBCA 515 medicinska analiza sastava tijela, kojom se, osim tjelesne težine, mjeri i potkožno masno tkivo, mišićna masa, postotak vode, BMI, te bazalni i aktivni metabolizam.

Dobiveni parametri bit će odlična smjernica za definiranje potpuno personaliziranog paketa tretmana. Više informacija o važnosti ovog uređaja u praćenju rezultata i definiranju točnog plana terapije, pročitajte ovdje.

ambasadorice

Kod nas ste u najboljim rukama!

Redovito na tretmane oblikovanja tijela u Polikliniku Bagatin dolaze i naše ambasadorice, Ana Begić Tahiri i Ecija Ojdanić što se i vidi po njihovoj zavidnoj figuri.

Svoje tijelo sa sigurnošću prepuštaju najboljim rukama vrhunskih stručnjaka koji su za njih, kao i za sve klijentice, odabrali potpuno personaliziranu kombinaciju tretmana. Naše su poznate glumice ujedno i naše 'muze' te zaštitna lica naše, sad već prepoznatljive, kampanje.

Odlučno su stale pred objektiv poznate fotografkinje Mare Milin i pune samopouzdanja spremno pokazale svoje oblikovano tijelo.

Za frizuru i osunčani make-up zaslužan je fantastičan i uigran duo: Mijo Majhen te Simona Antonović, najtraženija hrvatska vizažistica. A za 'ljetne' odjevne kombinacije pobrinuo se renomirani stilist i dizajner Ivan Friščić.

POSEBNE PONUDE:

Svaka klijentica je jedinstvena i svaka problematika je jedinstvena što zahtjeva jednako tako jedinstven pristup. Za vas smo definirali posebne ponude. Uz 4 plaćena tretmana Med Contoura, Zerone ili Venus Legacy, čak 2 dobijete potpuno besplatno!

Naručite se već danas na BESPLATNE konzultacije za oblikovanje tijela s našim vrhunskim stručnjacima putem linka ili telefonski na 01/46 10 225 te mailom na info@bagatin.hr.