Gala event povodom otvorenja Poliklinike Bagatin u Splitu 22. veljača 2019.

Gala event povodom otvorenja Poliklinike Bagatin u Splitu

Sinoć smo u prekrasnom ambijentu hotela Dioklecijan Hotel & Residence održali gala event povodom otvorenja naše nove Poliklinike u Splitu.

U kratkom, prezentacijskom dijelu cijenjenim je uzvanicima naš ravnatelj, gospodin Ognjen Bagatin, predstavio bogat opus usluga te sam prostor splitske Poliklinike, nakon čega je uslijedio zabavni program s Damirom Kedžom, mladim pjevačem koji niže glazbene uspješnice i osvaja nagrade, a koji je ujedno i jedan od naših ambasadora.

Ravnatelj Ognjen Bagatin, voditeljica Poliklinike u Green Goldu Kristina Ukalovic, voditeljica Poliklinike u Splitu Kristina Kalebić, izvrsni direktor Poliklinike Bojan Pintarić

Cjelovečernji program vodila je poznata voditeljica s malih ekrana, Splićanka Marijana Batinić, a svojim su dolaskom event uveličale i dugogodišnje ambasadorice Poliklinike Bagatin, glumica Ecija Ojdanić te pjevačice Ivana Husar Mlinac u pratnji sestre, pjevačice Marije Husar Rimac.

Ecija Ojdanić, Marijana Batinić, Ivana Husar Mlinać, Marija Husar Rimac

O veličini i uspješnosti ovog događaja govori i velik broj poznatih splitskih uvaženih imena poput modne dizajnerice Anamarije Asanović, pjevačice Žanamari Perčić u pratnji supruga, producenta Maria Perčića, poznatijeg i kao Joshua Macks, TV voditeljica i novinarka Mirta Šurjak, s majkom, također novinarkom, Nadom Šurjak, bračni par Ledenko koji su poznati dizajneri omiljenog hrvatskog brenda obuće, zatim supružnici brenda Arileo dizajn Marija i Jurica Pirić, kazališni redatelj Ivan Leo Lemo, zatim omiljena splitska fotografkinja Sonja Dvornik, bivša Miss Universe Biljana Mančić. Našla su se ovdje i brojna poznata lica iz poslovnog svijeta poput direktorice TZ Splita Alijane Vukšić kao i brojni influenceri – Gabrijela Budimir, Ivana Sarić

Mario Percić, producent, Zanamari Percić, pjevačica, Anamarija Asanović, Dizajnerica

Partneri i sponzori događaja, kojima ovim putem još jednom zahvaljujemo na podršci, bili su Miva galerija vina, uvoznici najprestižnijih Moet&Chandon pića, zatim tvrtka Mamić 1970, generalni zastupnici za Hrvatsku prestižnih satova Rolex, njemački brend dermokozmetike Reviderm te Dioklecijan Hotel & Residence koji su ujedno svojim poklonima na odlasku uveselili cijenjene goste.

Destinacija za ljepotu

U novootvorenoj trećoj lokaciji u Splitu, u sklopu Splitske kuće zdravlja integrirane u Dioklecijan Hotel&Residence, unutar velikih 300 kvadrata nudimo vrhunske usluge od pet zvjezdica praćene najnovijim tehnologijama. Dugogodišnju tradiciju poslovanja, kulturu, znanje, vještine i inovacije, na splitskoj smo adresi implementirali u odjele stomatologije, kozmetologije te estetske dermatologije.

Alijana Vuksic, direktorica TZ Split, Ledenko, Sandra i Ivan Ledenko

U stomatologiji se posljednjih godina odvija digitalna revolucija koja omogućava novu razinu liječenja. Ono pomoću naprednih i sofisticiranih sustava postaje preciznije i jednostavnije. Najnovija dostignuća i inovacije odnose se na korištenje lasera u liječenju, digitalne rendgenske snimke, izradu nadomjestaka u svega nekoliko minuta, vrhunske materijale i tehnologije. Sve to očekuje vas u novim ordinacijama pod vodstvom dr.med.dent. Nastje Asanović, vrhunske stručnjakinje za estetska i funkcijska rješenja u protetici.

Medicinski tim Poliklinike Bagatin Split

Kao destinacija za ljepotu, poseban naglasak stavljajmo na brigu i njegu o vašem licu i tijelu. Njegujući cjelovit i individualan pristup, na odjelu kozmetologije pružit ćemo vam jedinstveno iskustvo u borbi protiv znakova starenja te u oblikovanju tijela. Analiza kože lica Visia uređajem i ovdje će biti osnova svakog tretmana na putu do zdravog i svježeg tena, a bogatom paletom neinvazivnih tretmana te jedinstvenog Reviderm koncepta, vratit ćemo licu sjaj. Za željeno tijelo i bezbrižan osjećaj pobrinut će se naše medicinske kozmetologice i najjače oružje Med Contour Multipower, najbolji uređaj na svijetu za redukciju omraženog celulita te jedinstveni na tržištu - Zerona hladni laser za redukciju masnih naslaga.

Uzvanici

Problematike na koži lica i tijela rješavamo pomoću brojnih lasera te bogatom ponudom anti-age tretmana, s naglaskom na dermalne filere i Vistabel. Odjel estetske dermatologije, uz nadzor doktora Zlatka Kljaića, stručnjaka u različitim metodama pomlađivanja lica, pobrinut će se za brisanje svih tragova starenja i neželjenih pojava na koži.

Ravnatelj Poliklinike Ognjen Bagatin, dr.med. Dinko Bagatin, dr. med. Tomica Bagatin

Na odjelu estetske kirurgije, u prvoj fazi, predviđeno je obavljanje manjih kirurških zahvata i konzultacije po dogovoru s  dr.med. Dinkom Bagatinom, specijalistom opće, sub. plastične i rekonstruktivne kirurgije te s dr.med. Tomicom Bagatinom, specijalistom maksilofacijalne kirurgije, sub. plastične kirurgije glave i vrata. Tijekom godine u planu je i proširenje broja zahvata.

Ecija Ojdanić, Damir Kedžo, Ivana Husar Mlinac, ambasadori Poliklinike

Nakon svega navedenog doista možemo reći da ste kod nas 'u najboljim rukama' jer, zahvaljujući konstantnim i kontinuiranim edukacijama, stručnom obrazovanju, ulaganju u vlastiti rast i razvoj njihovih doktora i medicinskog osoblja, sigurnost, rezultati i zadovoljstvo su garantirani.

Više fotografija pogledajte u našoj galeriji

Vidimo se u Splitu!