Hit Gold i Silver tretmani dostupni i u našoj Poliklinici 05. listopad 2020.

Hit Gold i Silver tretmani dostupni i u našoj Poliklinici

Omiljen tretman influencerica diljem svijeta dostupan je i u našim Poliklinikama!

Lijepa i njegovana koža lica koja blista i djeluje snažno, odmoreno i mladenački, težnja je većine žena, ali i muškaraca. Brinući se o svojim klijentima, težimo ponuditi samo najbolju uslugu i tretmane provjerene učinkovitosti, zato smo u svoju ponudu uveli Gold i Silver tretmane za njegu lica.

Blagodati ovog hit beauty tretmana uistinu nisu bez pokrića – djelotvornost je vidljiva odmah nakon tretmana, kao kratkotrajan efekt, ali još važnije, redovitim korištenjem učinci nano čestica zlata i srebra imaju iznimne blagodati za kožu. Dokaz da su ovi plemeniti metali prikladni za njegu kože lica pronalazimo od najranijih vremena antike pa sve do danas.

Blagodati plemenitih metala

Najbrži efekt maske, koji je ujedno i odmah vidljiv, jest priprema kože za nanošenje make-upa. Naime, nakon primjene maske koža dobiva dodatan sjaj, čime je osvojila hollywoodske zvijezde, ali i klijentice diljem svijeta. Osim toga, opće je poznato da zlato pospješuje mikrocirkulaciju u koži i daje efekt preporođenosti dok srebro pomaže kod različitih kožnih problematika koje su uzrokovane virusima, bakterijama ili gljivicama.

Tretman zlatnom maskom

Uloga Gold i Silver maske u tretmanima

Luksuzni anti-age tretman zlatnom maskom kontinuiranim korištenjem potiče proizvodnju i regeneraciju kolagenskih vlakana, štiti i njeguje kožu te joj vraća blistav i svjež izgled.

Umirujući tretman srebrnom maskom djeluje protuupalno, sprječava nadraženost i svrbež te regenerira kožu. Osim toga, svojim antibakterijskim djelovanjem idealna je potpora u liječenju akni i drugih upalnih procesa koji se kontinuiranim korištenjem reduciraju.

Kako bi maske postigle puni učinak, u Poliklinici Bagatin koristimo ih kao završnu njegu naših popularnih tretmana za njegu lica, ali i novih Pure Gold i Pure Silver tretmana.

Vrhunski tretmani s očaravajućim efektom

Koju masku odabrati ovisi o indikaciji koju želimo tretirati. Tako se Gold maska koristi u anti-age tretmanima, za zatezanje kože, hidrataciju i ujednačavanje tena. Silver maska se koristi kod osoba s problematičnom kožom koja je sklona upalnim procesima kako bi je smirila i smanjila crvenilo. Također, namijenjena je posebno osjetljivoj koži.

Tretman srebrnom maskom

Nove, inovativne Pure Gold  ili Pure Silver tretmane preporučujemo mlađim klijenticama i klijentima. Pure tretmani obuhvaćaju čišćenje lica, enzimatsku pripremu i mikrodermoabraziju kako bi završnom maskom – Gold ili Silver – svi aktivni sastojci duboko prodrli u kožu lica.

Zlatna maska za lice

Maske se mogu koristiti i kao završni touch našim postojećim tretmanima poput Age Preventiona. Ovi tretmani namijenjeni su zreloj koži lica, a uključuju čišćenje lica prema tipu kože, enzimatsku pripremu, popularnu mikrodermoabraziju te Cell Jet ultrazvuk. Ovi vrhunski i sveobuhvatni tretmani nakon samo jednog dolaska vraćaju izgubljenu hidrataciju, uklanjaju umor s lica i djelotvorno osvježavaju kožu.

Naši stručnjaci mogu vam preporučiti i druge tretmane za njegu lica iz naše ponude u kojima će zlatna ili srebrna maska biti završna njega, a efekt očaravajući.

Instagram zvijezde oduševljene

Gold i Silver maska već su neko vrijeme prisutne na društvenim mrežama influencerica diljem svijeta pa na Instagram profilima sestara Hadid, Chiare Ferragni, Toni Garrn i Kaie Gerber možemo pronaći brojne selfije upravo s ovim maskama. Da nije samo riječ o kratkotrajnom hitu koji služi samo kao zanimljivo sredstvo za skupljanje lajkova – uvjerile su se i naše ambasadorice, Ana Begić Tahiri i Ecija Ojdanić.

Nakon tretmana, koža je osvježena, vidno hidratizirana i dubinski nahranjena. Ana i Ecija su se nakon isprobanog tretmana složile da je učinak zaista odmah vidljiv te se već naručile za idući termin.

Hit Gold and Silver tretmani

I vi se možete naručiti na naše tretmane s Gold i Silver maskom ovdje, a sve dodatne odgovore o ovom tretmanu, kao i ostalim novitetima u našoj ponudi, možete postaviti našem call centru na broj 01 4610 225 ili na info@bagatin.hr.