Tim estetskih kirurga dobio novo pojačanje

Upoznajte dr.med. Dejana Šimičevića, specijalista opće kirurgije te subspecijalista plastične, rekonstruktivne i estetske kirurgije, koji je novo pojačanje Poliklinici Bagatin!

Novi ekskluzivni REVIDERM tretmani lica

Upoznajte REVIDERM tretmane uz koje ćete lako kožu lica „vratiti na mjesto“

Dermatološki tim Poliklinike Bagatin najveći u regiji

Dermatološki tim Poliklinike Bagatin, koji je najveći u regiji, dobio je pojačanje - dermatovenerologinju rodom iz Argentine, Adrianu Mariu Carmino Varelu.

Ekskluzivni ZO Skin paketi dostupni samo na našoj zagrebačkoj adresi!

Posebno osmišljeni ZO Skin paketi do isteka zaliha ekskluzivno su dostupni u našoj Poliklinici u Zagrebu.

Stručnjaci Poliklinike Bagatin ponijeli titulu Najdoktora

S ponosom predstavljamo deset naših liječnika izabranih da nose titulu najboljih liječnika u Republici Hrvatskoj.

Adventska ponuda u Poliklinici Bagatin

Stigao nam je najljepši i posljednji mjesec u godini – mjesec ljubavi i darivanja; mjesec u kojem želimo razveseliti naše najbliže i staviti im osmijeh na lice; mjesec u kojem je potrebno počastiti i samog sebe za još jednu uspješno odrađenu godinu.

REVIDERM Pure Skin Sensation adventski kalendar

Ove zime REVIDERM laboratorij smućkao je čistu senzaciju aktivnih sastojaka i upakirao ih u jedinstveni adventski kalendar.

Pripreme za ljeto počinju zimi

Dopustite da vam otkrijemo jednu malu tajnu. Kad vani zahladi, vrijeme je zapravo savršeno za posvetiti se sebi i svojoj koži. Što sve devet vrhunskih lasera iz laser centra Poliklinike Bagatin može učiniti za vas? Laserskom preciznošću do mladolikog izgleda, vitke figure i čiste i sjajne kože.

Održana Allergan Train the Trainer radionica za aplikaciju dermalnih filera

Kao dio velikog eventa, predstavljanja Allergan Aestheticsa ovog vikenda u Zagrebu, održana je i Train the Trainer radionica na kojoj je sudjelovao i naš ravnatelj, doktor Tomica Bagatin.

Izrada individualnog plana pomlađivanja

Mi u Poliklinici Bagatin vjerujemo u sinergijski pristup u svemu što činimo, pa tako i u pomlađivanju kože. Kako bismo pružali samo najbolju uslugu svojim klijentima, osmislili smo ekskluzivno savjetovanje u kojem sudjeluju dva naša stručnjaka istovremeno.

Novi paketi za zdravo mršavljenje

O pretilosti često razgovaramo kao o estetskom problemu. Nažalost, pretilost je puno više od toga  - riječ je o bolesti koja je jedan od glavnih javnozdravstvenih problema današnjice.

Zo Skin Health - ekskluzivna prodaja u Poliklinici u Zagrebu

Nova filozofija njege kože vodećeg dermatologa hollywoodskih zvijezda s Beverly Hillsa, dr. Zeina Obagia, zove se ZO Skin Health, a sada je dostupna u slobodnoj prodaji u našoj Poliklinici u Zagrebu.