Božićni paketi za lice i tijelo – vi darujete svoju osobu, mi darujemo vas! 09. prosinac 2020.

Božićni paketi za lice i tijelo – vi darujete svoju osobu, mi darujemo vas!

Ovog prosinca stavljamo dodatan naglasak na darivanje i okrećemo se samo lijepim stvarima, ispunjenim trenucima, dobrim djelima, osmijesima i sreći!

Darivanjem uveseljavate druge, ali i sebe, zar ne? Iznenađenje i oduševljene na licu 'vaše' osobe stvarno je najljepši poklon koji možete dobiti. A mi smo taj lanac sreće odlučili produžiti. Kako?

Dok vi darujete svoju osobu i izmamljujete joj osmijeh na lice, mi darujemo vas i izmamljujemo osmijeh na vaša lica, a samim time smije se i naše srce. Osmislili smo tri posebna božićna paketa sreće, po neponovljivim cijenama, za ljepotu kože lica ili savršeno oblikovano tijelo koji će, sigurni smo, biti najpoželjniji poklon ispod bora ovog prosinca.

Božićni pokloni

O čemu je riječ?

1. paket Sreća za lice

Božićni paket revitalizirajućih tretmana za lice koji sadrži:

• Power Boost tretman za ljepšu, snažniju, zdraviju kožu
Power boost tretman lica

Uz kupljeni Trinity Facial tretman po promotivnoj cijeni koji ćete pokloniti prijateljici, majci, sestri ili supruzi, u istom paketu Sreće darujemo ih još sa Visia profesionalnom analizom kože lica te prigodnom svijećom ili difuzorom poznatog brenda Notes of Zagreb.

A Poliklinika Bagatin daruje i vas!  Od nas ćete na dar dobiti Power Boost tretman koji daj instant rezultate na vašem licu te sjajan Cloud&Co. nakit po izboru.

Naravno, kombinaciju navedenih poklona možete i drugačije organizirati. Vi odaberite hoćete li očaravajući miris i decentan nakit pokloniti sebi ili nekome dalje. Dokle god isti rezultiraju osmijehom na licu, nije važno.

Vrijednost cijelog paketa: 4.700 kn

Ušteda više od 50%

CIJENA: 2.250 kn

2. paket Radost za kožu lica

Božićni paket anti-age tretmana za lice koji sadrži:

Profhilo skinbooster

• Power Boost tretman
  • Cloud&Co. nakit

Uz kupljenih 4 mililitra Profhilo skinboostera te lasera za pomlađivanje po promotivnoj cijeni, ovaj smo anti age paket još obogatili besplatnom Visia analizom kože, mikrodermoabrazijom te mirisnom svijećom ili difuzorom brenda Notes of Zagreb.

Naravno da na vas nismo zaboravili! Vas darujemo sa Cloud&Co. nakitom po izboru te Power Boost tretmanom koji se sastoji od opuštajuće masaže kistovima te lifting boostera i seruma koji će instant nahraniti vašu kožu. Power Boost je namijenjen svim tipovima kože, neovisno o godinama i spolu.

Vrijednost cijelog paketa: 9.600 kn

Ušteda 30%

CIJENA: 6.700 kn

3. paket Veselje za skladnu tjelesnu figuru

Božićni paket oblikovanje tijela koji sadrži:

• Ovisno o problematici koju želite riješiti, na raspolaganju su vam sljedeće kombinacije:

Emerald hladni laser 4 + 4 za smanjenje masnih stanica (30 minuta)

Med Contour 3 + 3 i ZWave tretman x 4 za redukciju celulita (trbuh ili noge)

Venus Legacy 3 + 3 i ZWave tretman x 4 za zatezanje opuštene kože (trbuh ili noge)

• Notes of Zagreb svijeća ili difuzor
Emerald hladni laser

• Power Boost tretman
  • Cloud&Co. nakit

Za svaku nesavršenost na tijelu, mi imamo rješenje u obliku neinvazivnih tretmana. Uz odabir jednog od ponuđenih paketa tretmana, recimo Med Contoura u kombinaciji sa ZWaveom kojima ćete riješiti celulit, na dar dobivate vreću punu poklona.

Prekrasna Notes of Zagreb svijeća ili difuzor svojim genijalnim mirisom upotpunit će svaki prostor, minimalistički Cloud&Co. nakit obogatit će svaku odjevnu kombinaciju, a Power Boost tretman osvježit će kožu lica.

Paket tretmana za dragu osobu sigurno će biti sjajan poklon ispod bora, no morate priznat da su darovi koje smo pripremili za vas jednostavno neodoljivi!

Vrijednost cijelog paketa, ovisno o kombinaciji tretmana, doseže do 22.000 kn.

No, u ovom vrijeme božićnog darivanja omogućili smo vam uštede i do 50%!

Nova prigodna cijena iznosi 11.000 kn.

Prigodni božićni paketi za lice i tijelo dostupni su samo kroz mjesec prosinac u Poliklinici u Zagrebu.