Ekskluzivni Reviderm božićni paketi najdraži su poklon ispod bora 13. studeni 2020.

Ekskluzivni Reviderm božićni paketi najdraži su poklon ispod bora

Bliži nam se najljepše doba u godini.

Lampicama osvijetljeni gradovi, ulice i domovi, topli domovi i blještavi ukrasi i malenima i velikima ulijevaju povjerenje u bolje i veselije vrijeme.

Iza nas je izazovna godina puna neobičnih promjena koje nisu bile lake, ali su potaknule na promišljanje i veću brigu o sebi i drugima oko sebe. Iako se za svoje klijente i pacijente uvijek brinemo, ove smo godine pripremili posebne Reviderm pakete kojima možete razveseliti druge, ali i – sebe!

Božićno je vrijeme vrijeme dobrih djela i darivanja, a sitnice koje volimo ono su što nam uvijek izmami osmijeh na lice i osigura toplinu oko srca. Ove godine izaberite za svoje najmilije vrijedan poklon kojim ćete pokazati da brinete o njihovom zdravlju i lijepom izgledu.

Jednaka količina sreće, tri poklona

Često pranje i dezinfekcija ruku nježnu i osjetljivu kožu mogu pretvoriti u grubu, suhu i neprivlačnu. Kako to više ne bi bilo tako, u svakom od naših paketa osnovni dio je Reviderm OPC Hand Impressions, zaštitna krema za ruke. Svojim aktivnim sastojcima štiti od onečišćenja te sprječava dobne mrlje, a proteinima svile njeguje kožu do baršunaste mekoće.

Osim kreme za ruke, u svakom paketu nalazi se i Reviderm Dreams Come True maskara. Dobitnica Cosmopolitan Beauty Award u prošloj godini, omiljena je maskara i klijentima i profesionalnim vizažistima. Svojom kremastom teksturom čini trepavice dužima i gušćima, a ricinusovo ulje ih njeguje te održava čvrstoću. Iznimno je nježna i prema najosjetljivijim očima, a mogu je koristiti i osobe koje nose kontaktne leće.

Reviderm božićni paketi

Kako ni prekrasne usnice ne bi ostale u drugom planu u paketima pronađite Reviderm Essential Lip Balm ili Lip Perfection Plumper. Essential Lip Balm osvježavajući je balzam za usnice namijenjen svim dobnim skupinama. Vitamin E štiti usnice, ulje suncokreta i shea maslac hrane i vlaže, a mentol im daje volumen. Ako želite postići jači volumen od onog koji se postiže balzamom, izaberite Reviderm božićni paket s Lip Perfection Plumperom. Aktivni OPC sastojak štiti osjetljivu kožu te istovremeno djeluje na bore i fine linije kako bi usnice zadržale mladolik oblik i pun volumen.

Reviderm božićni paketi

Mineral Diamond Perfector nalazi se kao četvrti proizvod najvećeg Reviderm božićnog paketa. Ovaj matirajući puder sa sitnom dijamantnom prašinom vizualno zaglađuje sve nejednakosti kože te neutralizira crvenilo, hiperpigmentacije i ujednačava ten.

Reviderm božićni paketi

Koji poklon paket izabrati?

Izaberite svojeg božićnog favorita po posebnim cijenama:

Reviderm božićni paket s OPC Hand Impressions kremom za ruke, Dreams Come True maskarom te Essential Lip Balmom za 456 kn.

Ili pak Reviderm božićni paket s OPC Hand Impressions kremom za ruke, Dreams Come True maskarom te Lip Perfection Plumperom za 618 kn.

Treći paket donosi OPC Hand Impressions kremu za ruke, Dreams Come True maskaru, Essential Lip Balm i Mineral Diamond Perfector puder po cijeni od 743 kn.

Uz vrhunski Reviderm izbor ove godine ne možete pogriješiti koji god paket izaberete! Potražite ih na recepcijama u našim Poliklinikama u Zagrebu i Splitu ili na našem webshopu Bagatin Medical Beauty.

Sve potrebne informacije o našim blagdanskim paketima možete dobiti i telefonski na 01/46 10 225 ili mailom na info@bagatin.hr ili kod svog omiljenog operatera u Poliklinici Bagatin.