Anti-age paketi za svaku problematiku kože

Vaše je lice vaša najdragocjenija imovina, zar ne? Imajući to na umu za vas smo osmislili posebne pakete za određene problematike na vašoj koži lica!

Kako starimo, postajemo sve iskusniji i samopouzdaniji, no pritom gubimo jednu stvar: mladolik izgled kože.

BOŽIĆNO DARIVANJE POLIKLINIKE BAGATIN

Tiho na prstima, s prvim danima prosinca, Sveti Nikola krenuo je u svoje pohode po svijetu. Dobru djecu već stoljećima obilazi i nagrađuje ih malenim poklonima u njihovima čistim cipelicama.

Nova sezona Ekstremnih makeovera u suradnji s Novom TV

Pet velikih životnih transformacija uz pomoć vrhunskih stručnjaka Poliklinike Bagatin

PREMIJERA novog videa: 10 koraka do mladolikog izgleda lica - Med Visage

Sa željom da vam približimo kako izgleda cijeli proces jednog od najpopularnijih anti-age tretmana iz naše ponude, snimili smo video pod nazivom 10 koraka do mladolikog izgleda lica uz pomoć vrhunskog Med Visage tretmana.

Ekskluzivan blagdanski paket po promotivnoj cijeni

Vrijeme je darivanja. Iznenadite svoje najmilije posebnim poklon paketom iz naše ponude.

Nastavak dugogodišnje suradnje s udrugom 'Sve za nju'

Još jedan uspješni ružičasti mjesec je iza nas, pun druženja i aktivnost s našim dragim prijateljicama iz udruge 'Sve za nju'. Naša dugogodišnja suradnja, iz godinu u godinu, raste, oplemenjuje nas i ispunjava.

Otvorili smo novu sezonu Bagatin Akademije

Započela je nova sezona Bagatin Akademije kojom ćemo liječnike i drugo medicinsko osoblje usmjeriti u bolje i cjelovitije pružanje vrhunske usluge.

Odaberite datoteku