Gala event povodom otvorenja Poliklinike Bagatin u Splitu

Sinoć smo u prekrasnom ambijentu hotela Dioklecijan Hotel & Residence održali gala event povodom otvorenja naše nove Poliklinike u Splitu.

Mikropigmentacija – nova usluga u ponudi

Voljeli biste uvijek izgledati dotjerano i njegovano?

Poliklinika Bagatin u novoj sezoni ekstremnih makeovera

Na vašim malim ekranima kreće još jedna sezona ekstremnih makeovera, odnosno, velikih životnih transformacija pet žena u suradnji Poliklinike Bagatin i televizijske kuće Nova TV.

Poliklinika Bagatin otvara svoja vrata u Splitu

Novu godinu započeli smo s ostvarenjem jednog od naših najvećih planova, ali i dugogodišnje želje.

Darovali smo dva nova vozila onima kojima najviše treba

Nova vozila namijenjena su Centru za odgoj i obrazovanje Vinko Bek i SOS Dječjem selu Ladimirevci.

Plava boja Poliklinike Bagatin obojila Zagreb Advent Run

U duhu blagdanskog darivanja i veselja, Poliklinika Bagatin ove je godine bila ponosni sponzor, ali i sudionik Zagreb Advent Run utrke.

Liječnici Poliklinike Bagatin ponovno proglašeni najboljima

Popis najboljih liječnica i liječnika po izboru pacijenata u 2018. godini objavljen je od strane portala najdoktor.com, a po izboru pacijenata iz cijele Hrvatske.

REVIDERM Beauty Break – učinkoviti tretmani do 30 min

U današnjem užurbanom stilu života, vrijeme je postalo iznimno dragocjeno. Stoga smo za vas osmislili vrlo efikasne tretmane lica u trajanju do svega 30 minuta!

Abeceda laserskih tretmana

Laserski tretmani zasigurno su jedno od najvećih otkrića u medicini i estetici.

Predstavili smo novu kampanju našeg Laser centra

U ugodnom ambijentu jednog zagrebačkog lounge bara predstavili smo novu kampanju našeg Laser centra pod imenom 'Lijepo samo na slici'.

Odaberite datoteku