Mesoestetic kemijski pilinzi 28. rujan 2023.

Mesoestetic kemijski pilinzi

Kemijski pilinzi poznati su po svojem višestrukom djelovanju i brojnim benefitima, a kozmetološki odjel Poliklinike Bagatin postao je bogatiji za vrhunske Mesoestetic pilinge koji rješavaju sve problematike kože.

Mesoestetic kemijski pilinzima možemo tretirati sve problematike kože poput hiperpigmentacija, masne i nečiste kože i ožiljaka nastalih od posljedica akni, a također su odlični za ujednačavanje tena, stimuliranje sinteze kolagena i učvršćivanje kože.

kemijski piling lica

Tretiranje područja oko očiju

Ako se želite riješiti tamnih krugova oko očiju, podočnjaka i umornog izgleda, ova dva tretmana sigurno će vam pomoći.

U svega 20 minuta postignite svježinu sljedećim tretmanima:

Global Eyecon Microneedling specijalan je tretman za područje oko očiju koji kombinira tretman mikroiglicama i kemijski piling. Za najbolje rezultate preporučamo tri tretmana u periodu od jednog mjeseca.

U tretiranju podočnjaka pomoći će i Global Eyecon Peelkoji se izvodi isključivo kao medicinski piling. Tretman se može raditi bez ograničenja, a medicinski kozmetolozi u Poliklinici Bagatin savjetovat će koji od tretmana je bolji za vašu problematiku.

Kemijski pilinzi za tretiranje cijelog lica

Masna koža i višak sebuma, proširene pore, izražena hiperpigmentacija, osjetljiva i dehidrirana koža traže kvalitetnu i dobru eksfolijaciju koju ćete pronaći u dva kemijska pilinga: Meso Peel Mono i Meso Peel Cocktailu.

Meso Peel Mono je kemijski piling blaže snage, dok je Meso Peel Cocktail kemijski piling jače snage. Tretman počinje pripremom lica, toniranjem kože, nakon čega slijedi kemijski piling postignut kombinacijom različitih kiselina, zatim slijedi neutralizacija kože te maska za lice uz koju ćete se opustiti i uživati.

Trajanje tretmana je 30 minuta zbog čega je savršen tretman kojeg možete napraviti u pauzi za ručak te postići 'glow' efekt.

Microneedling u kombinaciji s kemijskim pilingom

Kombinacija terapije mikrogilicama s mezoterapijom gotovih koktela dubinski će prodrijeti u vašu kožu te je potaknuti na samoobnovu. Koktel mezoterapije sadrži glikolnu i hijaluronsku kiselinu te biorevitalizatore savršene za vašu kožu.

Terapije mikroiglicama radi se s MPen uređajem, a tretman traje 45 minuta.

Za sva pitanja kontaktirajte nas na broj telefona 01 4610 225 ili na e-mail info@bagatin.hr