Do njegovane i blistave kože uz najbolje tretmane i vrhunske stručnjake 04. rujan 2023.

Do njegovane i blistave kože uz najbolje tretmane i vrhunske stručnjake

O blistavoj koži bez bora maštaju mnogi od nas. Što kada bismo vam rekli da postoje tretmani koji već u jednom dolasku vraćaju svježinu i hidrataciju vašem licu, čineći kožu mladolikom i odmornom?

Upoznajte vodeće svjetske tretmane koji predstavljaju najučinkovitije metode pomlađivanja u svijetu.

Bez obzira na to jeste li tek ušli u tridesete ili je vaš broj svjećica na torti ipak nešto veći, u Poliklinici Bagatin osmišljavamo plan tretmana prilagođen vašim problematikama i godinama, a to znači da imamo rješenje za sve: fine linije i bore, hiperpigmentacijske mrlje, dehidriranu, grubu i osjetljivu kožu, pad tonusa i kvalitete kože.

Bagatin tim

Uz najmodernije tretmane pomlađivanja, Poliklinika Bagatin može se pohvaliti s vodećim stručnjacima, ekspertizom dugom preko 25 godina te tisućama zadovoljnih klijenata. Dr. Tomica Bagatin, maksilofacijalni kirurg i službeni trener tvrtke Allergan Aesthetics za aplikaciju dermalnih filera i Vistabel terapije protiv bora, jedan je od najistaknutijih imena u hrvatskoj estetskoj medicini. Svoje znanje i iskustvo dr. Bagatin prenio je i na preostale stručnjake u Poliklinici te okupio tim najboljih u metodama pomlađivanja.

Kako započeti proces rješavanja problematika?

Kako bismo imali što bolji uvid u stanje vaše kože, prije samih tretmana stručnjaci u Poliklinici Bagatin savjetuju individualnu analizu lica. U Zagrebu i Splitu imamo najnovije sustave individualne analize kože lica zahvaljujući kojima možemo propisati ispravan plan tretmana kako bismo postigli najbolje rezultate i spriječili daljnja oštećenja.

konzultacije s doktorom

Uz pomoć najnovije tehnologije možemo procijeniti pigmentne i krvožilne promjene, širinu i stanje pora, posljedice UV oštećenja, prisutnost bakterija, teksturu i crvenilo. Na temelju dobivenih rezultata naši stručnjaci napravit će individualan plan terapije, a sam sustav će pohraniti detalje o trenutnom stanju kože kako bismo nakon niza tretmana mogli pratiti promjene i poboljšanja.

Recite zbogom borama i finim linijama

Postoje tri tretmana koji u samo jednom dolasku zaustavljaju pad tonusa lica i stvaranje novih bora. To su Vistabel terapija protiv bora, dermalni fileri i skinboosteri. Ovi zlatni tretmani za pomlađivanje mogu popraviti teksturu kože, potaknuti prirodni proces stvaranja kolagena i, ono najvažnije, minimizirati bore.

Tomica Bagatin

Vistabel je najučinkovitiji ‘brisač’ bora u zonama oko očiju i na čelu. Pažljivo i precizno apliciran u optimalnim količinama, opušta rad pojedinih mišića koji sudjeluju u mimici lica, točnije djeluje tako da cilja uzroke takozvanih bora mrštilica i smijalica. Time zaglađuje bore i uklanja izgled ljutnje i umora s lica.

Dermalni filer je punilo za lice s teksturom gela koji sadrži hijaluronsku kiselinu i rješava spomenutu problematiku. Ubrizgava se ispod kože te u pravilu traje od 9 do 18 mjeseci, ovisno o mjestu aplikacije i vrsti filera jer ga tijelo, budući da se radi o prirodnom ugljikohidratu, kroz neko vrijeme prirodno apsorbira.

kvaliteta kože

Fileri čine vaše lice ljepšim na tri ključna načina: revitaliziraju, podižu i definiraju.

Dubinsko osvježenje i hidratacija kože također dolazi u obliku skinbooster tretmana. Ovim se minimalno invazivnim tretmanom tekstura kože vidno poboljšava, a licu se vraća mladenački sjaj, blistavost i svježina. Skinboosteri nadoknađuju hijaluron i kolagen, a namijenjeni su muškarcima i ženama bez obzira na tip kože i dob.

fileri za lice

Njima možemo tretirati lice, vrat, dekolte i ruke. Injektiranjem ovih vrhunskih boostera pod kožu pomoću igle postiže se dubinska hidratacija kakvu ne pruža ni jedna krema na tržištu.

Novitet u vraćanju svježine lica

U Poliklinici Bagatin nudimo jedan od najjačih biorevitalizacijskih boostera na svijetu – NCTF 135 HA. Zahvaljujući svojem sastavu pruža dugotrajnu i dubinsku hidrataciju kože, a osim hijaluronske kiseline, sadrži više od sto drugih komponenata koje ga čine kraljem mezoterapije. Veoma je popularan u cijelom svijetu, a posebno u Aziji gdje je dobio naziv „Chanel koktel“. Više o mezoterapijskom koktelu možete pročitati ovdje.

hidratacija kože

Uz NCTF 135 HA booster, u našoj Poliklinici možete probati i jedan od omiljenih tretmana Francuskinja – mezoterapiju te terapiju pomlađivanja lica vlastitom krvlju. Ovom terapijom uzimaju se ključne stanice i proteini koji se nalaze u krvi te se ponovno ubrizgavaju u vašu kožu čime se pospješuje obnova kože i potkožnog tkiva. Vlastite matične stanice potiču obnavljanje kolagena te dugoročno utječu na cijeljenje i pomlađivanje kože.

Svaka koža voli HydraFacial

Bez obzira na tip kože ili godine, hidratacija treba biti prioritet i neizostavan dio svakodnevne rutine. Naša je preporuka HydraFacial tretman, hidratacijski anti-age tretman koji će vašem licu vratiti sjaj, vlagu i elasticitet u potkožje, umiriti je te opustiti. Namijenjen je svim tipovima kože, a prvi rezultati su vidljivi već nakon prvog tretmana. Primjenjuje se kad je suhoj i umornoj koži potrebna revitalizacija koja će joj osigurati dubinsku hidriranost i njegu.

U najboljim ste rukama

Tim najboljih anti-age majstora koji su stručni za više od 50 tretmana lica čine dr. Tomica Bagatin, dermatologinje dr. Snježana Kramarić i dr. Ina Novak Hlebar i dermatolog dr. Haris Varupa.

Nikako ne smijemo zaboraviti ni kozmetološki tim kojeg vodi Lucija Franjić. Naše medicinske kozmetologice odlične su poznavateljice neinvazivnih metoda pomlađivanja. Dugogodišnje iskustvo, brojne edukacije i usavršavanja, impresivan broj odrađenih tretmana i sjajnih rezultata i povjerenje koje su zadobile odlike su ovog fantastičnog tima koji za sve vaše izazove ima i zna rješenje.

Otkrijte tajnu mladolike kože i naručite se već danas na vrhunske tretmane u Poliklinici Bagatin u Zagrebu i Splitu na broj 01/4610 - 225 ili na info@bagatin.hr.