Bezbolna epilacija uz najnoviji laser na tržištu 22. rujan 2023.

Bezbolna epilacija uz najnoviji laser na tržištu

U Polikliniku Bagatin stigao je najmoderniji laser za uklanjanje dlaka koji, zahvaljujući svojim specifikacijama i brzini, u manje od sat vremena može tretirati cijelo tijelo.

uklanjanje dlačica

Laserska epilacija sinonim je za trajno uklanjanje dlačica, rješavanje uraslih dlačica i glatke noge. U nju su se uvjerile na stotine zadovoljnih klijentica koje kažu kako im je odlazak na lasersku epilaciju jedan od najboljih tretmana koji su si omogućile.

HAPPY WEEK

60 % POPUSTA

na sve pakete laserske epilacije

| 25. - 29. rujna |

Unatoč tome što postoje razne metode uklanjanja dlačica poput britvica, voska, epilatora i IPL-a, laserska metoda uklanjanja dlačica uvjerljivo je najučinkovitija. Diodni laser stvara intenzivno pulsirajuću zraku koja dopire do samog korijena i cilja na desetke dlačica odjednom, a najnoviji uređaji pružaju maksimalan rezultat i minimalnu neugodu.

Zbog toga ponosno predstavljamo najnoviju tehnologiju laserske epilacije PrimeLase Excellence 4.800 W, frekvencije od 3 Hz do 10 Hz sa kontaktnim hlađenjem. Postavka rada od 10Hz omogućuje brze i učinkovite tretmane. To znači da se obje noge mogu tretirati za 12 minuta, obje ruke za 9 minuta, a leđa za samo 4 minute.

Zahvaljujući kontaktnom hlađenju omogućuju se gotovo bezbolni tretmani koje ćete jedva osjetiti na tretiranom području.

Značajno smanjenje dlačica na nogama možete vidjeti već nakon prvog tretmana, a nakon sedam odrađenih tretmana, preostale dlačice moći ćete izbrojati na prste.

Za sva dodatna pitanja o ovom popularnom tretmanu obratite se našem kontaktnom centru na broj 01 4610 225 ili na mail info@bagatin.hr te rezervirajte svoj termin!