Trinity facial - cjelovit anti-age tretman u samo jednom dolasku 16. rujan 2022.

Trinity facial - cjelovit anti-age tretman u samo jednom dolasku

Osjećate kako vaše lice treba dubinsku hidrataciju, lifting i uklanjanje mrlja i pigmentacija - ali želite rezultate čim prije, idealno vidljive već nakon prvog dolaska na tretman? Za vas je Trinity Facial, set tretmana koji će vaše lice dubinski nahraniti, blago zategnuti i osvježiti.

ŠTO JE TRINITY FACIAL?

Ljepota i glatkoća kože postiže se kroz nekoliko osnovnih koraka napredne kozmetološke njege.

Prvo je potrebno odstraniti mrtve i oštećene stanice kože kako bi se potaklo obnavljanje i dubinska revitalizacija kože.

Kožu zatim treba temeljito i kvalitetno hidratizirati i nahraniti prijeko potrebnim nutrijentima.

Gubitak tonusa kože povezan je s gubitkom kapaciteta kože da zadržava tekućinu. Time se gubi volumen, što posljedično dovodi od stvaranja bora i obješenosti kože. Zato je jedan od prioriteta njege kože sustavna hidratacija i vraćanje vlažnosti u dubinske slojeve kože.

Sljedeći je korak blagi lifting i na kraju odstranjenje sitnih nedostataka, pigmentnih promjena, kapilara i drugih nesavršenosti. Laserski uređaji posljednjih generacija s kojima radimo u Poliklinici Bagatin djeluju na prirodne mehanizme proizvodnje kolagena i elastina u koži. Time se koži vraća elastičnost i tonus pa lice djeluje glađe i sjajnije. A uklanjanje pigmentnih promjena i kapilara vraća ujednačen i svjež mladoliki ten.

trinity facial

Sve ove korake naši su stručnjaci temeljem velikog iskustva i znanja objedinili u novom tretmanu Poliklinike Bagatin, Trinity Facial. Sinergijskim učinkom svih elemenata Trinity Facial tretmana postići ćete iznimno kvalitetne i odmah vidljive rezultate.

KOJI SU ELEMENTI TRINITY FACIAL TRETMANA?

Prvi korak je REVIDERM Skin Peeler Mikrodermoabrazija. Nježno i bezbolno se, na kontroliran način, odstranjuje gornji sloj kože uz pomoć kristala aluminijevog oksida. Time se stimulira snažan rast novih kožnih stanica u bazalnom sloju kože, ublažavaju bore i hiperpigmentacija, a koži se vraća zdrav i njegovan izgled.

Mikrodermoabrazija

Nakon što je mikrodermoabrazijom vaše lice oslobođeno od sloja odumrlih i oštećenih stanica, naši će stručnjaci aplicirati Cell Jet ultrazvuk (10 Mhz) čija je funkcija potaknuti lifting lica. Uz vidljive rezultate zatezanja kože lica, Cell Jet ultrazvuk povećava kapacitet vlažnosti kože. Vaša će koža sada moći upiti veću količinu vode, što popravlja tonus i doprinosi zdravoj funkciji kože.

Cell Jet ultrazvuk

Cell Jet ultrazvuk je ugodan, ne pregrijava i ne šteti potkožju, a postiže sjajne rezultate. Zato ga podjednako vole i preporučuju naše klijentice i naši kozmetolozi.

Rejuvinacije laser  će odstraniti sitne kapilare i mrlje te dodatno potaknuti lifting lica. Bez hiperpigmentacija i kapilara lice izgleda mlađe i vraća mu se mladenački sjaj.

Rejuvinacije laser

I na koncu, lice se hrani posebnom kolagenskom maskom za područje lica, vrata i dekoltea.

Kroz ugodno opuštanje tijekom djelovanja kolagenske maske, Trinity Facial dolazi svom kraju, a vi možete nastaviti svoj dan, uz odmah vidljive efekte revitalizacije, liftinga i pomlađivanja kože.

Hidratantna maska

Na Trinity Facial tretman za pomlađivanje i hidrataciju možete se direktno naručiti ovdje, a sve dodatne odgovore o ovom tretmanu, kao i ostalim novitetima u našoj ponudi, možete postaviti našem call centru na broj 01 4610 225 ili na info@bagatin.hr.