Slavimo ljubav brojnim pogodnostima u Poliklinici Bagatin 01. veljača 2024.

Slavimo ljubav brojnim pogodnostima u Poliklinici Bagatin

Bliži se Dan zaljubljenih te smo vam u mjesecu ljubavi i darivanja pripremili odlične pogodnosti.

Darujte sebe i svoje najmilije najpopularnijim tretmanima za lice i tijelo po posebnim cijenama te otkrijte brojne pogodnosti u Poliklinici Bagatin:

• 20% popusta na Vistabel terapiju protiv bora lica
  • 50% popusta na lasersku epilaciju
  • Besplatne anti-age konzultacije u Splitu
  • Gostovanje u Dubrovniku
  • Darujte poklon bon za tretmane po želji

20% popusta na Vistabel terapiju

Ako želite vratiti svježinu i mladolik izgled lica, jedan od najpopularnijih anti-age tretmana očekuje vas na posebnom popustu. U srijedu, 14. veljače, iskoristite 20% popusta na Vistabel terapiju protiv bora lica koju koriste milijuni ljudi diljem svijeta.

pomlađivanje lica

Poznat još i kao najučinkovitiji 'brisač' bora u zonama oko očiju i na čelu, Vistabel je prirodno pročišćeni protein koji uspješno sprječava znakove starenja.

Počastite sebe ili iznenadite dragu osobu tretmanom u čije se djelovanje kune milijun želja diljem svijeta.

Happy Hour – 50% popusta

Recite zbogom dosadnim dlačicama i iskoristite čak 50% popusta na sve pakete laserske epilacije koji će po posebnoj cijeni biti dostupni 21. veljače.

Poliklinika Bagatin može se pohvaliti najnovijim diodnim laserom PrimeLase Excellence 4.800 W sa kontaktnim hlađenjem što omogućava maksimalno bezbolnu epilaciju. Dugotrajno uklonite dlačice na nogama i rukama, području pazuha, nadusnica i brada, prsima i leđima te području bikinija i intimne zone.

Zahvaljujući najnaprednijoj tehnologiji i velikoj brzini rada u samo 12 minuta mogu se tretirati obje noge.

Besplatne konzultacije u Splitu

Dermatološki i kozmetološki tim u Poliklinici Bagatin u Splitu čekaju vas 16. veljače sa brojnim iznenađenjima za vaše lice i tijelo.

haris varupa

Naručite se na besplatne anti-age konzultacije kao i besplatne konzultacije za tijelo i prepustite se rukama vrhunskih stručnjaka koji imaju godine iskustva u rješavanju brojnih problematika.

Bez obzira imate li problema s borama, umornim izgledom lica, opuštenim tonusom kože ili pak aknama, naš dr. Haris Varupa, specijalist dermatovenerologije napravit će vam plan terapije i pronaći najbolje rješenje za vas.

Neinvazivne tretmane za svježinu lica kao i tretmane za oblikovanje tijela pronaći ćete na odjelu naše medicinske kozmetologije. Ponosimo se činjenicom da imamo jedne od najmodernije uređaje za oblikovanje tijela, a to dokazuje i nagrada koju smo primili 2023. godine za 'Najbolje nekirurško oblikovanje tijela aparativnim tehnologijama'.

Gostovanje u Dubrovniku

S ciljem da vrhunsku uslugu i doživljaj s pet zvjezdica proširimo na cijelu Hrvatsku, 22. veljače stižemo u Dubrovnik. U suradnji s Dental Centrom Župa, organizirali smo dolazak našeg dr. Harisa Varupe.

pomlađivanje lica

Naručite se na vrijeme na najpopularnije anti-age tretmane na svijetu i naručite se na vrijeme jer je broj termina ograničen.

Darujte tretman po želji

Ako želite pokloniti nešto posebno, no niste sigurni koje su želje vaše bolje polovice, u našoj Poliklinici možete kupiti i poklon bonove kojima ćete sigurno razveseliti dragu osobu. Poklon bon je moguće iskoristiti na bilo koju uslugu iz naše Poliklinike.

poklon bon

Za sve ostale informacije o našim popustima i poklon bonovima slobodno nas kontaktirajte telefonski na 01/4610-225 ili na e-mail info@bagatin.hr