HArmonyCa – dermalni filer i biostimulator u jednom 26. listopad 2023.

HArmonyCa – dermalni filer i biostimulator u jednom

Poliklinika Bagatin je jedna od odabranih poliklinika u koju je stigao novi hibridni filer HArmonyCa koji istovremeno poboljšava kvalitetu i strukturu kože zbog čega je napravio revoluciju u svijetu dermalnih filera. Saznajte u nastavku po čemu se ovaj dermalni filer razlikuje od svih do sada.

defmalni filer za lice

Čarobna formula za vječno mladolik izgled ne postoji, no inovativni tretmani u rukama educiranih i iskusnih stručnjaka garantirano daju svježi izgled i kožu bez bora. Zbog toga vam predstavljamo novitet u svijetu dermalnih filera - HArmonyCa hibridni filer i biostimulator.

Za razliku od drugih dermalnih filera, HArmonyCa osim hijaluronske kiseline sadržava i kalcijev hidroksiapatit. Obje komponente u potpunosti su prirodne te se nalaze u našem tijelu – hijaluronska kiselina zaslužna je za zategnutu kožu, dok je kalcijev hidroksiapatit prirodni mineral koji funkcionira kao biostimulator kolagena.

Zbog toga se nakon aplikacije HArmonyCae postiže efekt laganog povećanja volumena, naglašavanja kontura, podizanja lica te obnavljanja strukture kože. S obzirom na to da nije riječ o tipičnom dermalnom fileru, ne morate se bojati da će doći do prenaglašenih obraza ili jagodica.

kvaliteta kože

Idealni kandidati za ovaj tretman su osobe koje:

• Imaju problema s opuštenom kožom
  • Primjećuju gubitak elastina i volumena
  • Žele zategnuti kožu
  • Žele postići prirodne rezultate

Najbolji rezultati vidljivi su tri mjeseca nakon aplikacije, a traju čak i do 19 mjeseci.

ZNANJE, SIGURNOST I ISKUSTVO

Dr. Tomica Bagatin kao službeni trener i edukator tvrtke Allergan Aesthetics je među prvim doktorima u Hrvatskoj koji je prošao stručnu edukaciju o aplikaciji novog  HArmonyCa dermalnog filera i biostimulatora.

Allergan edukator

U našoj Poliklinici tretman izvode i dr. Snježana Kramarić u Poliklinici Green Gold Tower te dr. Haris Varupa u Poliklinici U Splitu.

NAručite se

Za više informacija o samom tretmanu nazovite nas na 01 4610 225 ili na e-mail info@bagatin.hr