Zimmer Cryo 6 novi uređaj za rashlađivanje kože 23. siječanj 2017.

Zimmer Cryo 6 novi uređaj za rashlađivanje kože

Kako bismo vam omogućili što ugodnije iskustvo i osjećaj zadovoljstva, od sada u našoj bogatoj ponudi možete pronaći vrhunski uređaj za rashlađivanje kože tijekom laserskih i dermatoloških tretmana.

S ciljem postizanja maksimalne ugode za vrijeme izvođenja laserskih tretmana, u našu bogatu ponudu uvrstili smo vrhunski uređaj za rashlađivanje površinskog sloja kože na tretiranom području, pod nazivom Zimmer Cryo 6.

Cryo 6 minimizira osjećaj peckanja i boli tijekom laserskih i dermatoloških tretmana:

• Prilikom laserskog uklanjanja dlačica i tetovaža
  • Kao prevencija edema i hematoma
  • Kod smanjenja osjetljivosti na bol
Web-novosti_PB_848x364px_392

Za razliku od ostalih metoda rashlađivanja, kao što su kontaktno hlađenje, cryogen sprej i ledeni oblozi, ovaj uređaj rashlađuje epidermalni sloj kože prije, za vrijeme i nakon samog tretmana bez dodira s laserskom zrakom. Ovisno o vrsti i zahtjevnosti tretmana, temperatura hlađenja kao i intenzitet puhanja mogu se prilagoditi i individualizirati.

Istraživanja su, također, pokazala kako korištenje ovog uređaja smanjuje i samu osjetljivost na bol kod svih klijenata što rezultira puno većom tolerancijom na sam tretman.

Uvođenjem novih tehnologija želja nam je svim našim klijentima pružiti najbolje iskustvo, rezultat i osmijeh na njihovim licima.

Web-novosti_PB_848x364px_393

Naša Poliklinika je referentni centar za čak tri različita proizvođača lasera - njemačku tvrtku Asclepion koju karakterizira dugogodišnje iskustvo u proizvodnji najsuvremenijih lasera, američku tvrtku Erchonia, vodećeg svjetskog proizvođača hladnih lasera za oblikovanje tijela i američku tvrtku Biolase, vodećeg svjetskog proizvođača dentalnih lasera. U svojoj ponudi imamo čak osam lasera kojima se mogu tretirati gotovo svi estetski problemi.

Ako vas zanima više informacija o laserskim tretmanima u našoj Poliklinici slobodno nam se obratite telefonski na 01/46 10 225 ili mailom na info@bagatin.hr.