Moët & Chandon party za klijente uz predstavljanje Erbium lasera 20. listopad 2014.

Moët & Chandon party za klijente uz predstavljanje Erbium lasera

Predstavljanje novih laserskih tretmana uz ugodno druženje s klijentima

Moët & Chandon party za klijente uz predstavljanje Erbium lasera

U proširenim prostorima naše Poliklinike, družili smo se s našim najvjernijim klijentima, a ovom prigodom pridružile su nam se i lijepe ambasadorice Daniela Trbović i Ecija Ojdanić, te prijatelji Poliklinike pjevačica Lana Jurčević i glumac Ivan Herceg. U ugodnom ambijentu, druženje smo započeli dobrodošlicom voditeljice Poliklinike Green Gold Tower Kristine Ukalović, a dr. Josip Lovrić je svima prisutnima predstavio laserske tretmane, s naglaskom na laserske tretmane pomlađivanja koje su naši klijenti na samom eventu imali priliku isprobati.  A ostatak večeri protekao je u druženju uz laganu zakusku i vrhunski šampanjac Moët Ice Impérial.

Moët & Chandon party za klijente uz predstavljanje Erbium lasera

Ovom prilikom željeli smo našim dugogodišnjim klijentima predstaviti novo pojačanje liječničkog tima – dr. Josipa Lovrića, specijalista opće kirurgije  i dr. Jolandu Kanižaj Rajković, specijalisticu dermatovenerologije. Naše klijente smo proveli kroz naše novouređene prostore u Green Gold Toweru, na 10. katu na gotovo 500m2 gdje se nalazi prošireni dermatološki segment s novim ordinacijama naših doktora, specijalizirana soba za VISIA analizu kože, soba za odmor klijenata a i naš laser centar je dobio dodatno pojačanje novim sobama za laserske tretmane.

Moët & Chandon party za klijente uz predstavljanje Erbium lasera

U posebno odabranom krugu najvjernijih klijenata Poliklinike Bagatin, uzvanicima smo predstavili novu zvijezdu našeg laser centra - najnoviju generaciju Erbium lasera koji nudi niz revolucionarnih tretmana za lice i tijelo. A svi prisutni uzvanici, imali su jedinstvenu priliku, među prvima isprobati visoko učinkovit i minimalno invazivan tretman frakcijskog skin resurfacinga lica u vrijednosti od 1.500kn, kojeg su na poklon dobili svi uzvanici na samom eventu. Tretman "laserskog peelinga" nova je i jedinstvena tehnika koja rabi lasere za smanjenje efekata starenja na koži, ostavljajući kožu zategnutom i pomlađenom, a naši gosti su bili oduševljeni rezultatima.

Moët & Chandon party za klijente uz predstavljanje Erbium lasera

Kako bi druženje prošlo još u ugodnijoj atmosferi, u suradnji s našim partnerom MIVA, ekskluzivnim zastupnikom za Moët Hennessy, naši uzvanici su imali priliku degustirati vrhunske šampanjce Moët Ice Impérial uz ukusnu zakusku, te u opuštenijoj atmosferi družiti s našim doktorima i specijalistima te bolje upoznati naše nove snage.

Moët & Chandon party za klijente uz predstavljanje Erbium lasera

Kako je proteklo naše druženje, pogledajte u našoj galeriji.