Belotero Hydro dermalni filer za hidrataciju kože 16. travanj 2019.

Belotero Hydro dermalni filer za hidrataciju kože

Belotero Hydro dio je Belotero linije hijaluronskih dermalnih filera koji se prilagođavaju potrebama kože i daju odlične rezultate.

Poliklinika Bagatin uvrstila je u svoju ponudu ovaj posebno osmišljen filer za hidrataciju i zaštitu kože koji sadrži kombinaciju hijaluronske kiseline i glicerola.

Web-novosti_PB_848x364px_760

Koža, kao najveći organ koji pokriva cijelo tijelo, predstavlja odraz unutarnjeg stanja organizma.

Dehidrirana i namreškana koža ostavlja nezdravi dojam umorne osobe, na kojoj se puno više ističu negativne emocije i dolaze do izražaja bore i prvi znakovi starenja.

Da bi koža ostala zdrava, sjajna i privlačna, potrebno ju je njegovati izvana i iznutra.

Ono što je koži najviše potrebno, uz neophodne vitamine i minerale, je hidratacija. Budući da voda unesena oralno prvo dođe do svih drugih organa, a tek na kraju do kože, potrebna je i hidratacija izvana. Najčešće se za to koriste kreme kojima se nastoji vratiti elastičnost, poboljšati izgled kože i usporiti proces starenja. Ako je stupanj dehidracije visok, često je potrebno dugo vremena za povratak vlažnosti, a time i svježijeg i mlađeg izgleda kože.

Savršena elastičnost kože

Stručnjaci iz tvrtke Merz Aesthetics otkrili su način kako duboko rehidrirati kožu, vratiti elastičnost i zaštititi je od znakova starenja i stresa.

Belotero Hydro je dio Belotero linije hijaluronskih filera koji se prilagođavaju potrebama kože i daju odlične rezultate, a Poliklinika Bagatin je jedna od rijetkih u regiji koja ima priliku ovim proizvodom poboljšati kožu svojih klijenata i učiniti ju privlačnijom izvana i zdravijom iznutra.

Dermalni fileri

Belotero Hydro predstavlja kombinaciju hijaluronske kiseline (18 mg/ml) i glicerola (21 mg/ml), posebno osmišljenu za hidrataciju i zaštitu kože.

Hijaluronska kiselina je prirodni, sastavni dio kože koji na sebe veže vodu, ali se razgrađuje tijekom vremena. Glicerol je 'zaštitni omotač' koji odbija slobodne radikale i usporava prirodnu razgradnju hijaluronske kiseline.

Posebno osmišljenom kombinacijom ovih sastojaka i Dynamic Cross-Linking tehnologijom, Belotero Hydro omogućuje savršenu elastičnost i kohezivnost, koja daje optimalnu prilagodljivost svim tipovima kože.

Djelovanje poput seruma

Tretman djeluje poput seruma nanesenog ispod kože jer se revitalizirajući sastojci tankom iglicom unose pod kožu, gdje ih nikako drugačije ne možemo dopremiti.

Namijenjen je poboljšanju tonusa i teksture kože na većim područjima kao što su lice, vrat, dekolte i ruke. Ne zateže kožu, održava njenu prirodnu fleksibilnost i osigurava trajne rezultate. Poboljšava cjelokupno zdravlje kože te može biti odličan tretman za osobe koje su često izložene suncu, pušače ili one koji su primijetili smanjenu čvrstoću i pojavu bora u području lica, vrata, dekoltea i ruku.

Apliciranje filera

U inicijalnoj fazi se preporučuju 2 do 3 tretmana s razmakom od 30 dana, kako bi koža imala vremena za rehidrataciju.

Nakon toga preporučuje se tretman održavanja jednom ili dva puta godišnje, ovisno o potrebi same kože.

Rezultati traju u prosjeku do 6 mjeseci, a ponekad i do 9 mjeseci.

Trajanje ovisi o tome koliko brzo tijelo metabolizira proizvod. Također, ovisi i o dobi i načinu života klijenata, tehnici apliciranja i tretiranom području, kao i o tipu i stanju kože.

Belotero Hydro je siguran proizvod koji se prirodno razgrađuje u koži. Rezultati su vidljivi odmah, a klijenti odmah po završetku tretmana mogu nastaviti sa svojim svakodnevnim aktivnostima.

Belotero Hydro

Aplikaciju hijaluronskih dermalnih filera u Poliklinici Bagatin izvode vrhunski stručnjaci, opći i plastični kirurzi te specijalisti dermatologije koji za aplikaciju imaju svo potrebno znanje, nebrojeno puno odrađenih međunarodnih edukacija i treninga, iskustvo samih aplikacija, kao i dozvole Ministarstva i nadležnih institucija. Poznavanje anatomije osnova je prilikom svakog zahvata.

BELOTERO HYDRO PAKETI

Želite li osvježiti lice, potaknuti rehidraciju kože i stvaranje novog kolagena, pripremili smo Hydration Plus paket za poseban hidratacijski efekt.

1x REVIDERM Skin Peeler mikrodermobarazija

1x Belotero Hydro dermalni filer (1 ml)

1x REVIDERM Collagen Hydro Boost maska

REVIDERM Skin Peeler mikrodermoabrazijom, na nježan i bezbolan način, uklanjaju se mrtve stanice čime se potiče snažan rast novih kožnih stanica.

Potom se Belotero Hydro dermalnim filerom u kombinaciji s REVIDERM Collagen Hydro Boost maskom vraća hidratacija i elastičnost kože, s ciljem vraćanja mladolikog i svježeg izgleda lica.

Hydration Plus Annual paket sastoji se od REVIDERM Skin Peeler mikrodermoabrazije, Belotero Hydro filera i REVIDERM Collagen Hydro Boost maske, a svaki od tretmana u paketu dolazi četiri puta.

4x REVIDERM Skin Peeler mikrodermobarazija

4x Belotero Hydro dermalni filer (1 ml)

4x REVIDERM Collagen Hydro Boost maska

Paket tretmana raspoređuje se na period od nekoliko mjeseci, što znači da se svaka kombinacija aplicira jednom mjesečno tri mjeseca za redom, a četvrta kombinacija se aplicira s odmakom od 3 – 4 mjeseca. Ovim paketom ćete svojoj koži dati dugotrajan hydro boost efekt.

Odaberite datoteku