Paleta tretmana za lice upotpunjena je JUVÉDERM hijaluronskim filerima 03. prosinac 2013.

Paleta tretmana za lice upotpunjena je JUVÉDERM hijaluronskim filerima

Otkrijte zašto su JUVÉDERM fileri jedni od najpopularnijih filera u svijetu!

U Poliklinici Bagatin od sada možete birati i JUVÉDERM dermalne filere od renomirane tvrtke Allergan. JUVÉDERM je blagi hijaluronski gel filer koji se rabi kako bi izgladio bore oko vaših usta i nosa. Sa samo jednim tretmanom, postiže se uglađeni i prirodni izgled koji će trajati do godinu dana. I dok postoje raznoliki hijaluronski fileri, JUVÉDERM ima jedinstvenu formulu.

Kao nova generacija hijaluronskih filera, JUVÉDERM nastaje na temelju Hylacross tehnologije. Pomoću Hylacross tehnologije JUVÉDERM dobiva blagu gel strukturu koja ostaje postojana kako vrijeme prolazi. Upravo zato je JUVÉDERM prvi glatki konstitentni gel hijaluronske kiseline te jedini hijaluronski filer odobren od strane FDA, a koji traje do godine dana uz samo jedan tretman.

Kako djeluje JUVÉDERM?

Mlada i zdrava koža sadrži mnogo prirodnog sastojka za vlaženje kože poznatog pod nazivom hijaluronska kiselina. No starenje, izlaganje suncu i drugi faktori mogu smanjiti količinu hijaluronske kiseline u vašoj koži. Manjak hijaluronske kiseline uzrokuje gubitak strukture i obujma kože što dovodi do stvaranja neželjenih bora i nabora na licu poput zaobljenih linija oko nosa i usta.

Korištenje dermalnih filera siguran je i učinkovit način nadomještanja hijaluronske kiseline koju je vaša koža izgubila, čime joj se vraća obujam te izglađuju bore i nabori na licu. U našoj Poliklinici možete, iz palete naših JUVÉDERM tretmana, birati između sljedećih:

• Juvederm Ultra 2 - 0,55ml
  • Juvederm Ultra 3 - 1ml
  • Juvederm Ultra 4 - 1ml
  • Juvederm Volbella 1ml
  • Juvederm Voluma 2ml

Personalizirani pristup

Ne odgovara svima jednak tretman u borbi protiv bora. Prilagođeni plan tretmana važan je za ostvarenje najboljih rezultata. Upravo zato je JUVÉDERM dostupan u dva oblika - JUVÉDERM Ultra za raznovrsnost u ocrtavanju i obujmljivanju bora i nabora na licu te JUVÉDERM Voluma čija je formula osmišljena za pružanje volumena obrazima, a rezultat traje i do dvije godine.  Sve navedeno omogućava doktoru da iskroji tretman koji odgovara vašim jedinstvenim potrebama.

Što možete očekivati od tretmana kozmetičkim filerima?

• Ublažavanje linija lica
  • Poboljšavanje izgleda
  • Prirodni rezultati
  • Suptilni rezultati
  • Maksimizacija i povećanje vaše prirodne ljepote
  • Usmjeravanje pažnje drugih na mladolike dijelove vašeg lica
  • Povećan obujam obraza za obnovu mladolikog izgleda
  • Usne: povratak mladolikom izgledu bez nepotrebnog pretjerivanja

Ovi tretmani nisu trajni. Ako im se već niste podvrgnuli, isprobajte ih znajući pritom da će učinci trajati od 6-12mjeseci. Vaš stari izgled će se postepeno vratiti. Naš cilj je da se osjećate i izgledate odlično. Ne ciljamo na prenapadni „hollywoodski“ izgled. Radimo s vama kako bismo odredili koja vas područja najviše brinu te isplanirali najbolji tretman ili kombinaciju tretmana za ostvarenje željenog izgleda.

Ako vas zanima tretman dermalnim filerima u našoj Poliklinici nazovite nas na 01/4610 225, rezervirajte vaš termin online ili nam se javite putem Emaila na info@bagatin.hr