Mezoterapijom protiv bora i ispadanja kose 20. svibanj 2014.

Mezoterapijom protiv bora i ispadanja kose

Revitacare kokteli za mezoterapiju u ponudi naše Poliklinike

Mezoterapijom protiv bora i ispadanja kose

Mezoterapija koju je u Francuskoj začeo Michel Pistor, jedan je od načina pomlađivanja i toniranja kože. Uključuje neinvazivne transdermalne injekcije vitamina, enzima, hormona, hijaluronske kiseline i prirodnih biljnih ekstrakata koje stimuliraju biosintetičku sposobnost fibroblasta te olakšavaju interakciju između stanica čime se pojačava proizvodnja kolagena i elastina.

U Poliklinici Bagatin nudimo paletu Revitacare koktela koji pružaju raznoliku pomoć u rješavanju brojnih estetskih problema povezanih s kožom lica, tijela i glave. Revitacare je francuski laboratorij osnovan 2003., specijaliziran za istraživačko oblikovanje i proizvodnju implantata te proizvodnju posvećenu kozmetologiji i estetskoj medicini koja se koristi u sprečavanju i korekciji učinaka starenja kože, kao i tretmanu problema s kosom.

Revitacare proizvodi su spojevi hijaluronske kiseline, mineralnih soli, aminokiselina, i vitamina koji značajno povećavaju vlažnost, elastičnost i ton kože. Njihovom upotrebom stimulira se stvaranje fibroblasta i keratinocita čime se postiže antioksidantski i zaštitni učinak. To pomaže u uklanjaju postojećih intradermalnih linija, sprečava stvaranje novih te povećava glatkoću i elastičnost tretirane kože.

Osnovni aktivni sastojci Revitacare proizvoda:

• Hijaluronska kiselina koja vlaži kožu, obnavlja joj unutarnji sastav te pomaže u održavanju prirodnih funkcija
  • Vitamini i anorganske soli koje poboljšavaju mikrocirkulaciju, stanično disanje te izmjenu hranjivih tvari
  • Aminokiseline koje su sastavni dio sinteze proteinskih struktura unutar postojećih stanica, kao i kod stvaranja novih
  • DMAE (dimetiletanolamin) koji stimulira aktivnost fibroblasta i miofibroblasta te potiče rast novih stanica
  • Kofein koji sprečava fosfodisterazu, omogućujući lipolitičko djelovanje brojnih proizvoda

Revitacare Cytocare

Cytocare linija nudi tri različita proizvoda namijenjen različitim dobnim skupinama. Tako se postigla optimalna efikasnost za svaku dobnu skupinu i svaki tip kože.

1. Cytocare 502 namijenjen je mladoj koži i koži s prvim boricama, od 25 do 35 godina. Ovaj tretman odgađa pojavu prvih bora, hidratizira kožu, pruža sjaj i čuva mladolikost kože.
  2. Cytocare 516 namijenjen je normalnoj koži od 35 do 45 godina. Tretman zaglađuje bore, poboljšava tonus i elasticitet kože, vraća vlagu duboko u potkožje i poboljšava njen sjaj.
  3. Cytocare 532 namijenjen je starijoj i oštećenoj koži, od 45 godina na dalje. Tretman ispravlja nepravilnosti na licu uzrokovane starenjem, zaglađuje bore, poboljšava tonus i elasticitet kože, vraća vlagu duboko u potkožje i poboljšava njen sjaj.

Revitacare Haircare

Našim klijentima od sada možemo ponuditi i mezoterapiju za tretiranje kose i vlasišta. Ovaj tretman namijenjen je osobama koje zbog hormonalnog poremećaja ili jednostavno genetike gube kosu. Također, tretman je idealan za oslabljenu, oštećenu i umornu kosu, kao i za masnu kosu ili vlasištu sklonom seboreji i peruti. Nakon samo nekoliko tretmana vlasište će biti duboko nahranjeno i hidratizirano, perut trajno uklonjena, gubitak kose znatno usporen, a folikula dlake obnovljena i ojačana. Zahvaljujući vitaminima B grupe koji pojačavaju obnavljanje folikula dlake, ovaj tretman pojačava rast kose.

Mezoterapijom protiv bora i ispadanja kose

Revitacare proizvodi primjenjuju se prema definiranim pravilima, obično kroz pet tretmana s pauzom od jednog do četiri tjedna. Učinak je vidljiv već nakon prvog tretmana i nakon svakog idućeg promjene će biti zamjetnije. S obzirom na to da se proces obnove kože traje određeno vrijeme, daljnja poboljšanja bit će vidljiva tri do četiri mjeseca nakon završetka tretmana te će se takvo stanje nastaviti kroz razdoblje od jedne do dvije godine.

Ako vas zanima više detalja o mezoterapiji s Revitacare proizvodima obavezno kontaktirajte naše osoblje telefonski na 01/46 10 225 ili mailom na info@bagatin.hr. Kako biste saznali cijene pogledajte naš cjenik