Liječnici Poliklinike Bagatin proglašeni najboljima u 2017. godini 20. prosinac 2017.

Liječnici Poliklinike Bagatin proglašeni najboljima u 2017. godini

Još jedno veliko priznanje za Polikliniku Bagatin.

Četvrtu godinu za redom portal https://najdoktor.com/objavio je popis najboljih doktorica i doktora u Hrvatskoj. Na popisu najboljih uvršteno je čak 10 liječnika Poliklinike Bagatin!

Izrazito smo ponosni što je ovo veliko priznanje stiglo od strane, nama najcjenjenije publike – naših pacijenata.

Kriteriji po kojima je portal najdoktor.com birao najbolje doktorice i doktore jesu:
a) ukupan broj komentara;
b) odnos broja pozitivnih i negativnih komentara i
c) kvaliteta samih komentara.

Predstavljamo vam naših 10 vrhunskih stručnjaka iz tri različita područja medicine: kirurgije, dermatologije i stomatologije.

1. Dinko Bagatin, dr.med. - Specijalist opće, sub. plastične, rekonstruktivne i estetske kirurgije
  2. Tomica Bagatin, dr.med. - Specijalist maksilofacijalne kirurgije, sub. plastične kirurgije glave i vrata
  3. Josip Lovrić, dr.med. - Specijalist opće kirurgije
  4. Jolanda Kanižaj Rajković, dr.med. - Specijalist dermatovenerologije