Clarisonic uređaj predstavljen u prostorima naše Poliklinike u Green Gold Toweru 24. siječanj 2014.

Jedinstveni uređaj za sonično čišćenje i njegu kože lica i tijela

Predstavljanje uređaja Clarisonic u Poliklinici Bagatin

Ako već odavno na svojoj listi želja imate Clarisonic, obradovat će vas vijest da ćete uskoro te uređaje imati priliku kupiti i u Hrvatskoj. Sami događaj predstavljanja ovog jedinstvenog uređaja dogodio se u utorak, 21. siječnja, u našoj Poliklinici u Green Gold Toweru.

U ugodnom ambijentu i odličnoj atmosferi ugostili smo naše prijatelje iz L'Oréal Luxe divizije, koji su u suradnji s nama, organizirali ovaj događaj te mnoge urednice vodećih beauty&lifestyle časopisa i portala i poznate osobe iz javnog života koje je oduševio Clarisonic, a i naša nova lokacija. Naša voditeljica poliklinike, Kristina Ukalović, na događanju je isprobala uređaj te i sama pohvalila izuzetno djelovanje Clarisonic četki.

ezembedezembed

Clarisonicov inovativni sustav Pro Sonic Skin Cleansing prvotno je razvijen za potrebe profesionalnih tretmana kože. No, ubrzo su ga počeli preporučivati vodeći dermatolozi, kozmetičari i stručnjaci za spa tretmane te je, postavši vodeći aparat za čišćenje kože, u potpunosti promijenio način njege.

Clarisonicova sonična metoda istovremeno je nježna i moćna; unosi radikalne promjene u kozmetičku industriju, spajajući proizvode koji djeluju na površini s tehnologijom koja prodire duboko u kožu uz fantastične rezultate. Za razliku od uređaja s rotirajućim četkicama, Clarisonicova patentirana tehnologija zvučnih valova djeluje na prirodnu elastičnost kože, uklanjajući dubinske nečistoće iz pora i pripremajući kožu na bolje upijanje proizvoda za njegu.

Naš tim kozmetologa dobio je na korištenje nekoliko Clarisonic četki koje su se ispostavile kao odlična nadopuna našim tretmanima lica poput mikrodermoabrazije REVIDERM Skin Peeler i DERMAPEN terapije mikroiglicama. Prije svakog tretmana moguće je, uz upotrebu Clarisonic četke i REVIDERM dermokozmetike dubinski očistiti kožu te ju pripremiti za nastavak tretmana. Cjelokupni tretman u našoj Poliklinici preobražava teksturu i smanjuje pore, a ten postaje ujednačeniji, blistaviji i mekši.

ezembedezembed

Milijuni korisnika već su iskusili dobrobiti ove metode, što je uvelike unaprijedilo način njege kože i osiguralo Clarisonicu nezamjenjivo mjesto u brojnim kućanstvima.Ukoliko želite isprobati Clarisonic četku naručite se na jedan od tretmana lica u našoj Poliklinici. Za više informacija nazovite nas na 01/4610 225, rezervirajte vaš termin online ili nam se javite putem Emaila na info@bagatin.hr