Zaigraj i osvoji „beauty“ luksuzni proizvod za svoju torbicu! 10. prosinac 2013.

Zaigraj i osvoji „beauty“ luksuzni proizvod za svoju torbicu!

Jedinstvena prilika za osvajanje vrijednih dermokozmetičkih proizvoda

Naša Poliklinika odlučila je ponovno nagraditi svoje najvjernije fanove na svojoj Facebook stranici. Kroz narednih nekoliko tjedana fanovi će imati priliku osvojiti vrijedne REVIDERM dermokozmetičke proizvode za njegu lica. Pravila su jednostavna – sve što trebate napraviti jest „lajkati“ ili komentirati objavu ili možda točno odgovoriti na pitanje, a zadatak ovisi o tjednu u kojem ćete se natjecati za ove vrijedne nagrade.

Nagrade su proizvodi za njegu lica iz dvije REVIDERM linije, REVIDERM skintelligence za normalnu i zrelu kožu i Cellucur cosmeceuticals za mladu ili problematičnu kožu. REVIDERM dermokozmetika dolazi iz Njemačke te  se temelji na najnovijim istraživanjima moderne dermatologije i kozmetologije. Svaki proizvod bogat je aktivnim sastojcima te koži pruža samo ono najbolje. Teksture ovih proizvoda su nježne i prozračne koji ne samo da njeguju kožu, već se i zadržavaju duboko u potkožju.

REVIDERM skintelligence linija namijenjena je normalnoj i zreloj koži te daje izvrsne rezultate kada je u pitanju hiperpigmentacija. Nije učinkovita samo u borbi protiv vidljivih znakova starenja kože, već se bori i protiv uzroka procesa starenja.

Cellucur koncept posebno je razvijen za održavanje kože kojoj je potrebna posebna njega. Asortiman za njegu kože nudi učinkovita rješenja za kožu s nesavršenstvima uzrokovanim pubertetom ili hormonima, kuperozom (popucalim kapilarama), nadražajima, celulitom ili ožiljcima.

Ovo zaista jesu proizvodi koje bi svaka žena poželjela imati u svojoj torbici. Stoga probajte svoju sreću i zaigrajte već danas! Dobitnik ili dobitnica biti će odabrani slučajnim odabirom te će nam se morati javiti u Facebook inbox ili preko Emaila info@bagatin.hr. Sve nagrade moguće je preuzeti 14 dana od objave dobitnika. Za više informacija o našim uslugama ili proizvodima nazovite nas na 01/4610 225, a ukoliko Vas zanimaju konzultacije s doktorima ili specijalistima termin možete dogovoriti i online.