Veliko priznanje za Dental centar Poliklinike Bagatin 29. ožujak 2018.

Veliko priznanje za Dental centar Poliklinike Bagatin

Nagrada u najzahtjevnijoj kategoriji

U velikoj konkurenciji od preko 290 stomatoloških klinika diljem svijeta upravo je Dental centar Poliklinike Bagatin dobio nagradu u najzahtjevnijoj kategoriji – potpuna rekonstrukcije čeljusti.

Web-novosti_PB_848x364px_637

Nagradu na godišnjoj razini dodjeljuje američka platforma 'Dental Implants Friends' i time odaje priznanje postignućima stomatoloških klinika i njihovim vrhunskim stomatolozima.

DentalimplantsFriends.com portal predstavlja platformu na kojoj se nalaze najbolje međunarodne stomatološke klinike, a koje ujedno predstavljaju najviše standarde liječenja.

„Dental Implants Award“ je godišnja nagrada čiji je cilj službeno priznanje profesionalnih dostignuća dental - implantoloških centara, proizvođača i dentalnih kirurga u stomatološkim klinikama diljem svijeta.

Web-novosti_PB_848x364px_636

Nagrada se dodjeljuje u 3 kategorije i 8 podkategorija, a pobjednici se biraju na temelju postignuća u 2017. godini. Popularnost, broj pozitivnih povratnih informacija od strane pacijenata i inovativna stomatološka rješenja su najvažniji kriteriji po kojima se ocjenjuju klinike.

dental award

Ovom nagradom i velikim priznanjem plasirali smo naš Dental centar među najbolje stomatološke klinike na svijetu. Naša bogata ponuda i usluge visoke kvalitete transparentne su svim klijentima diljem svijeta, a mogu ih pronaći na prestižnom portalu - DentalimplantsFriends.com.

Web-novosti_PB_848x364px_638

Bogatu ponudu našeg Dental centra možete pronaći OVDJE.

Donji grad - Centar