Press event povodom predstavljanja nove kampanje Centra za oblikovanje tijela 28. veljača 2018.

Press event povodom predstavljanja nove kampanje Centra za oblikovanje tijela

"U najboljim rukama"

„U najboljim rukama“ slogan je nove kampanje Poliklinike Bagatin s poznatim glumicama kao zaštitnim licima koju smo predstavili vodećim hrvatskim medijima, a u društvu naših dragih ambasadora i prijatelja – Ecije Ojdanić, Ane Begić Tahiri, Indire Levak, Ivane Husar Mlinac, Hane Hadžiavdagić Tabaković, Lane Gojak, Deana Pelića i Damira Kedže.

Web-novosti_PB_848x364px_625

U vrlo opuštenoj atmosferi našim smo uzvanicima predstavili nove vizuale i ljetnu priču.

Web-novosti_PB_848x364px_623

Razmišljajući o novoj kampanji našim smo klijenticama i klijentima željeli poslati pravu poruku, da se prepuste u najbolje i sigurne ruke naših vrhunskih stručnjaka koji će ih zasigurno dovesti do željenog cilja.

Web-novosti_PB_848x364px_624

Želimo vam da ovog ljeta budete ponosni na svoju siluetu! Vaše samopouzdanje i zadovoljstvo bit će najbolja motivacija na putu do fantastične linije, a tu potrebnu malu pomoć i podršku pružit će vam Centar za oblikovanje tijela Poliklinike Bagatin.

Sinonim je za zatezanje kože tijela, redukciju neželjenog, tvrdokornog celulita i smanjenje obujma kritičnih područja.

Najbolje, neinvazivne i klinički dokazane tretmane izvodi naš stručni tim medicinskih kozmetologa, a uz nadzor naših estetskih kirurga i nutricionista. To je ta čarobna formula!

Prepustiti svoje tijelo najboljim rukama sada je doista lako, zar ne?

Web-novosti_PB_848x364px_622

Donji grad - Centar