PRE-SUMMER SALE ▪ popusti do 30%

Saznajte više

Pre-Summer sale ➡ do 30 % popusta! 11. svibanj 2022.

Pre-Summer sale ➡ do 30 % popusta!

Iskoristite Pre-Summer sale pogodnosti na najtraženije tretmane lica!

Pripreme za ljeto službeno su počele, a kada je koža lica u pitanju to znači da je vrijeme za posebnu njegu i zaštitu od sunca! Kako bi dodatno naglasili važnost njege kože lica ljeti pripremili smo posebne pogodnosti kroz cijelu drugu polovicu mjeseca!

Točnije, od sada do 31. svibnja, za vas smo pripremili ekskluzivne popuste do čak 30% na najtraženije tretmane lica ljeti:

HydraFacial Deluxe

ZOSkin Red Carpet piling lica

Bagatin Special

ZOSkin Red Carpet piling

30% POPUSTA

Iako bi povećano izlaganje suncu na prvi pogled mogao biti razlog za izbjegavanje kemijskog pilinga ljeti, izaberete li ispravan piling, vaše lice će vam biti zahvalno! Nježan, ali dovoljno snažan, Stimulator Peel ili 'Red Carpet piling', samo nekoliko minuta na vašoj koži može napraviti veliku promjenu, a prikladan je za sve tipove kože. Ujednačava dublje i srednje duboke linije i bore, akne te rješava neravnomjernu pigmentaciju i grubu teksturu kože.

ZOSkin

Bitno je napomenuti kako ne uzrokuje ljuštenje kože te za sobom ne ostavlja crvenilo što ga čini 'go to' tretmanom za dubinsku obnovu kože tijekom ljetnih dana.

HydraFacial Deluxe tretman

20% POPUSTA

HydraFacial je idealan kada je suhoj i umornoj koži potrebna revitalizacija koja će joj osigurati dubinsku hidrataciju i njegu. Suvremena vrtložna Vortex tehnologija bezbolnim vakumom dubinski izvlači nečistoće iz pora, a istovremeno kožu vlaži revitalizirajućim sastojcima.

HydraFacial

Glavni koraci tretmana - nježan piling kože, uklanjanje nečistoća, hidratacija te regeneracija površine kože s antioksidansima i peptidima omogućuju njezin pojačani sjaj.

Bagatin Special tretman

30% POPUSTA

Bagatin Special posebno je osmišljen u suradnji stručnjaka Poliklinike Bagatin i vještih majstora iz REVIDERM laboratorija, renomirane njemačke kompanije. Tretman je idealan za rješavanje problematika umorne i obješene kože lica.

Bagatin Special

Kombinacijom metoda mikrodermoabrazijeultrazvuka i laserskog pomlađivanja koži lica vraća se tonus, elastičnost i strukturalni integritet. Tretman je upotpunjen visoko koncentriranim preparatima za zatezanje kože poput O2 Hydro fluida, njegujuće maske i revolucionarne Speed lift ampule.

UPLATITE TRETMAN

Kako uplatiti Pre-Summer sale popust?

Izaberite svoj omiljeni tretman i uplatite ga online putem sigurnog i provjerenog CorvusPay sustava ili nazovite naš Call Centar koji će vam proslijediti podatke za uplatu.

Online plaćanje vrši se putem Internet bankarstva kreditnim karticama. Možete uplatiti jednokratno ili beskamatno do čak 12 rata!
Bitno je naglasiti kako je Pre-Summer sale ponuda vezana za sve uplate do utorka 31. svibnja. Uplatiti možete u našim Poliklinikama u Zagrebu i Splitu ili online.

Iskoristivost popusta

Uplaćene tretmane na popustu možete iskoristiti do srijede, 31.08.2022. Za više informacija o Pre-Summer sale ponudi i pojedinostima tretmana stojimo Vam na raspolaganju putem maila info@bagatin.hr ili telefona +385 1 46 10 225

Ostavite poruku

Odaberite datoteku (nije obavezno)

Ispunjenjem ove forme će Vas, u roku od 24h, kontaktirati naš pozivni centar za dogovor Vašeg termina.

Telefon:* +385 1 46 10 225
* Jedinstven broj za sve Poliklinike