Održan najveći dentalni sajam na svijetu – IDS 2015. 17. ožujak 2015.

Stomatološki tim naše Poliklinike u posjeti Međunarodnom dentalnom sajmu

Međunarodni dentalni sajam (IDS) održava se svake dvije godine u Kölnu te predstavlja glavno događanje i najveći sajam na svijetu u međunarodnom dentalnom sektoru. Na IDS-u se izlaže čitav niz proizvoda dostupnih na međunarodnom dentalnom tržištu, a sajam okuplja sve bitne proizvođače i tvrtke u svjetskom dentalnom sektoru. Sajam je ove godine posjetilo oko 138.500 posjetitelja iz čak 151 države, a od našeg tima sajmu su prisustvovali stomatolozi dr. Mirna Munitić, dr. Krešimir Doblanović i ravnatelj Poliklinike, Ognjen Bagatin.

Održan najveći dentalni sajam na svijetu – IDS 2015.

IDS 2015. bio je usmjeren na inteligentno povezivanje sastavnih dijelova stomatologije baziranog na kompjuterima. S povećanjem važnosti kompjuteriziranih procesa, digitalni sustavi u dijagnostici i proizvodnji danas su se proširili na čitav radni tijek, od prakse do laboratorija. Ovo je smjer koji prati i naša Poliklinika, pa ćemo tako uskoro našim klijentima moći ponuditi oralnu dijagnostiku, tj. rendgensko snimanje zubi i čeljusti u našem stomatološkom odjelu, a u ponudi imamo i VECTRA 3D konzultacije za planiranje kirurških zahvata gdje naši klijenti mogu vidjeti kako će otprilike izgledati nakon zahvata i digitalnu VISIA profesionalnu analizu kože lica kojom definiramo tip i stanje kože, a koja nam pomaže u odabiru najboljih tretmana za rješavanje različitih problematika koje otkrijemo za vrijeme ovih naprednih konzultacija.

Održan najveći dentalni sajam na svijetu – IDS 2015.

Ove godine je IDS svojoj međunarodnoj publici ponudio i velik broj zanimljivih prezentacija. Opsežan program predavanja s preko 40 prezentacija bio je dostupan svim posjetiteljima.

Naš tim obišao je i naše partnere koji su imali svoj izložbeni prostor na sajmu, a neki od njih su tvrtkaPlanmeca koja je specijalizirana za visokotehnološka rješenja u dentalnoj medicini i dijagnostici, a možemo s ponosom reći da je našu Polikliniku proglasila svojim referentnim centrom za cijelu Hrvatsku, kao i švicarska tvrtka Straumann – vodeća kompanija u proizvodnji implantata i osteogenetskih nadomjestaka u svijetu, a čije proizvode koristi i naš stomatološki tim.

Održan najveći dentalni sajam na svijetu – IDS 2015.

Ako Vas zanima više o stomatološkim uslugama naše Poliklinike slobodno nam se obratite telefonski na 01/46 10 225 ili mailom na info@bagatin.hr