Najbolji liječnici su u Poliklinici Bagatin 06. prosinac 2019.

Najbolji liječnici su u Poliklinici Bagatin

Čak 11 liječnika Poliklinike Bagatin i ove je godine ponijelo laskavu titulu najboljih liječnika u Republici Hrvatskoj i to prema odluci najstrožeg žirija – samih pacijenata.

Šestu godinu za redom portal najdoktor.com marljivo radi na svom cilju - na temelju iskustava pacijenata dobiti što je moguće realniju sliku o pojedinim doktorima i doktoricama u Republici Hrvatskoj.

certifikat

Naime, na profilu pojedinih doktora pacijent može, kroz pisanje komentara i davanje ocjena, podijeliti svoje iskustvo s ostalim korisnicima portala.

Kriteriji prema kojima su liječnici birani objedinjeni su u tri kategorije: ukupan broj komentara korisnika portala, odnosno, korisnika same usluge, zatim odnos broja pozitivnih i negativnih komentara te, zadnje, kvaliteta samih komentara.

A kolika je konkurencija?

Riječ je o 2.790 doktora stomatologije iz 1.790 ustanova te 8.330 doktora medicine iz 1.925 ustanova. Među doista mnogobrojnim liječnicima, ističe se 11 velikana Poliklinike Bagatin koji su stručnjaci i profesionalci, svak u svojoj specijalizaciji:

kirurzi
doktori Poliklinike Bagatin
stručnjaci Poliklinike Bagatin

Dermatovenerolog:
Jolanda Kanižaj-Rajković, dr.med. i Snježana Kramarić, dr.med.

Kirurg:
Josip Lovrić, dr.med., specijalist opće kirurgije

Maksilofacijalni kirurg:
Tomica Bagatin, dr.med., specijalist maksilofacijalne kirurgije, subspecijalist plastične kirurgije glave i vrata

Oralni kirurg:
Krešimir Doblanović, dr.med.dent.

Otorinolaringolog:
Zlatko Kljajić, dr.med.

Plastični kirurg:
Dinko Bagatin, dr.med., plastični i rekonstruktivni kirurg

Stomatolog:
Ivan Sertić, dr.med.dent., Marin Radić, dr.med.dent. te Majda Plišić, dr.med.dent.

Specijalist stomatološke protetike:
Mirna Munitić, dr.med.dent.

Hvala našim liječnicima, na profesionalnosti i hvala Vama, našim pacijentima, na svakoj ocjeni, komentaru, kritici, pohvali čime ste doprinijeli ovom zvjezdanom statusu. Hvala na povjerenju!