Najbolji liječnici su u Poliklinici Bagatin 06. prosinac 2019.

Najbolji liječnici su u Poliklinici Bagatin

Čak 11 liječnika Poliklinike Bagatin i ove je godine ponijelo laskavu titulu najboljih liječnika u Republici Hrvatskoj i to prema odluci najstrožeg žirija – samih pacijenata.

Šestu godinu za redom portal najdoktor.com marljivo radi na svom cilju - na temelju iskustava pacijenata dobiti što je moguće realniju sliku o pojedinim doktorima i doktoricama u Republici Hrvatskoj.

certifikat

Naime, na profilu pojedinih doktora pacijent može, kroz pisanje komentara i davanje ocjena, podijeliti svoje iskustvo s ostalim korisnicima portala.

Ovakva dostupnost informacija na jednom mjestu, za pacijente uvelike doprinosi poboljšanju usluge i donošenju same odluke 'za kojeg se liječnika odlučiti'.

S druge strane, liječnici dobivaju potvrdu načina svog rada, zahvalu, emociju, potporu i poticaj da nastave raditi na isti način kao i do sada. Ili pak kritiku koja će im, opet, biti poticaj za poboljšanjem.

Kriteriji prema kojima su liječnici birani objedinjeni su u tri kategorije: ukupan broj komentara korisnika portala, odnosno, korisnika same usluge, zatim odnos broja pozitivnih i negativnih komentara te, zadnje, kvaliteta samih komentara.

A kolika je konkurencija?

Kako sam portal najdoktor.com navodi, riječ je o 2.790 doktora stomatologije iz 1.790 ustanova te 8.330 doktora medicine iz 1.925 ustanova. Među doista mnogobrojnim liječnicima, ističe se 11 velikana Poliklinike Bagatin koji su stručnjaci i profesionalci, svak u svojoj specijalizaciji:

kirurzi
doktori Poliklinike Bagatin
stručnjaci Poliklinike Bagatin

Dermatovenerolog:
Jolanda Kanižaj-Rajković, dr.med. i Snježana Kramarić, dr.med.

Kirurg:
Josip Lovrić, dr.med., specijalist opće kirurgije

Maksilofacijalni kirurg:
Tomica Bagatin, dr.med., specijalist maksilofacijalne kirurgije, subspecijalist plastične kirurgije glave i vrata

Oralni kirurg:
Krešimir Doblanović, dr.med.dent.

Otorinolaringolog:
Zlatko Kljajić, dr.med.

Plastični kirurg:
Dinko Bagatin, dr.med., plastični i rekonstruktivni kirurg

Stomatolog:
Ivan Sertić, dr.med.dent., Marin Radić, dr.med.dent. te Majda Plišić, dr.med.dent.

Specijalist stomatološke protetike:
Mirna Munitić, dr.med.dent.

Komentar po komentar i tako se već gotovo devet godina razvija baza iskustava o najboljim liječnicima u Lijepoj našoj. Liječnički tim Poliklinike Bagatin raste i brojčano, ali i radom na sebi, usavršavanjem, znanjem, iskustvom, zbog čega smo sigurni da će se dogodine u ovom odabiru naći još članova našeg tima.

Hvala njima, našim liječnicima, na profesionalnosti i hvala Vama, našim pacijentima, na svakoj ocjeni, komentaru, kritici, pohvali čime ste doprinijeli ovom zvjezdanom statusu. Hvala na povjerenju!

Ostavite poruku

Odaberite datoteku (nije obavezno)

Ispunjenjem ove forme će Vas, u roku od 24h, kontaktirati naš pozivni centar za dogovor Vašeg termina.