info telefon +385 1 46 10 225 * * Jedinstven broj za sve Poliklinike

Lipanj u Poliklinici Bagatin 03. lipanj 2024.

Lipanj u Poliklinici Bagatin

U lipnju smo za vas pripremili samo najbolje akcije kako biste pripremili kožu za najtoplije dane u godini.

Za vas smo pripremili sljedeće pogodnosti:

• Odličan popust na zahvat povećanja grudi
  • Vistabel terapija protiv bora - 25% popusta

Iskoristite 1.010 € popusta na operaciju povećanja grudi

Od 1.7. do 31.8.2024., iskoristite odličnih 1.010 € popusta na operaciju povećanja grudi Mentor implantatima. Ponuda je ograničena tako da rezervirajte svoj termin na vrijeme!

Web-novosti_PB_848x364px_667

Više o ponudi pročitajte ovdje

Vistabel terapija protiv bora lica - 25% popusta

I ovaj smo mjesec za vas pripremili odličan popust na Vistabel terapiju protiv bora lica. Ne propustite 17. i 18. lipnja uplatiti Vistabel terapiju protiv bora lica i iskoristiti popust od 25%.

IMG_9575

Ne propustite ovu priliku jer su količine ograničene, a rok iskoristivosti tretmana je čak godinu dana od kupnje

Za sve ostale upite kontaktirajte nas na 01/4610-225 ili na info@bagatin.hr

Ostavite poruku

Odaberite datoteku (nije obavezno)

Ispunjenjem ove forme će Vas, u roku od 24h, kontaktirati naš pozivni centar za dogovor Vašeg termina.

Telefon:* +385 1 46 10 225
* Jedinstven broj za sve Poliklinike