Primamljivi popusti povodom Dana žena

Ekskluzivno za Međunarodni dan žena i u čast svim divnim ženama, donosimo popuste na neke od naših najpopularnijih tretmana!

Poliklinika Bagatin u Dubrovniku

Na zahtjev naših klijenata, Poliklinika Bagatin stiže 19.3. u Dubrovnik! Saznajte koje tretmane možete napraviti i naručite se na vrijeme.

Slavimo ljubav brojnim pogodnostima u Poliklinici Bagatin

Bliži se Dan zaljubljenih te smo vam u mjesecu ljubavi i darivanja pripremili odlične pogodnosti.

Stručnjaci Poliklinike Bagatin još jednom odnijeli titulu najboljih doktora

Desetu godinu za redom ponosno predstavljamo 6 naših doktora izabranih da nose titulu najboljih liječnika u Republici Hrvatskoj.

Božićne pogodnosti u Poliklinici Bagatin

Stiglo nam je najljepše vrijeme u godini, a kako bismo razveselili sve vas, donosimo vam bogate adventske pogodnosti koje možete očekivati u prosincu u Poliklinici Bagatin.

Najbogatija BLACK FRIDAY ponuda do sada – Uhvatite 50% POPUSTA na omiljene tretmane

Iskoristite odlične pogodnosti na naše najtraženije tretmane u Zagrebu i Splitu. Ulovite omiljene tretmane na vrijeme jer su količine ograničene

HArmonyCa – dermalni filer i biostimulator u jednom

Poliklinika Bagatin je jedna od odabranih poliklinika u koju je stigao novi hibridni filer HArmonyCa koji istovremeno poboljšava kvalitetu i strukturu kože zbog čega je napravio revoluciju u svijetu dermalnih filera. Saznajte u nastavku po čemu se ovaj dermalni filer razlikuje od svih do sada.

Ne propustite jesenske pogodnosti u Poliklinici Bagatin

Stigla nam je jesen, a s njom i posebne pogodnosti koje vas očekuju u Poliklinici Bagatin.

Mesoestetic kemijski pilinzi

Kemijski pilinzi poznati su po svojem višestrukom djelovanju i brojnim benefitima, a kozmetološki odjel Poliklinike Bagatin postao je bogatiji za vrhunske Mesoestetic pilinge koji rješavaju sve problematike kože.

Bezbolna epilacija uz najnoviji laser na tržištu

U Polikliniku Bagatin stigao je najmoderniji laser za uklanjanje dlaka koji, zahvaljujući svojim specifikacijama i brzini, u manje od sat vremena može tretirati cijelo tijelo.

Upoznajte Dermapen 4 – microneedling najnovije generacije

Terapija mikroiglicama u potpunosti je promijenila pojam obnove kože, a u Polikliniku Bagatin stigao je najbrži i najnapredniji uređaj microneedlinga koji uspješno rješava brojne problematike vaše kože!

Do njegovane i blistave kože uz najbolje tretmane i vrhunske stručnjake

O blistavoj koži bez bora maštaju mnogi od nas. Što kada bismo vam rekli da postoje tretmani koji već u jednom dolasku vraćaju svježinu i hidrataciju vašem licu, čineći kožu mladolikom i odmornom?

Upoznajte vodeće svjetske tretmane koji predstavljaju najučinkovitije metode pomlađivanja u svijetu.