rujan

Poliklinika Bagatin zlatni sponzor World Medical Tourism kongresa u Los Angelesu

Nova prilika za promociju Hrvatske, grada Zagreba i Poliklinike Bagatin je pred vratima.

rujan

ISO certifikat - nova potvrda kvalitete Poliklinike Bagatin

Poliklinika Bagatin je ponosni nositelj ISO 9001:2015 certifikata upravljanja kvalitetom.

kolovoz

Renew Lift - novitet u anti age ponudi

Najnoviji uređaj za ultrazvučni lifting lica na hrvatskom tržištu - Renew lift omogućava nekirurško zatezanje i učvršćivanje kože lica, vrata, dekoltea i tijela s gotovo jednakim rezultatima kakvi se dobivaju kirurškim zahvatom.

kolovoz

Što je sve radila dobitnica Story makeovera?

Dobitnica velikog makeovera vrijednog velikih 100.000 kuna kojeg smo organizirali u suradnji s časopisom Story, uspješno se oporavlja od estetskih zahvata. Na pola puta svoje transformacije na red je došlo i lice.

Prvi korak veličanstvenog Story makeovera

Putovanje do željenog izgleda za Anamariju Lozer Knapić, dobitnicu našeg vrijednog makovera u vrijednosti od velikih 100.000 kn koji smo organizirali zajedno s časopisom Story, je krenulo!

Ljetno radno vrijeme naše Poliklinike

Saznajte kako radimo i kako nas možete kontaktirati tijekom ljeta

srpanj

Predstavljamo dobitnicu vrijednog makeovera časopisa Story i Poliklinike Bagatin

Tijekom mjeseca svibnja zajedno smo sa časopisom Story krenuli u potragu za dobitnicom velikog makeovera u vrijednosti od fantastičnih 100.000 kuna.

lipanj

Novi REVIDERM tretman s pojačanom hidratacijom

Ljeto nam je stiglo, ali još uvijek nije prekasno da pripremite vašu kožu za duža izlaganja suncu i bezbrižno ljetovanje.

Lana Jurčević brigu o svom osmijehu prepustila Poliklinici Bagatin

Prekrasni zubi zaštitni su znak poznatih osoba. Zbog svojih karijera konstantno su pred kamerama zbog čega moraju uvijek izgledati besprijekorno. A savršenu sliku, osim make upa i frizure, čine zdravi i njegovani zubi.

Novi Vectra XT 3D fotosimulator

Ponosno vam predstavljamo novu članicu našeg tima – fotosimulator Vectra XT 3D, kompletno rješenje za 3D fotografije tijela, grudi i lica u visokoj rezoluciji.

svibanj

ICX implantati od sada u ponudi Dental centra Poliklinike Bagatin

Neovisno o razlogu, izgubljeni zub mora se nadomjestiti, a terapija zubnim implantatima je dugotrajno, funkcionalno i estetsko rješenje koje osigurava pravilan zagriz i predivan osmijeh.

Ponedjeljak - Petak 08:00 - 20:00h