Nastavak dugogodišnje suradnje s udrugom 'Sve za nju'

Još jedan uspješni ružičasti mjesec je iza nas, pun druženja i aktivnost s našim dragim prijateljicama iz udruge 'Sve za nju'. Naša dugogodišnja suradnja, iz godinu u godinu, raste, oplemenjuje nas i ispunjava.

Otvorili smo novu sezonu Bagatin Akademije

Započela je nova sezona Bagatin Akademije kojom ćemo liječnike i drugo medicinsko osoblje usmjeriti u bolje i cjelovitije pružanje vrhunske usluge.

Bili smo na World Medical Tourism kongresu u Los Angelesu

Ovogodišnje 10. jubilarno izdanje World Medical Tourism & Global Healthcare Congressa u Los Angelesu, čiji smo bili ponosni zlatni sponzor, zatvorilo je svoja vrata.

Svjetski poznati fileri sada i u našoj ponudi

Od ovog mjeseca u bogatoj ponudi Poliklinike Bagatin možete pronaći svjetski  poznate Radiesse dermalne filere.

Poliklinika Bagatin zlatni sponzor World Medical Tourism kongresa u Los Angelesu

Nova prilika za promociju Hrvatske, grada Zagreba i Poliklinike Bagatin je pred vratima.

ISO certifikat - nova potvrda kvalitete Poliklinike Bagatin

Poliklinika Bagatin je ponosni nositelj ISO 9001:2015 certifikata upravljanja kvalitetom.

Renew Lift - novitet u anti age ponudi

Najnoviji uređaj za ultrazvučni lifting lica na hrvatskom tržištu - Renew lift omogućava nekirurško zatezanje i učvršćivanje kože lica, vrata, dekoltea i tijela s gotovo jednakim rezultatima kakvi se dobivaju kirurškim zahvatom.

Što je sve radila dobitnica Story makeovera?

Dobitnica velikog makeovera vrijednog velikih 100.000 kuna kojeg smo organizirali u suradnji s časopisom Story, uspješno se oporavlja od estetskih zahvata. Na pola puta svoje transformacije na red je došlo i lice.

Prvi korak veličanstvenog Story makeovera

Putovanje do željenog izgleda za Anamariju Lozer Knapić, dobitnicu našeg vrijednog makovera u vrijednosti od velikih 100.000 kn koji smo organizirali zajedno s časopisom Story, je krenulo!

Ljetno radno vrijeme naše Poliklinike

Saznajte kako radimo i kako nas možete kontaktirati tijekom ljeta

Ponedjeljak - Petak 08:00 - 20:00h