lipanj

Lana Jurčević brigu o svom osmijehu prepustila Poliklinici Bagatin

Prekrasni zubi zaštitni su znak poznatih osoba. Zbog svojih karijera konstantno su pred kamerama zbog čega moraju uvijek izgledati besprijekorno. A savršenu sliku, osim make upa i frizure, čine zdravi i njegovani zubi.

lipanj

Novi Vectra XT 3D fotosimulator

Ponosno vam predstavljamo novu članicu našeg tima – fotosimulator Vectra XT 3D, kompletno rješenje za 3D fotografije tijela, grudi i lica u visokoj rezoluciji.

svibanj

ICX implantati od sada u ponudi Dental centra Poliklinike Bagatin

Neovisno o razlogu, izgubljeni zub mora se nadomjestiti, a terapija zubnim implantatima je dugotrajno, funkcionalno i estetsko rješenje koje osigurava pravilan zagriz i predivan osmijeh.

svibanj

Poliklinika Bagatin i časopis Story daruju makeover u vrijednosti 100.000 kuna!

I ove godine u suradnji s časopisom Story odlučili smo jednoj osobi ostvariti životnu želju i pokloniti vrijedan beauty makeover!

T-scan digitalna analiza zagriza

U stomatologiji se posljednjih godina odvija digitalna revolucija. Ona nam omogućuje novu razinu liječenja koje, pomoću naprednih i sofisticiranih sustava, postaje preciznije i jednostavnije.

After work druženje brenda 'Rolex' u našoj Poliklinici

U suradnji s partnerima firme Mamić, generalnim zastupnicima za Hrvatsku luksuznog švicarskog brenda Rolex, u prostorima Poliklinike priredili smo ugodno popodnevno druženje za njihove odabrane klijente na kojem smo predstavili našu ponudu.

travanj

Najnoviji filer za poboljšanje kvalitete vaše kože

Među prvima u Hrvatskoj, uvrstili smo u našu već bogatu ponudu novi preparat iz Juvederm Vycross linije pod nazivom Volite.

travanj

Poliklinika Bagatin na prestižnoj konferenciji za medicinski turizam

Brojni cijenjeni sudionici naglasili su nas trud i rad te nas prepoznali kao snažnog inicijatora medicinskog turizma u Hrvatskoj.

ožujak

Edukacija doktora u Varšavi

Prezentiranje novog Allergan proizvoda.

Ponedjeljak - Petak 08:00 - 20:00h