Prvi korak veličanstvenog Story makeovera

Putovanje do željenog izgleda za Anamariju Lozer Knapić, dobitnicu našeg vrijednog makovera u vrijednosti od velikih 100.000 kn koji smo organizirali zajedno s časopisom Story, je krenulo!

Ljetno radno vrijeme naše Poliklinike

Saznajte kako radimo i kako nas možete kontaktirati tijekom ljeta

srpanj

Predstavljamo dobitnicu vrijednog makeovera časopisa Story i Poliklinike Bagatin

Tijekom mjeseca svibnja zajedno smo sa časopisom Story krenuli u potragu za dobitnicom velikog makeovera u vrijednosti od fantastičnih 100.000 kuna.

lipanj

Novi REVIDERM tretman s pojačanom hidratacijom

Ljeto nam je stiglo, ali još uvijek nije prekasno da pripremite vašu kožu za duža izlaganja suncu i bezbrižno ljetovanje.

Lana Jurčević brigu o svom osmijehu prepustila Poliklinici Bagatin

Prekrasni zubi zaštitni su znak poznatih osoba. Zbog svojih karijera konstantno su pred kamerama zbog čega moraju uvijek izgledati besprijekorno. A savršenu sliku, osim make upa i frizure, čine zdravi i njegovani zubi.

Novi Vectra XT 3D fotosimulator

Ponosno vam predstavljamo novu članicu našeg tima – fotosimulator Vectra XT 3D, kompletno rješenje za 3D fotografije tijela, grudi i lica u visokoj rezoluciji.

svibanj

ICX implantati od sada u ponudi Dental centra Poliklinike Bagatin

Neovisno o razlogu, izgubljeni zub mora se nadomjestiti, a terapija zubnim implantatima je dugotrajno, funkcionalno i estetsko rješenje koje osigurava pravilan zagriz i predivan osmijeh.

svibanj

Poliklinika Bagatin i časopis Story daruju makeover u vrijednosti 100.000 kuna!

I ove godine u suradnji s časopisom Story odlučili smo jednoj osobi ostvariti životnu želju i pokloniti vrijedan beauty makeover!

T-scan digitalna analiza zagriza

U stomatologiji se posljednjih godina odvija digitalna revolucija. Ona nam omogućuje novu razinu liječenja koje, pomoću naprednih i sofisticiranih sustava, postaje preciznije i jednostavnije.

After work druženje brenda 'Rolex' u našoj Poliklinici

U suradnji s partnerima firme Mamić, generalnim zastupnicima za Hrvatsku luksuznog švicarskog brenda Rolex, u prostorima Poliklinike priredili smo ugodno popodnevno druženje za njihove odabrane klijente na kojem smo predstavili našu ponudu.

travanj

Najnoviji filer za poboljšanje kvalitete vaše kože

Među prvima u Hrvatskoj, uvrstili smo u našu već bogatu ponudu novi preparat iz Juvederm Vycross linije pod nazivom Volite.

Ponedjeljak - Petak 10:00 - 18:00h