BOŽIĆNO DARIVANJE POLIKLINIKE BAGATIN

Tiho na prstima, s prvim danima prosinca, Sveti Nikola krenuo je u svoje pohode po svijetu. Dobru djecu već stoljećima obilazi i nagrađuje ih malenim poklonima u njihovima čistim cipelicama.

Nova sezona Ekstremnih makeovera u suradnji s Novom TV

Pet velikih životnih transformacija uz pomoć vrhunskih stručnjaka Poliklinike Bagatin

PREMIJERA novog videa: 10 koraka do mladolikog izgleda lica - Med Visage

Sa željom da vam približimo kako izgleda cijeli proces jednog od najpopularnijih anti-age tretmana iz naše ponude, snimili smo video pod nazivom 10 koraka do mladolikog izgleda lica uz pomoć vrhunskog Med Visage tretmana.

Ekskluzivan blagdanski paket po promotivnoj cijeni

Vrijeme je darivanja. Iznenadite svoje najmilije posebnim poklon paketom iz naše ponude.

Nastavak dugogodišnje suradnje s udrugom 'Sve za nju'

Još jedan uspješni ružičasti mjesec je iza nas, pun druženja i aktivnost s našim dragim prijateljicama iz udruge 'Sve za nju'. Naša dugogodišnja suradnja, iz godinu u godinu, raste, oplemenjuje nas i ispunjava.

Otvorili smo novu sezonu Bagatin Akademije

Započela je nova sezona Bagatin Akademije kojom ćemo liječnike i drugo medicinsko osoblje usmjeriti u bolje i cjelovitije pružanje vrhunske usluge.

Bili smo na World Medical Tourism kongresu u Los Angelesu

Ovogodišnje 10. jubilarno izdanje World Medical Tourism & Global Healthcare Congressa u Los Angelesu, čiji smo bili ponosni zlatni sponzor, zatvorilo je svoja vrata.

Svjetski poznati fileri sada i u našoj ponudi

Od ovog mjeseca u bogatoj ponudi Poliklinike Bagatin možete pronaći svjetski  poznate Radiesse dermalne filere.

Poliklinika Bagatin zlatni sponzor World Medical Tourism kongresa u Los Angelesu

Nova prilika za promociju Hrvatske, grada Zagreba i Poliklinike Bagatin je pred vratima.

ISO certifikat - nova potvrda kvalitete Poliklinike Bagatin

Poliklinika Bagatin je ponosni nositelj ISO 9001:2015 certifikata upravljanja kvalitetom.

Ponedjeljak - Petak 08:00 - 20:00h