T-scan digitalna analiza zagriza

U stomatologiji se posljednjih godina odvija digitalna revolucija. Ona nam omogućuje novu razinu liječenja koje, pomoću naprednih i sofisticiranih sustava, postaje preciznije i jednostavnije.

After work druženje brenda 'Rolex' u našoj Poliklinici

U suradnji s partnerima firme Mamić, generalnim zastupnicima za Hrvatsku luksuznog švicarskog brenda Rolex, u prostorima Poliklinike priredili smo ugodno popodnevno druženje za njihove odabrane klijente na kojem smo predstavili našu ponudu.

travanj

Najnoviji filer za poboljšanje kvalitete vaše kože

Među prvima u Hrvatskoj, uvrstili smo u našu već bogatu ponudu novi preparat iz Juvederm Vycross linije pod nazivom Volite.

travanj

Poliklinika Bagatin na prestižnoj konferenciji za medicinski turizam

Brojni cijenjeni sudionici naglasili su nas trud i rad te nas prepoznali kao snažnog inicijatora medicinskog turizma u Hrvatskoj.

ožujak

Edukacija doktora u Varšavi

Prezentiranje novog Allergan proizvoda.

ožujak

PRP terapija prorijeđene kose

Posljednjih desetak godina, vlastita krv primjenjuje se u dermatologiji i estetskoj medicini uz primjenu PRP metode (Platelet Rich Plasma), što znači krvna plazma bogata trombocitima.

veljača

Vrhunski CAD/CAM sustav za nove zube u jednoj posjeti

Vrhunski CAD/CAM sustav za novi osmijeh u samo jednom posjetu

Sustav za brzu i preciznu izradu krunica, ljuskica i mostova

veljača

Nominacije za najbolju međunarodnu kliniku

Poliklinika Bagatin nominirana je od strane IMTJ organizacije za najbolju međunarodnu kliniku za estetsku kirurgiju te za inicijativu u marketingu po pitanju brendiranja Poliklinike.

Doktor Dinko Bagatin na prestižnoj edukaciji za augmentaciju grudi

Jedan od najprestižnijih medicinskih centara u Ateni, nedavno je okupio i ugostio ponajbolje estetske kirurge iz cijeloga svijeta, uključujući i našeg doktora Dinka Bagatina.

Ponedjeljak - Petak 08:00 - 20:00h