Najbolja dermatološka klinika u Europi

Poliklinika Bagatin proglašena je vodećom dermatološkom klinikom u Europi prema najnovijoj analizi europskih dermatoloških klinika.

Doktor Josip Lovrić na prestižnoj konferenciji u Australiji

Na prestižnoj Cosmedicon konferenciji u Sydneyu okupili su se ponajbolji estetski liječnici iz cijelog svijeta.

Nova kampanja Centra za oblikovanje tijela

'U najboljim rukama' – nova kampanja Poliklinike Bagatin s poznatim glumicama kao zaštitnim licima

Anti-age paketi za svaku problematiku kože

Vaše je lice vaša najdragocjenija imovina, zar ne? Imajući to na umu za vas smo osmislili posebne pakete za određene problematike na vašoj koži lica!

Kako starimo, postajemo sve iskusniji i samopouzdaniji, no pritom gubimo jednu stvar: mladolik izgled kože.

BOŽIĆNO DARIVANJE POLIKLINIKE BAGATIN

Tiho na prstima, s prvim danima prosinca, Sveti Nikola krenuo je u svoje pohode po svijetu. Dobru djecu već stoljećima obilazi i nagrađuje ih malenim poklonima u njihovima čistim cipelicama.

Nova sezona Ekstremnih makeovera u suradnji s Novom TV

Pet velikih životnih transformacija uz pomoć vrhunskih stručnjaka Poliklinike Bagatin

PREMIJERA novog videa: 10 koraka do mladolikog izgleda lica - Med Visage

Sa željom da vam približimo kako izgleda cijeli proces jednog od najpopularnijih anti-age tretmana iz naše ponude, snimili smo video pod nazivom 10 koraka do mladolikog izgleda lica uz pomoć vrhunskog Med Visage tretmana.

Ponedjeljak - Petak 08:00 - 20:00h