Jedinstveni REVIDERM tretmani lica za sjaj i dubinsku njegu

U Polikliniku Bagatin stigli su novi REVIDERM tretmani lica koji će se u potpunosti prilagoditi potrebama vaše kože.

Trinity facial - cjelovit anti-age tretman u samo jednom dolasku

Osjećate kako vaše lice treba dubinsku hidrataciju, lifting i uklanjanje mrlja i pigmentacija - ali želite rezultate čim prije, idealno vidljive već nakon prvog dolaska na tretman? Za vas je Trinity Facial, set tretmana koji će vaše lice dubinski nahraniti, blago zategnuti i osvježiti.

Mi znamo tajnu mladolikog izgleda kože

Dehidriranost, sitne linije i bore oko očiju, koža koja gubi elastičnost i tonus samo su neki od prvih znakova starenja kože. Prepustite se rukama vrhunskih stručnjaka Poliklinike Bagatin i tretmanima koji su oduševili žene diljem svijeta.

ZO Signature Peels profesionalni tretmani odsad dostupni i u Poliklinici Bagatin u Splitu

Pilinzi lica među omiljenim su tretmanima brojnih liječnika, medicinskih kozmetologa i stručnjaka diljem svijeta kad je u pitanju tretiranje znakova starenja, hiperpigmentacija i oštećenja od sunca. Idealni su nakon ljetnih mjeseci kada koži lica treba hidratacija i obnova. Osim u Zagrebu gdje su jedni od omiljenih tretmana naših klijenata, ovi su tretmani dostupni i u Poliklinici Bagatin u Splitu.

Profhilo Body - tajna zategnute i zdrave kože u jednoj kutijici.

Do 31.8. iskoristite 15% popusta i upoznajte Profhilo Body – novi injekcijski tretman koji tretira opuštenu kožu na tijelu.

Upoznajte svoje lice uz Observ - najnoviji sustav za individualnu analizu lica

Uz pomoć vrhunske tehnologije zavirite u dublje slojeve svoje kože i otkrijte rješenja za brojne problematike. Naručite se na Observ individualnu analizu lica i prepustite rukama stručnjaka Poliklinike Bagatin!

Dentalni tim dobio novo pojačanje

Upoznajte doktoricu dentalne medicine Mateu Bogdanić, novo pojačanje dentalnom timu Poliklinike Bagatin!

Zapratite naše doktore Dinka i Tomicu Bagatina na Instagramu!

Naše dr. Tomicu i dr. Dinka od danas potražite na Instagram profilima @tomicabagatinmd@dinkobagatinmd

Najpopularniji tretman za hidrataciju lica dostupan u Splitu

Svjetski popularan tretman lica - HydraFacial, koji je oduševio brojne Hrvatice, od sada je dostupan u Poliklinici Bagatin u Splitu. Naručite se već danas jer će vam vaša koža biti zahvalna.

BEGO implantati - Sinonim za kvalitetu i dugovječnost

U dentalno implantološku ponudu Poliklinike Bagatin uvrstili smo visoko kvalitetne implantate renomirane njemačke kompanije BEGO.

Popust na ekskulzivan tretman povodom Međunarodnog dana žena

Od 1. do 11. ožujka, ususret Međunarodnom danu žena i u čast svim našim divnim damama, donosimo Bagatin Special by REVIDERM tretman uz čak 550 kuna uštede!

Dr. Radina Denkova u Poliklinici u Zagrebu održala je naprednu Allerganovu radionicu

Ovog vikenda u Poliklinici Bagatin u Zagrebu održana je napredna Allerganova „Lower face contouring with MD Codes“ radionica, vođena vještom rukom svjetski poznate doktorice dr. Radine Denkove.