Svibanj u Poliklinici Bagatin 02. svibanj 2024.

Svibanj u Poliklinici Bagatin

Svibanj donosi odbrojavanje do ljeta, a s njim i pripremu kože za najtoplije dane u godini. U nastavku saznajte koje smo akcije pripremili za vas.

Za vas smo pripremili sljedeće pogodnosti:

• 25% popusta na Vistabel terapiju protiv bora lica
  • 50% popusta na lasersku epilaciju
  • Premium pakete estetske medicine
  • Gostovanje u Dubrovniku

25% popusta na Vistabel terapiju

Ako želite vratiti svježinu i mladolik izgled lica, jedan od najpopularnijih anti-age tretmana očekuje vas na posebnom popustu. U srijedu 15. svibnja i u četvrtak 16. svibnja, iskoristite 25% popusta na Vistabel terapiju protiv bora lica koju koriste milijuni ljudi diljem svijeta. Tretman možete iskoristiti u narednih godinu dana od uplate.

Web-novosti_PB_848x364px_657

Poznat još i kao najučinkovitiji 'brisač' bora u zonama oko očiju i na čelu, Vistabel je prirodno pročišćeni protein koji uspješno sprječava znakove starenja.

Počastite sebe ili iznenadite dragu osobu tretmanom u čije se djelovanje kune milijun želja diljem svijeta.

Happy Hour – 50% popusta

Iskoristite zadnju ponudu prije ljetnih mjeseci i dugotrajno uklonite dlačice s čak 50% popusta na sve pakete laserske epilacije koji će po posebnoj cijeni biti dostupni 8. svibnja.

Web-novosti_PB_848x364px_656

Poliklinika Bagatin može se pohvaliti najnovijim diodnim laserom PrimeLase Excellence 4.800 W sa kontaktnim hlađenjem što omogućava maksimalno bezbolnu epilaciju. Dugotrajno uklonite dlačice na nogama i rukama, području pazuha, nadusnica i brada, prsima i leđima te području bikinija i intimne zone.

Zahvaljujući najnaprednijoj tehnologiji i velikoj brzini rada u samo 12 minuta mogu se tretirati obje noge.

Premium paketi estetske medicine

Vratite svojoj koži blistav i svjež izgled uz premium pakete estetske medicine i jedne od najpopularnijih anti-age tretmana na svijetu.

Web-novosti_PB_848x364px_653

Odaberite između paketa ‘Platinum’ i ‘Gold’ i ostvarite odličan popust od 20% na aplikaciju dermalnih filera, Vistabel terapije protiv bora i skinboostera.

Više o samim paketima pročitajte ovdje

Poliklinika Bagatin u Dubrovniku

I ovaj mjesec nemojte propustiti dolazak našeg dr. Harisa Varupe, specijalista dermatovenerologije u Dubrovnik. U ponedjeljak, 20.5. čekamo vas u Dubrovniku u Dental Centru Župa, a sa sobom donosimo paletu anti-age tretmana poput Botoxa i dermalnih filera.

Web-novosti_PB_848x364px_639

Iskoristite akciju na Vistabel terapiju protiv bora lica 15. i 16. svibnja te ga aplicirajte već 20. svibnja u Dubrovniku

Za sve ostale upite kontaktirajte nas na 01/4610-225 ili na info@bagatin.hr