Nova kampanja naše Poliklinike za tretmane lica 01. rujan 2014.

Nova kampanja naše Poliklinike za tretmane lica

Ljepota lica je u detaljima!

Kampanja za tretmane lica

Puno je faktora koji mijenjaju te snažno utječu na kožu lica, primjerice na kvalitetu vlažnosti, lučenje sebuma, stvaranje hiperpigmentacija ili depigmentacija i naravno, najomraženijih bora.  Jedan od najnemilosrdnijih je svakako sunce! Iz tog razloga se jesen smatra dobrom prilikom za uzeti dubok udisaj i staviti stvari na svoje mjesto. Nužno je pripremiti kožu za oštru zimu kako bi što dulje ostala lijepa, hidratizirana i zdrava.

Regeneracija je ključna u pripremi kože kako bi ostala zdrava i prekrasna. Stoga usmjerite svoje planove u njezi kože i iskoristite jedan od preko 40 naših tretmana za kožu lica koji će vam pomoći u vraćanju vašeg prekrasnog i zdravog tena te pomladiti, osvježiti i regenerirati vašu kožu lica. Ukratko, ovo je sezona pomlađivanja kože i najbolje vrijeme u godini za poduzimanje nečega u vezi starenja vaše kože lica.

Nova kampanja za tretmane lica

Da je briga o koži lica nešto što bi svakoj ženi trebala biti svakodnevica, pokazale su nam naše ambasadorice Ana Begić Tahiri, Daniela Trbović, Ecija Ojdanić i Indira Levak, koje su idealan primjer žena koje vode brigu o svom licu usprkos ubrzanom i stresnom ritmu života.

Kampanja za tretmane lica

Kampanja koja nosi naziv „Ljepota lica je u detaljima“ i kojom se predstavlja široka paleta s više od 40 tretmana lica nastala je u suradnji s renomiranom fotografkinjom Mare Milin, vizažisticom Žanom Kožul, a za frizure se pobrinuo Domagoj Vidaković. Kako bi dojam bio još bolji, ambasadorice naše Poliklinike zablistale su u prekrasnim haljinama Aleksandre Dojčinović.

Naš tim specijalista odabrao je individualne tretmane za potrebe Ane, Daniele, Ecije i Indire i time ostvario svoj cilj, a to je prekrasna, zdrava i pomlađena koža naših ambasadorica. Za Anu smo odabrali Med Visage tretman koji uklanja bore, zateže opuštenu kožu te vraća i održava mladolik izgled lica, vrata i dekoltea. Za Eciju smo odabrali Dermapen terapiju mikroiglicama koja služi za pomlađivanje kože prirodnim putem tako da potiče kožu na obnavljanje, ublažava sitne bore i ožiljke te postiže zatezanje i pomlađivanje kože. Našoj Danieli idealno odgovara REVIDERM Skin Peeler mikrodermoabrazija koja njenu kožu čini čistom, svježom i zdravom, a za Indiru smo odabrali lasersko pomlađivanje koje vidljivo smanjuje učinke starenja na njenom licu.

Široka paleta tretmana za kožu lica

U Poliklinici Bagatin nudimo paletu s više od 40 tretmana lica te jedinstvenu priču u kojoj sudjeluju naši estetski kirurzi, dermatolozi i kozmetolozi. Svako lice je različito i ima različite potrebe, a izbor i plan tretmana se može kombinirati i u potpunosti prilagoditi klijentu.

Kampanja za tretmane lica

Najčešći razlog podvrgavanja tretmanima za lice su znakovi starenja poput pojave bora, gubitka elastičnosti i volumena lica. Anti Age tretman poput Juvederm dermalnih filera uspješno umanjuje znakove starenja u samo jednom dolasku, dok je za tretmane REVIDERM Skin Peeler mikrodermoabrazije, mezoterapije, kemijskog pilinga ili laserskog pomlađivanja potrebno i do nekoliko dolazaka, no rezultati neće izostati. Također u ponudi se nude i kirurške metode pomlađivanja poput Face Liftinga i korekcije očnih kapaka, a koji vas mogu pomladiti i od 5 do 10 godina.

VISIA - zlatni standard sustava analize kože lica od sada i u Poliklinici Bagatin

Što više znamo o koži naših klijenata, bolje ćemo znati propisati ispravan plan njenog tretiranja kako bi postigli najbolje rezultate i spriječili daljnja oštećenja. Iz tog razloga ovu jesen odlučili smo upotpuniti našu paletu usluga s najnovijom i najmodernijom tehnologijom sustava analize kože lica – VISIA profesionalnom analizom kože lica. Ovaj izuzetni alat pruža informativnu usporedbu karakteristika vašeg tena s tenom osoba iz baze podataka koja u sebi sadrži tisuće i tisuće profila, a iscrpne informacije pomažu našim specijalistima da vam predlože optimalne tretmane i načine za njegu kože koji su ispravni za vas. Također, rezultate je moguće pratiti i fotodokumentirati iz tretmana u tretman, kao i iz godine u godinu.

Kampanja za tretmane lica

Većina nas nije sigurna u svoj tip i vrstu kože lica te nismo svjesni prave problematike zbog koje naša koža lica izgleda starije nego što zaista je. Od sada možete zaboraviti na gubljenje vremena i živaca u prodavaonicama specijaliziranim za njegu kože lica jer ćete nakon VISIA profesionalne analize kože lica znati sve detalje svoje kože. A nakon toga ćete sa sigurnošću moći uživati u tretmanu i njezi prilagođenoj samo vama. Jedino Poliklinika Bagatin može vam pružiti takvo iskustvo, uz najmoderniju tehnologiju i specijalizirano medicinsko osoblje. Ako vas zanima više informacija o najtraženijim Anti Age tretmanima u našoj Poliklinici slobodno preuzmite svoj besplatni, informativni primjerak Vodiča za pomlađivanje lica gdje ćete saznati sve detalje

Ako želite saznati više o tretmanima lica i VISIA profesionalnoj analizi kože lica slobodno nam pošaljite svoj upit ili nas nazovite na 01/41 10 225. Također, naručiti se možete online ili putem maila info@bagatin.hr.