Med Visage tretman za lifting lica

Med Visage tretman trenutno popravlja teksturu, tonus i elastičnost kože te dokazano stimulira stanične mehanizme odgovorne za obnovu i regeneraciju tkiva.

Osim vidljivih učinaka podizanja i zatezanja, tu je, također, i nevidljivi rezultat: stvaranje novog kolagena koji pomaže koži da što dulje zadrži mladoliki izgled.

Zbog svojih iznimnih rezultata, dobio je i nadimak 'nekirurški Face Lifting'.

Opis zahvata

*Med Visage tretman za lifting lica, s ciljem što boljeg učinka, kombinira dvije komplementarne i sinergične tehnologije u jednom alatu - ultrazvuk i radiofrekvenciju.

Termalni učinak navedenih tehnologija potiče mehanizam obnove stanica te djeluje na kolagen i elastin, poboljšavajući tako izgled, ton i svjetlinu kože lica.

Povećana temperatura stimulira i prokrvljenost područja čime se dovodi više kisika i hranjivih tvari za oporavak.

Još jedna prednost pojačanog krvotoka jest pojačani limfni protok, što pomaže u otklanjaju toksina i štetnih tvari.

Izravan učinak topline, koja se osjeti prilikom tretmana, je poticanje kontrakcije dermalnog kolagena što pak uzrokuje zatezanje kože.

Djelovanje ultrazvuka i radiofrekvencije potiče rast novog kolagena i s vremenom stvara prirodan učinak popunjavanja i toniranja kože.

Zatezanje lica uz Med Visage

Riječ je o ultrazvuku od 5 MHZ, usmjerenog i složenog tako da optimizira doticaj s kožom.

Tretman je u potpunosti neinvazivan i neposredno nakon postupka daje početne rezultate.

Za potpuni učinak podizanja potrebno je čekati 2 do 3 mjeseca koliko je potrebno da se istrošeni kolagen pomladi i zamjeni novim i jačim.

Jedan tretman traje od 60 do 90 minuta, a klijent ima osjećaj laganog dubinskog zagrijavanja.

Sam osjećaj traje do nekoliko sati nakon tretmana, a nastaje kao posljedica stimulacije koja se nastavlja čak i nakon samog tretmana.

Nakon tretmana nije neuobičajeno lagano crvenilo kože koje je posljedica ultrazvučnog djelovanja na tkivo.

Uz Med Visage tretman za lifting lica često se preporučuje napraviti i tretmane REVIDERM Skin Peeler mikrodermoabraziju te lasersko pomlađivanje koje zajedno čine mini anti-age paket.

*Napomena: Rezultati zahvata mogu varirati od osobe do osobe te je iznimno važno stoga na konzultacijama s doktorom i/ ili kozmetolozima, temeljem njihovih preporuka, postaviti realne ciljeve. Nužno je pridržavati se svih uputa i preporuka koje se dobe od medicinskog osoblja nakon tretmana, kako bi rezultati bili zadovoljavajući, odnosno u skladu s očekivanjima koja su definirana tijekom konzultacija.

Med Visage pomaže kod popravka tonusa i elastičnosti lica

S Med Visage tretmanom:

• Zatežemo i pomlađujemo kožu lica, vrata i dekoltea
  • Uklanjamo bore na licu i vratu
  • Stimuliramo proizvodnju novog kolagena
  • Izvodimo takozvani nekirurški Face Lifting
  • Zatežemo podbradak
  • Podižemo očne kapke

U nastavku preuzmite svoj besplatni primjerak Vodiča za pomlađivanje lica u kojem ćete pronaći sve detalje o nekirurškim i kirurškim metodama pomlađivanja u našoj Poliklinici. Saznajte više o njima i odaberite jednu za sebe.

Vodič za pomlađivanje lica

Kandidati

Med Visage tretman za lifting lica preporučujemo osobama od 30. godine života ili osobama koje su primijetile prve bore na licu i/ili gubitak elastičnosti.

Priprema

Prije Med Visage ultrazvučnog tretmana kožu čistimo REVIDERM mlijekom za čišćenje i osvježavamo termalnim tonikom.

Nakon što je koža čista, slijedi faza enzimatskog pilinga pomoću kojeg, prije svakog Med Visage tretmana, uklanjamo rožnati sloj stanica.

Tijek zahvata

Slijedi detaljna, topla masaža na svakoj zoni lica i vrata u ukupnom trajanju od 24 minute.

Nakon tretmana koža je propusna i ima veću mogućnost upijanja aktivnih sastojaka.

Stoga tretman nastavljamo njegom REVIDERM dermokozmetikom ubacujući u potkožje ampule koje u sebi sadrže visok udio aktivnih sastojaka, poput hijalurona i citokina.

Na ampule, pomoću Instant Lifting Boostera, apliciramo kolagensku masku koja će dati ugodan osjećaj hlađenja uz dubinsku penetraciju vlage u potkožje.

Dovoljno je 15 minuta kako bi koža postala baršunasta i meka, a nanošenjem seruma i završne kreme, ovisno o tipu kože klijenta, te nježnom masažom privest ćemo ovaj tretman kraju.

Oporavak

Nakon tretmana koža je obnovljena, mladolikog izgleda, bez velikog crvenila.

Osoba se odmah može vratiti svojim svakodnevnim obvezama i aktivnostima.

Također, nakon tretmana moguće je odmah nanijeti šminku.

Paket

U suradnji s bankama, Poliklinika Bagatin osigurava mogućnost plaćanja na rate, ali i beskamatno plaćanje do određenog broja rata.

Više o načinima plaćanja i cijeni tretmana možete pogledati u aktualnom cjeniku Poliklinike Bagatin.

Iskoristite popust od 50% i naručite se na VISIA analizu po promotivnoj cijeni!