SkinPen microneedling novi je tretman za njegu vašeg lica 29. siječanj 2021.

SkinPen microneedling novi je tretman za njegu vašeg lica

Našu smo ponudu anti-age tretmana obogatili novim, svjetskim hit tretmanom za uklanjanje ožiljaka od akni, bora, hiperpigmentacija – SkinPen terapijom mikroiglicama.

Ožiljci od akni, ožiljci kao posljedica operacije, bore, melazma, hiperpigmentacije, upali obrazi, opuštena koža lica.. sve su to pojave na koži lica koje se javljaju s godinama. Ovi tragovi starenja vidljivi su 'izvana' na našem licu, a do starenja, ustvari, dolazi i iznutra. Smanjuje se proizvodnja kolagena kojeg se često naziva izvorom mladosti. Kolagen se smatra jednim od glavnih faktora mladolikosti, čvrstoće i brze regeneracije nakon oštećenja i ozljeda.

SkinPen tretman mikroiglicama

Mikroiglice potiču kožu na samoobnovu

Stoga je idealno rješenje ono koje navedene izazove starenja rješava s obje 'strane'.

SkinPen Precision je mikromehanički uređaj osmišljen za pomlađivanje lica prirodnim putem tako da potiče kožu na obnavljanje, potpuno bez kontraindikacija i bilo kakvih komplikacija. Nastala mikrooštećenja aktiviraju prirodni mehanizam za samoobnovu kože, povisuju razinu faktora rasta, kolagena, obnavljaju kožu kroz slojeve, a rezultat je zdravija i mlađa koža. Upravo tako se koža prirodnim procesom regeneracije pomlađuje.

Uređaj sadrži 14 mikroiglica izrađenih od visokokvalitetnog japanskog nehrđajućeg čelika koje u sekundi mogu  napraviti čak 1600 mikroskopskih kanala. S ovakvim neviđenim rezultatom, odnosno, s ovakvom neviđenom brzinom rada, za tretiranje cijelog lica dovoljno je otprilike 20 minuta.

Učinak tretmana

Broj potrebnih tretmana ovisi o problematici koja će se tretirati. Za dublje ožiljke preporučuje se napraviti šest do osam tretmana, dok se za anti-age i popravljanje teksture prvi rezultati mogu očekivati nakon tri tretmana. Važno je imati na umu da rezultati ne mogu biti vidljivi odmah jer koži treba vremena da se regenerira.

• obnavlja kožu uz anti-anti age učinak
  • umanjuje fine linije i bore
  • smiruje akne
  • otklanja hiperpigmentacije
  • ublažava strije
  • umanjuje ožiljke od akni, kirurške ožiljke i općenito ožiljke na licu i tijelu
  • uspješno tretira melazmu

Koje su prednosti SkinPen microneedlinga?

Prirodni oporavak: mehanički postupak SkinPena svestran je za mnoge problematike i može se izvoditi tijekom cijele godine.

Sigurno i zdravo: uređaj je odobren od FDA agencije, Američke administracije za hranu i lijekove, te ima CE oznaku sterilnosti za spremnik.

Kratko trajanje tretmana. Tretman možete obaviti i u pauzi za ručak.

Namijenjen svim tipovima kože: Klinički je dokazano djelotvoran za sve tipove kože. Primjenjuje se i na sve regija tijela (lice, vrat, dekolte, šake, nadlaktice, leđa..).

Individualan plan terapije s rezultatima. Nakon konzultacija i detaljne analize vaše kože lica, dermatološko-kozmetološki tim preporučit će najbolji plan terapije za vaše lice i problematiku – jedan tretman ili paket tretmana, u kombinaciji sa serumima.

Blagi osjećaj. Tretman je minimalno invazivan s vrlo kratkim vremenom oporavka. Klijenti tijekom tretmana mogu osjećati blage vibracije, odnosno, samo djelovanje SkinPena.

Ugodan tretman. Po potrebi, može se koristiti blaga anestetska krema koja se nanosi lokalno.

Minimalne reakcije kože nakon tretmana. Koža će odmah nakon tretmana izgledati blago ružičasto do crveno, kao kada se zarumenite u licu. Moguće je primijetiti i kratkotrajno zatezanje kože, crvenilo, svrbež, ljuštenje, nelagodu, osjetljivost i blago peckanje.

I Victoria Beckham bira SkinPen

Slavna Victoria Beckham sinonim je za besprijekornu kožu lica i mladolik izgled, točnije, izgleda bolje i mlađe nego ikada i to s punih 46 godina. Kaže da je tajna u tome da ne odlazi na spavanje sa šminkom, da ima jako dobru kremu za lice te da drži kožu hidratiziranom. A tajna je i u jednom neinvazivnom tretmanu na kojeg redovito odlazi. Naime, i ova spajsica svoju kožu održava mladolikom i zdravom upravo pomoću SkinPen microneedling terapije!

Na novi tretman minkroiglicama SkinPen možete se naručiti ovdje, a sve dodatne odgovore o ovom tretmanu, kao i ostalim novitetima u našoj ponudi, možete postaviti našem call centru na broj 01 4610 225 ili na info@bagatin.hr