Najnoviji filer za poboljšanje kvalitete vaše kože 06. travanj 2017.

Najnoviji filer za poboljšanje kvalitete vaše kože

Među prvima u Hrvatskoj, uvrstili smo u našu već bogatu ponudu novi preparat iz Juvederm Vycross linije pod nazivom Volite.

Hijaluronski dermalni fileri posljednjih su deset godina postali zlatni standard kada je riječ o popunjavanju bora lica. Nekoliko je razloga velikog porasta njihove popularnosti, a to su njihova kompatibilnost i biološka razgradnja u koži, jednostavnost primjene i neznatna bolnost kod apliciranja.

Početkom travnja, nedugo nakon svjetske premijere među prvima smo u Hrvatskoj uvrstili u našu već bogatu ponudu Juvederm dermalnih filera i Vistabela, ekskluzivan novi proizvod iz Juvederm Vycross linije pod nazivom Volite. Time smo se našli u odabranom društvu poliklinika u Hrvatskoj koje imaju priliku ovakav prestižan novitet ponuditi svojim klijentima.

Web-novosti_PB_848x364px_424

Juvederm Volite je dermalni filer VYCROSS tehnologije, prvenstveno namijenjen povećanju kvalitete kože. Osim što njegova svojstva poboljšavaju hidrataciju i teksturu kože, također pospješuju njezinu glatkoću.

On je prvi dermalni filer oblikovan tako da uz samo jedan tretman poboljša kvalitetu kože u trajanju do čak devet mjeseci!

Web-novosti_PB_848x364px_425

Indikacije za primjenu ovog proizvoda su vrlo široke, jer se njime mogu tretirati različita područja poput, lica, vrata, dekoltea i ruku kada na tim područjima želite poboljšati: hidrataciju, elastičnost, ublažiti sitne bore i poboljšati teksturu same kože.

tomica i ana

Naši renomirani doktori, Josip Lovrić, Snježana Kramarić, Jolanda Kanižaj Rajković i Dinko Bagatin na čelu s dr. Tomicom Bagatinom, službenim trenerom te edukatorom tvrtke Allergan za aplikaciju Juvederm dermalnih filera i Vistabela na području cijele naše regije, vrhunski su stručnjaci za pomlađivanje lica pomoću dermalnih filera.

Web-novosti_PB_848x364px_426

Svi doktori Poliklinike Bagatin posebno naglašavaju rad koji uključuje cjeloviti pristup i pritom se čuva prirodna animacija lica, a same korekcije ostavljaju mladenački efekt čime postižemo odlične rezultate i krajnje zadovoljstvo naših klijenata.

Ako vas zanima više informacija o tretmanu dermalnim filerima u našoj Poliklinici slobodno nam se obratite telefonski na 01/46 10 225 ili mailom na info@poliklinikabagatin.hr.

Ponedjeljak - Petak 10:00 - 18:00h