Od danas su vam na raspolaganju online konzultacije! 20. ožujak 2020.

Od danas su vam na raspolaganju online konzultacije!

Sigurnost, ugoda i zdravlje vas - naših klijenata, pacijenata te svih naših medicinskih i nemedicinskih djelatnika, oduvijek je naša prva briga.

Nastavno na taj prioritet, uz mnoge mjere koje poduzimamo unutar same Poliklinike Bagatin, odlučili smo otići korak dalje i omogućiti vam online konzultacije iz udobnosti i sigurnosti vašeg doma s našim stručnim timom.

Telemedicina dugo je u našim planovima, a sada smo vam, sa željom da učinimo i pomognemo maksimalno koliko možemo. Tu smo za vas!

Besplatne konzultacije

Besplatne online konzultacije dostupne su za sljedeće usluge:

-          konzultacije za presađivanje kose FUE metodom

-          kozmetološke konzultacije za tretmane lica, tijela i lasersku epilaciju

Bilo da vam se pojavila neka problematika na koži lica i tijela, imate pitanja vezanih uz određeni tretman ili problematiku, način izvođenja pojedinog tretmana i zahvata, zanima vas period oporavka, niste u mogućnosti naći neku informaciju na internetu ili vam pak treba pomoć prilikom odabira proizvoda u našem webshopu, rezervirajte svoj termin kod naših liječnika i medicinskih kozmetologa i dobijte sve odgovore.

Po redovnoj cijeni iz cjenika dostupne su i konzultacije za:

-          dermatološke problematike s našim liječnicima dermatolozima

-          stomatološke konzultacije na bazi ortopana

-          konzultacije za uklanjanje tetovaža

-          nutricionističko savjetovanje

Besplatne online konzultacije

Jednostavno korištenje

Način je vrlo jednostavan! Uključivanje u online konzultacije moguće je preko mobilnog uređaja (Android, iOS/iPhone) ili bilo kojeg osobnog računala koje ima mikrofon i kameru. Dakle, koristeći web kameru ili kameru vašeg telefona, vi vidite našeg doktora i on vidi vas u realnom vremenu.

Prvi korak za online konzultacije je kontaktiranje našeg pozivnog centra koji će u dogovoru s vama rezervirati termin od 30 minuta kod željenog liječnika i medicinskog kozmetologa. Prilikom narudžbe na online konzultacije na vašu e-mail adresu ćete dobiti poziv za termin koji sadrži detalje o datumu i vremenu termina, te poveznicu za tzv. virtualnu sobu. Klikom na poveznicu automatski se instalira potrebna, besplatna, aplikacija te možete započeti konzultacije s našim liječnicima i medicinskim kozmetolozima.

U svakoj virtualnoj sobi ste samo vi i naš liječnik ili medicinski kozmetolog, a sva komunikacija je kriptirana, te se ne morate brinuti za svoju sigurnost i privatnost.

Popularnost telemedicine

Telemedicina jest spoj tehnologije i medicine koji uključuje korištenje elektroničkih komunikacija i softvera za pružanje zdravstvenih usluga pacijentima bez njihova osobnog posjeta zdravstvenim ustanovama. Ona nam omogućava dijagnostiku, liječenje i kontrolu pacijenata na daljinu, ali i pruža opciju odgovora na specifična zdravstvena pitanja te edukaciju i savjete našim pacijentima. Nezaobilazna je karika razvoja kvalitetnog medicinskog sustava utemeljenog na novim tehnologijama i digitalizaciji.

Telemedicina, odnosno online konzultacije, su alat koji predstavlja budućnost zdravstva jer liječnicima omogućava da se putem telefona, elektronske pošte ili posebno dizajniranih softverskih rješenja povezuje sa svojim pacijentima te uz osobnu interakciju i individualan pristup daje stručno mišljenje za određenu zdravstvenu problematiku.

Besplatne online konzultacije

Prednosti online konzultacija

Korištenje telemedicine ima velik broj pogodnosti za pacijente kao korisnike zdravstvenih usluga:

-          izbjegavanje nepotrebnog izlaganja drugim osobama

-          praktičnost

-          kraće vrijeme čekanja na konzultacije

-          dostupnost kvalitetnoj medicinskoj dijagnostici i liječenju

-          privatnost i povjerljivost

-          minimizacija troška vremena

-          bolje iskustvo i zadovoljstvo pacijenata

-          bolji ishodi liječenja

Tu smo za vas u svim situacijama!