• Početna
  • Lice

Med Visage – novi ultrazvučni tretman u ponudi Poliklinike Bagatin

Med Visage ambasadorice

Poliklinika Bagatin, među prvima je u svijetu, i prva u Hrvatskoj predstavila revolucionarni, ultrazvučni tretman za lice – Med Visage. Med Visage dolazi od tvorca uređaja Med Contour, dokazano najboljeg tretmana za oblikovanje tijela na svijetu, o čijim se preformansama i rezultatima već puno pisalo.

Ambasadorice tretmana su Daniela Trbović, Ana Begić i Ecija Ojdanić. Oduševljene rezultatima koje su ostvarile kroz nekoliko tretmana za Polikliniku Bagatin su snimile i zanimljivi video prilog u kojem svaka svojim izgledom i izjavom želi javnosti pokazati koliko je Med Visage učinio za njihovo lice i izgled.

Med Visage jednostavan je, nekirurški i potpuno bezbolan tretman koji jamči brisanje bora i vraćanje tonusa. Ova revolucionarna ultrazvučna tehnologija koja posjeduje FDA certifikat djeluje na cijelom tijelu (oči, obrazi, brada, nos, oko ustiju), a koristi se i na vratu i dekolteu koji često odaju prave godine. Djelovanje ultrazvuka Med Visage potiče razvoj novog kolagena i stvara prirodan učinak podizanja tonusa i liftinga tokom vremena.

Med Visage tretman

S Med Visage tretmanom:

• Zatežemo i pomlađujemo kožu lica, vrata i dekoltea
  • Uklanjamo bore na licu i vratu
  • Stimuliramo proizvodnju novog kolagena
  • Izvodimo takozvani nekirurški Face Lifting
  • Smanjujemo podbradak
  • Smanjujemo podočnjake
  • Podižemo očne kapke

Dr. Tomica Bagatin oduševljen je samim uređajem, njegovim performansama te kaže: „Med Visage se može koristiti nakon Face Liftinga i brojna literatura navodi primjere korištenja ultrazvuka nakon operacije. Smatram da Med Visage predstavlja savršenu mogućnost plastičnim kirurzima za postoperativne postupke, ali i alternativu za površinsko neinvazivno zatezanje tkiva.“

Ukoliko želite saznati više o Med Visage tretmanu možete nas kontaktirati online ili telefonski na 01/46 10 225.

Ana Mogulić, voditeljica kozmetologije

Sa svojim bogatim dugogodišnjim iskustvom u vlastitom salonu te kroz kontinuirano učenje i nadograđivanje svojeg znanja i vještina, Ana Mogulić, učinit će zasigurno da postanete naš zadovoljan klijent. Njezin pristup, predanost poslu i topli osmijeh pridonijet će, ne samo poboljšanju izgleda, već i da se čitavo vrijeme prilikom tretmana osjećate ugodno i opušteno.