Nova kampanja Poliklinike Bagatin za tretmane lica 17. rujan 2013.

Nova kampanja Poliklinike Bagatin za tretmane lica

Ana Begić Tahiri, Daniela Trbović i Ecija Ojdanić zaštitna su lica kampanje „Koža pamti, učinite da zaboravi!“

Kako bi široku paletu naših tretmana i usluga što vizualnije predstavili našim klijentima odlučili smo povezati kampanju za njegu lica s naše tri muze – Anom Begić Tahiri, Danielom Trbović i Ecijom Ojdanić, koje su idealan primjer žena koje vode brigu o svom licu usprkos ubrzanoj i stresnoj životnoj svakodnevnici. Ova kampanja stavlja naglasak na njegu kože lica te njeno zdravlje koje je preduvjet ljepote. Ubrzani tempo života, prehrana, stres vanjski čimbenici jako utječu na kožu gotovo svake žene te je o njoj potrebno voditi posebnu brigu i pružiti joj ono što zaista treba!

U Poliklinici Bagatin nudimo paletu od preko 40 tretmana za lice te jedinstvenu priču u kojoj sudjeluju naši estetski kirurzi, dermatolozi i kozmetolozi. Svako lice je različito te stoga ima i različite potrebe. Najčešći razlog podvrgavanja tretmanima za lice su znakovi starenja poput pojave bora, gubitka kolagena što doprinosi neelastičnosti kože. Anti Age tretmani poput dermalnih filera, Vistabel terapije za bore i mezoterapije uspješno zaustavljaju proces starenja i koži lica pružaju sve što gubi ili je s godinama dobila. Dermatološkim pregledom i profesionalnom analizom kože lica uspješno se mogu otkriti problematike lica poput hiperpigmentacijskih mrlja, rozacee i akni protiv kojih se možemo uspješno boriti s tretmanima poput kemijskog peelinga, mikrodermoabrazije te laserskim tretmanima pomlađivanja koji su također izuzetni kada su u pitanju bore, staračke pjege i regeneracija kože lica. Med Visage tretman, popularno nazvan nekirurški Face Lifting tretman je za sve one koji se boje injekcijskih terapija, a željeli bi isti efekt. U samo nekoliko tretmana, ultrazvučni tretman Med Visage uklanja bore, zateže opuštenu kožu te vraća i održava mladolik izgled lica, vrata i dekoltea. Sve tretmane je moguće kombinirati, što se pokazalo kao izuzetan pristup koži lica, koja zaslužuje samo najbolje!

Uz tretmane se nudi i profesionalna analiza kože lica koja upotpunjuje uslugu, a uz pomoć koje naši stručni tim lakše pronalazi rješenje za klijenta. Nakon analize kože lica na kojoj je Ani, Danieli i Eciji određeno stanje kože te stupanj vlažnosti i tip kože, naš stručni tim odabrao je individualne tretmane za njihove potrebe. Za Anu Begić odabran je tretman Cellucur Hydro Balance, tretman koji dubinski hrani kožu te vraća vlagu u potkožje. Cellucur tretmani najčešće su namijenjeni suhoj, oštećenoj i problematičnoj koži lica. Nakon tretmana koža je nježna i meka, a svakodnevnim korištenjem Cellucur preparata za njegu Ana uspijeva održavati postignute rezultate.

Daniela Trbović odlučila se za REVIDERM Global Anti Age tretman koji je idealan za one koji su zaokupirani obvezama, nemaju puno vremena i zahtijevaju intenzivan tretman u što kraćem vremenu. REVIDERM tretmani učinkovito čiste i njeguju kožu lica, uklanjaju znakove starenja te dubinski vraćaju vlagu u potkožje.

Za Eciju Ojdanić stručni tim naše Poliklinike odabrao je REVIDERM High Performance tretman iz REVIDERM premium skindesign linije koja osim što hrani, njeguje i obnavlja ima i onaj 4. segment, a to je zaustavljanje vremena.  Ovaj tretman u kombinaciji s Med Visage tretmanom, popularno nazvanim "nekirurški Face Lifting" pruža izvanredne rezultate u borbi protiv znakova starenja.

Nova kampanja snimljena je u novoj Poliklinici Bagatin koja je otvorila svoja vrata u sklopu Green Gold Towera, na 10. katu, iznad hotela DoubleTree by Hilton Zagreb. Ambasadorice i naš stručni tim snimili su video spot svakog tretmana gdje se detaljno opisuju sve faze. Nakon tretmana ambasadorice su napravile jedinstveni fotoshooting u prekrasnim bijelim haljinama.

Tajne ljepotica odsad više nisu tajne jer svatko može izgledati prekrasno uz specijalne tretmane za svaki tip kože i problematiku lica u Poliklinici Bagatin. Naručite se na profesionalnu analizu kože lica odmah te saznajte svoj tip kože, problematiku koja vas muči i rješenje koje će vam pružiti prekrasan ten! Za više informacija nazovite nas na 01/4610 225, rezervirajte vaš termin online ili putem Emaila info@bagatin.hr