Anti Age kampanja - Pokažite ljepšu stranu iskustva 31. kolovoz 2017.

Anti Age kampanja - Pokažite ljepšu stranu iskustva

„Pokažite ljepšu stranu iskustva“

„Ljepota žene nije u crtama lica, već odraz njezine duše i strast koju pokazuje prema onome što voli. Ljepota žene s godinama samo raste.“ svojevremeno je izjavila ikona ljepote Audrey Hepburn.

I apsolutno je u pravu! Doduše, danas su godine koje ostave trag na licu najčešće pod strogim povećalom društva i žena samih. No ipak, od bora na licu, o bogatom životnom iskustvu žene puno bolje govore njezina individualna postignuća, ostvareni ciljevi i životne pobjede.

Na tragu tog zaključka kreirana je kampanje Poliklinike Bagatin pod nazivom «Pokažite ljepšu stranu iskustva» kojom se pozivaju žene da postave neke nove imperative ljepote koje će, uz svakodnevne obveze, marljivo njegovati. Jer znamo da doista postoje ljepši načini kojima se može naglasiti životno iskustvo.

amamama

Kampanja za anti-age tretmane lica

Ambasadorice Poliklinike Bagatin, Ecija Ojdanić, Ivana Husar i Ana Begić Tahiri, žene su čije se iskustvo ne vidi u broju bora na njihovom licu, već u broju svih odrađenih glazbenih nastupa, kazališnih predstava, serija i emisija.

Čak tri stvari su im zajedničke – pozornica kao drugi dom, poslovni uspjesi kojima se svi divimo te svakodnevna briga o koži lica koja je jedan od najvažnijih dijelova našeg tijela.

Ecija, Ivana i Ana ponosno su stale pred objektiv poznate fotografkinje Mare Milin i s osmijehom na licu spremno pozirale pokazujući sve svoje savršene nesavršenosti.

Koji su idealni tretmani?

U bogatoj ponudi Poliklinike je više od 60 različitih tretmana za njegu lica poput mikrodermoabrazije, kemijskog pilinga i Dermapen terapija mikroiglicama (u kategoriji neinvanzivnih tretmana) ili pak Vistabel terapije i mezoterapije.

Svakom tragu starenja naših ambasadorica pristupili smo individualnim i cjelovitim pristupom, bez iznimke.  Stoga je tim naših estetskih kirurga, dermatologa i medicinskih kozmetologa svakoj pojedinačno odabrao najbolje tretmane za njihovu kožu.

Najmlađoj ljepotici, Ivani, odabrani su tretmani za prevenciju starenja kože koji odmah ostavljaju trag na tonusu i teksturi njezinog mladenačkog lica.

ih

Med Visage neinvanzivan je ultrazvučni tretman u kombinaciji s radiofrekvencijom kojim se zateže opuštena koža te se vraća i održava mladolik izgled lica, vrata i dekoltea.

U kombinaciji s Reviderm mikrodermoabrazijom, minimiziraju se borice, ujednačava ten, uklanja se odumrli sloj stanica čime se potiče rast novih stanica, kao i prirodno stvaranje kolagena.

Divnu Eciju podvrgnuli smo laserskom pomlađivanju. Ovim anti-age tretmanom zateže se koža lica, uklanjaju se sitne kapilare i reduciraju se mrlje na koži. Plitke bore na licu, kao i ožiljci od akni, postaju stvar prošlosti, a koža poprima nove, mladenačke teksture.

las

S godinama koža počinje gubiti hijaluronsku kiselinu, potkožnu masnoću i elastičnost. Kao posljedica toga stvaraju se mimičke bore, a koža postaje umorna i bez sjaja.

Kod prekrasne Ane smotome problemu doskočili Juvederm dermalnim filerima pomoću kojih se popunjavaju bore, vraća izgubljeni sjaj, hidratizira koža i, ono najbitnije, zadržava prirodan izgled lica.

Web-novosti_PB_848x364px_525

Novitet u ponudi

Svoju smo anti-age ponudu ove jeseni obogatili novim, revolucionarnim tretmanom na našem tržištu zbog čega možemo reći kako imamo najobuhvatniju anti age ponudu u Hrvatskoj koju izvodi vrhunski tim estetskih kirurga, dermatologa i medicinskih kozmetologa.

Najnoviji uređaj za ultrazvučni lifting lica na hrvatskom tržištu - Renew lift omogućava nekirurško zatezanje i učvršćivanje kože lica, vrata, dekoltea i tijela s gotovo jednakim rezultatima kakvi se dobivaju kirurškim zahvatom.

Uređaj potpuno neinvazivno dovodi optimalnu količinu ultrazvučne energije na najbolju moguću dubinu kože, kako bi proizveo prirodni odgovor tkiva u vidu stvaranja velike količine kolagena.

Cjelovit i individualan pristup svakom klijentu

Kao veliki zagovornici cjelovitog pristupa, gotovo uvijek koristimo kombinaciju tretmana iz naše bogate ponude. Jer samo uz različite tehnologije i pristupe njezi kože lica, stvaramo idealan program te na taj način postižemo najbolje i, još važnije, dugotrajne rezultate.

Stoga je preporuka prije svakog tretmana napraviti profesionalnu analiza kože lica, kojom se dobiva detaljan uvid u stanje i problematiku vaše kože. Najmodernija tehnologija omogućava definiranje idealne kombinacije tretmana za svakog pojedinog klijenta.

Web-novosti_PB_848x364px_526

Detaljnu ponudu s najtraženijim anti-age tretmanima naše Poliklinike u obliku Vodiča za pomlađivanje lica možete besplatno preuzeti te se dodatno  informirati.

Za sve ostale upite kao i za narudžbe na usluzi vam stoji ljubazno osoblje našeg call centra na broju 01/4610-225, a svoj upit možete poslati i mailom na info@bagatin.hr