Nova REVIDERM Skin Jewels make up linija 27. studeni 2015.

Nova REVIDERM Skin Jewels make up linija

Najbolji nakit koji žena može posjedovati je njena koža

Svaka žena je lijepa na svoj način, a lijepa koža lica doprinosi da se žena osjeća samopouzdano u svakom trenu. Ali čak i uz pravu njegu, naša koža može pokazati nepravilnosti zbog kojih često posežemo za dekorativnom kozmetikom kao prvom pomoći. Dobar make up će sakriti sinoćnji izlazak i neprospavanu noć, naglasiti  senzualnost usana ili učiniti vaše oči još zavodljivijima. Make up pomaže da se postigne savršeni izgled u svakoj prigodi. Bilo da je intervju za posao, važni sastanak ili neki drugi bitni događaj. Žene mogu koristiti make up da izgledaju i osjećaju se drugačije svaki dan. Iz toga razloga mnoge žene polažu veliku pažnju izboru kvalitetnog make upa bogatog antialergijskim sastojcima. REVIDERM vjerno prati potrebe ženine kože u svim situacijama i zato je osmislio posebnu liniju dekorativne kozmetike pod nazivom Skin Jewels („Nakit za kožu“) koja će dodatno naglasiti prirodne ljepote kože.

REVIDERM Skin Jewels

U suradnji s međunarodnim vizažistom Giovannijem Fasiellom, REVIDERM je stvorio inspirirajuću liniju make up proizvoda pod nazivom Skin Jewels. Široka linija proizvoda zadovoljava i potrebe kože s visokim očekivanjima, a uključuje kolekciju ruževa za usne, sjenila za oči, pudere i podlogu, rumenila, sjajila za usne, maskare te olovke za oči, usne i obrve. Svoje omiljene proizvode možete izabrati i u širokoj paleti bezvremenskih boja, čije efekte nadopunjava dijamantni prah koji vidljivo naglašava prirodnu ljepotu i skriva nepravilnosti. Ova linija slijedi posljednje trendove u dekorativnoj kozmetici i rezultat toga su vrhunski proizvodi koji nadopunjavaju potrebe kože pomno odabranim sastojcima i vrijednim mineralima. Naš poznati vizažist Saša Joković je među prvima isprobao proizvode.

REVIDERM Skin Jewels make up karakterizira fina profinjenost što znači da se mogu koristiti i poslije Anti Age tretmana lica kao što su tretmani dermalnim filerima i REVIDERM Skin Peeler mikrodermoabrazija jer ne zatvara pore lica. REVIDERM Skin Jewels linija ostavlja lagani osjećaj na koži, dopuštajući koži da diše, a pritom joj dajući zdravi sjaj. Mikromineralni kompleks, dijamantna prašina i dodatni visokokvalitetni sastojci osiguravaju Vašoj koži savršeno prekrivanje i prirodno lijep izgled.

REVIDERM Skin Jewels

Njemački proizvođač REVIDERM poznat je po svojoj vrhunskoj dermokozmetici koja je nastala kao rezultat dugogodišnjeg istraživanja moderne dermatologije i kozmetologije. REVIDERM dermokozmetika aktivira prirodne procese regeneracije kože i usklađuje inovativnu znanost sa snagama prirode kako bi se postigla najviša kvaliteta njege lica. Osim samog izbora aktivnih agenata, za optimalan rezultat odgovorna je i njihova koncentracija. U REVIDERM sustavu postoje tri linije kako bi se profesionalno pristupilo njezi svake kože: Skintelligence linija, Premium Skindesign 4D i Cellucur Cosmeceuticals.

REVIDERM Skintelligence linija obogaćena je najkvalitetnijim peptidnim sastojcima koji ublažavaju znakove starenja, reduciraju bore, te dubinski hidratiziraju i sprječavaju propadanje stanica. Namijenjena je normalnoj i zreloj koži lica. REVIDERM Premium Skindesign 4D liniju karakterizira poseban intenzitet i potpun učinak. Sastoji se od visoke koncentracije aktivnih sastojaka koji prodiru u sve dimenzije kože i selektivno razvija njihove učinke. Osim što njeguje, ona štiti, regenerira i zaustavlja proces starenja kože. Cellucur Cosmeceuticals linija je razvijena za održavanje kože koja zahtjeva posebnu njegu. Asortiman za njegu kože nudi učinkovita rješenja za kožu s nesavršenstvima uzrokovanim pubertetom, hormonima, kuperozom (popucalim kapilarama), nadražajima, celulitom ili ožiljcima.

REVIDERM Skin Peeler mikrodermoabrazija

REVIDERM nudi i široku paletu tretmana za lice koji su prilagođeni različitim tipovima, stanjima kože i njihovim potrebama. REVIDERM tretmani nude kompletnu njegu za razna stanja kože poput dehidracije i suhoće kože, kuperoze, pojave prištića, ublažavanje sitnih ožiljaka i bora na licu. Ovim tretmanima ostvaruje se čišćenje lica, rehidratacija i ishrana kože, postiže se ravnoteža izgleda svih zona lica, poboljšava tekstura, a sve navedeno koži pruža zdrav i svjež izgled.

Za više informacija o REVIDERM Skin Jewels make-up proizvodima, dermokozmetici i tretmanima, slobodno nas kontaktirajte telefonski na 01/46 10 225 ili mailom na info@bagatin.hr.